Komentari na vest
Kako je Martin O. na kratko pobedio proces
S
Slava222
pre oko 1 mesec
bravo za trenera, legenda
D
Daki1984
pre oko 1 mesec
Pokazao je koliko je bitno da znaš šta radiš
J
Janaćko
pre oko 1 mesec
Ja baš mislio da je bitno da si nemač pojma.
U
Urke777
pre oko 1 mesec
Realno Srca su bila opljackana na kraju. I to ne treba zaboraviti. Onaj penal za Seltik u 95 minutu je sramota. Ono svirati kao ruku a vidi se da je igrac igrao glavom je bruka. Da je Seltik tu igrao nereseno titula bi ipak pripala Srcima koji su je igrom zasluzili. Seltiku je titulu na kraju ipak doneo sudija i uticaj koji imaju u svojoj ligi. Martin O’Nil je car, stara skola koji je sa Seltikom pisao istoriju pocetkom 2000ih kada ih je doveo do finala UEFA kupa sto je zaista bio epski uspeh, ali ga je Murinjo sa Portom pobedio u finalu (pa sledece sezone sa Portom uzeo LS).
B
Baba Jaga
pre oko 1 mesec
Da li si siguran da si gledao utakmicu? Kakav penal u 95. min?
b
bajazitbajazit12
pre oko 1 mesec
ma trener na mestuu
a
ancika12
pre oko 1 mesec
covek kada zna sta radi to je to
d
duskica12
pre oko 1 mesec
zna covek sta radi nema sta
Nadja17
pre oko 1 mesec
delovalo je da je na trenutak uspeo da pobedi sve probleme i promeni tok svoje karijere
Natasa27
pre oko 1 mesec
prica o martinu ocigledno pokazuje koliko sport nekad zna da bude nepredvidiv i surov u isto vreme
S
Saturn
pre oko 1 mesec
Bolje da je Harts osvojio da se razbije monotonija , ja sam navijac Zvezde i dobro za fudbal bi bilo da je Vojvodina kup uzela
R
RealniDelija
pre oko 1 mesec
I ja sam delija kome ne treba placena titula!
Alma81
pre oko 1 mesec
Odličan trener,svaka cast
N
Nemanja Lazić
pre oko 1 mesec
Pokazao je koliko je bitno da znaš šta radiš
P
Prva beogradska
pre oko 1 mesec
Veliki Martin O Nil. Pokazao je da je i u osmoj deceniji bolji od mnogih modernih trenera koji su u ovoj sezoni doveli Seltik do ivice propasti.
Umo Bolnik
pre oko 1 mesec
Bolje da se prica o sudijskoj organizaciji nego o njihovoj igri. Pljacka veka.


_(1)_(1).jpg.webp)





