Komentari na vest

JSL Sport - naša dika, naša bruka

t

trubaci

pre oko 1 mesec

Secam se ujutru me tata slao po drinu i sport. Kasnije sam kupovao i sportski zurnal.
M

MrkMlnkvc

pre oko 1 mesec

Odrastao uz Sport, u srednjoj kupovao svaki dan pre dolaska u školu, posle i radio tamo. Od novinara odatle sam zapamtio Darijana Nedeljkovića. On je radio domaći fudbal, pratio naravno Zvezdu i imao milion insajderskih informacija, a ja sam radio međunarodni fudbal. Nije dugo trajalo, jer je već bilo pred kraj i para ni za lek, ali sam uživao kako nisam ni na jednom poslu ni pre ni posle toga.
U

Udruženje sportskih novinara grada Čačka

pre oko 1 mesec

Očekivali smo da se u priči o "Sportu" pomene i ime dopisnika sa, sigurni smo, ubedljivo najviše priloga u istoriji ovog sportskog lista - gospodina Aleksandra Stefanovića iz Čačka. Bez sumnje, jedinstvenog i neponovljivog hroničara sportskih dešavanja sa prostora Zapadne Srbije. Sportski pozdrav!

zoran Radulaski

pre oko 1 mesec

Zanimljiv tekst, bio je dobar casopis
Г

Гос'

pre oko 1 mesec

Сјећам се да је угашен 2016. што се збило са зградом, ваљда Лукас узео па направио станове тако се неш причало
g

gost 63

pre oko 1 mesec

Dučke, bravo za tekst. Pozdrav za tebe i sve ostale, da nekoga ne izostavim. Pozdrav, Bole
M

MrkMlnkvc

pre oko 1 mesec

Ako je to Bole iz fudbalske redakcije, pozdrav od Marka. Radili smo zajedno u redakciji za vreme SP 2014 u Brazilu.
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

nekad se kupovao list danas se sve cita na kompjuteru . Nista lepse nije bilo nego kupiti novinu na trafici pa uz dorucak listas, prva liga , druga , beogradska zona ...basket. Pa uzmes nekad sa drugog stola , neko ostavio ...nema to danas vise. Tempo ..kakav casopis !! posteri unutra, intervjui sa pravim likovima a ne lazni mesi i ugresic. Odrstali smo u nekom divnom vremenu , ovi danas samo da iskasape nekog ,oko izvade ,svi zvrje u ekran ...tragdeija
V

Vuk011

pre oko 1 mesec

Retko ko kupuje papir a i oni koju kupuju je iz nostalgije vremena se menjaju
A

Alberto Moreno

pre oko 1 mesec

Nikad žurnal nije mogao ni da pridje sportu tog dana kada sam kupio zadnji broj Sporta a on prestao da postoji nikad više nisam kupio novine... Deo odrastanja deo mene se ugasio sve navike i nestašluci sa sportom su nestali... Tako je izgleda moralo biti
f

fbfnfn

pre oko 1 mesec

sport,zurnal i tempo miris tinte i sjecanje na djetinjstvo kad se rijetko sta imalo a bilo je svega,ko je razumio italijanski koristio je i teletext na rai Tv tu su imale o svakom timu posebno informacije vezano za prelaske i sastavi za mečeve...sad većina nas ima ove moderne telefone i dostupnost informacija je sad i odmah
T

Titograd 081

pre oko 1 mesec

Fenomenalan tekst ! Pohvala za autora!
D

Daki1984

pre oko 1 mesec

Nekada se sve iz novina citalo a sada retko ko cita tj ima 50,45 godina i starijini dalje videm koriste novine i citaju sport u novinama a mladji sve to na pametnom telefonu
s

spiritus movens

pre oko 1 mesec

Moja generacija je devedesetih odraska uz "Sport" i "Sportski Zurnal" (koji je uvek bio za 1 dinar skuplji). Godinama sam u inostranstvu ali necete verovati da ponekad sanjam kako kupujem sportske novine na trafici, toliki je to bio gust. Kult kupovine i citanja novina je nekada bio zanimljiviji od samog sportskog dogadjaja. Ovo danas gde je sve digitalizovano nema tu draz.
K

Kalabasas

pre oko 1 mesec

Mislim da je njihov kraj poceo sa pocetkom Zurnala,kad se Zurnal pojavio sa sve posterom,to je bilo kao da su se marsovci pojavili,veliki format,bolja stampa,Sport je nekako kliznuo na drugo mesto,ali imao je svoje citaoce,ja kad krenem ujutro u skolu prvo kupim Zurnal sredom Tempo,posle su dosle tehnologije sve se ubrzalo,ali tako je i u italiji pa Gazeta raskosnija nego ikada,Tuto Sport,nemamo vise tu kulturu citanja novina,pola ovih klinaca sport ni ne zanima,pola ne zna da cita. Dete trenira fudbal ne zna ni jednog igraca sem dva reala i barselone,ne zna iz kog grada je Ajaks,za Lacio nisu ni culi,Sport i Zurnal su imali tu vaspitnu ulogu kao bukvar,das drugaru u skoli ,procita cak i onaj koji ne radi fizicko nesto nauci.

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Debilizam,iskreno...Idemo ka goroj situaciji nego što je Škotski fudbal...Doduše uvek smo i bili dva kluba koja se smenjuju...A sada samo jedan "sme da postoji"

Gradinaboys

pre oko 1 mesec

Za vrijeme rata u Srpskoj Hercegovini novine su stizale preko Crne Gore sa zakašnjenjem često i po 10 dana. Ali mi djeca smo ih čekali na trafikama svaki put i obavezno kupovali Sport ili ako ne bi imali novca (što je često bio slučaj) čitali na trafici rezultate SP u Americi, EP u košarci 93 i 95 i rezultate one prve lige sa A i B grupom. I Banjalučki Borac je tada igrao u tom takmičenju. Po tome pamtim ove novine. Nama je tada i informacija u novinama stara 5 dana bila nova vijest jer TV signal nismo imali i po dva mjeseca. Mislio sam da takav brend nikada neće nestati sa kioska. Svaka čast za tekst.
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

sta bre ...90`-ih otisao u inostranstvo ...keva mi slala paket novina ( zurnal & sport) . Citao sam ih mesec dana kasnije dok stigne ...citam ko da je malopre stampano.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Steta..........
J

Joksa1986

pre oko 1 mesec

Iskreno cudno je da uopste postoji neka novina, jer je vreme digitalnog doba, jednostavno brzi protokok informacija... Ja spadam u one koji su redovno kupovali i citali, problem nije pisati, stampati, obnoviti, ali je problem da to bude odrzivo jer niko ne kupuje novine, jer otvori tel.i procit ono sto se desilo pre 5 minuta. Digitalno doba, brz protok inf.nas drma nostalgija, ujutro pre posla kafica i novine, uzivali smo, danas utakmica u 21h a na postalima vec golovi, vec nakon kraja utakmice 5min izvjestaj. Nekad se cekao pregled LŠ u 23h, pregled Lige 5 se cekao ponedeljak u 18h, danas digitalno doba, aplikacije, ko ce citati novine ?! Ono sto je meni krivo zasto neko ko ima novca, pokrece biznis, ne otkupi logo i modernizuje, ne mora novine moze portal "Sport", bila bi fora i steta bi se koliko toliko sanirala, neke stvari bi se ponovo rodile, jer ipak je modeno doba, kad moze Zurnal sto ne bi mogao Sport ?! Novine se retko stampaju, rijetko kupuju a jos redje citaju, jednostavno otislo se u buducnost, da li je dobro mozemo doskutovati ali je tako i treba to prihvatiti tako, obnoviti, modernizovati, pokrenuti ponovo, cak bi iskreno usao i sam u slicnu pricu kao jedan od dionicara, ubedjen sam da ima entuzijasta koji bi usli u zi vrstu biznisa, recimo 5-6 ljudi po 10-15k u napraviti tu pricu, jer ljudi, pogotovu mladji nisu ni svjesni koliko je Sport veliko ime 👍
P

Pjer Karden

pre oko 1 mesec

Ja sam lično preferirao Sportski Žurnal i Tempo,Sport mi je bio sporedan iako ih poštujem kao list pred kraj im je koncept baš bio zastareo,Žurnal je tu bio mnogo bolji pogotovo što su bili fokusirani i na niže lige i manje sportove.Sećam se kada je u Tempu trebao da izađe poster Mihajla Pjanovića taj danas nisam užinao jedva sam došao do primerka,da ne pričam o žurnalovim posebnim stranama za EP i SP u fudbalu u koje si mogao da upisuješ rezultate,Žurnal i Sport su bile strogo sportske novine nije bilo tračeva i gluposti.

Cujo Zarko

pre oko 1 mesec

Odlična ideja možeš me promaći na fb
m

makii944

pre oko 1 mesec

Nekada se sve iz novina citalo a sada retko ko cita tj ima 50,45 godina i starijini dalje videm koriste novine i citaju sport u novinama a mladji sve to na pametnom telefonu

Branislav Tomic

pre oko 1 mesec

Sportski žurnal sam kupovao od 1995-e do 2016-e, ali sam voleo i Sport da prelistam i pročitam u jednoj kladionici u komšiluku, nažalost napredna tehnologija u vidu interneta koji je prozor u svetu, propadaju takve veličine od dnevnih štampi, veštačka intelegencija u vidu robota će da ostave ljude bez posla, to je taj korak sa vremenom koji će i da nas uništi.

Vaskon

pre oko 1 mesec

Bravo! Onom ko je napravio ovaj članak 50%+ na majsku platu!!!

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Dobar je bio Sport i Sport tip. U to vreme imali smo Sport, Sportski Žurnal i Tempo i bili informisaniji već danas. Manje je tračeva bilo i bile su vidljiviji izveštaji, danas na ovim portalima sve nabacano i izmešano i ne znaš šta pre da čitaš a sve neke poluinformacije i rekla kazala. Jedan dan Mijat organizuje rušenje Pereza(ne navodi se izvor), drugi dan intervju u Marki, nike za smenu Pereza.

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Ne samo to,nego nisu smeli da jedu g...a tek tako jer bi bili kaznjeni.sad obrises vest sa sajta,a kako ces ranije kada tiraz izadje? moralo je da se pazi da to bude istinito i tacno,inace su dobijali po usima-barem na osnovu onoga sto sam cuo ranije.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...генерације које сад имају око 45-50 година су последње генерације које читају новине и књиге. После њих крај. Нарочито важи за спортске новине. Утакмица се игра рецимо у уторак увече. Лига шампиона. Штампа се у среду. На киосцима у четвртак. Коме треба у четвртак извештај од уторка?
J

Južnoprugaš

pre oko 1 mesec

Mene zanima takav izveštaj pogotovu ako je pisao iskren i objektivan novinar. Koji danas u Žurnalu i mnogim pro vladinim trovačkim medijima ne radi. U Sportu je nekad Crnogorac Stevo Stojanović smeo da napiše sumnjiv penal za Obilić(Arkanov klub).A Ivan Petrović da Beograd na Karaburmi igra na selj.livadi.Oba su dobijali pretnje od Arkan ovog Zonje zbog ovoga. Žurnalovi današnji novinari su uglavnom kukavički ljudi koje je ponela režimska reka. Ej zoran stojadinović piše danas u Ulcinju da se pravi neka nova jugoslavija?! Uvek su se šlihtali svim vlastima i prodavali njima ne za pare nego za ručak!
b

bolton79

pre oko 1 mesec

I dan danas bacim pogled kada kupujem na trafici, da mozda nije poceo opet da se stampa. To mi je bilo prvo ujutru da kupim Sport.
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

hmm, cudno je procitati tako nesto, ali eto neka novina
@

@

pre oko 1 mesec

Sta pises ti???
L

Lalegale

pre oko 1 mesec

Steta sto je ugasen
P

Prti

pre oko 1 mesec

Sport i nekako ali Tempo ne mogu da prezalim. Kad izlazi tempo krene se ujutru ranije u skolu da se uzme jedan od 10tak primeraka ako treba nece se jesti taj dan. Procita se od korice od korice i naravno slag na tortu poster.
D

DexDexterRS

pre oko 1 mesec

Najbolji sportski list!

Meda74

pre oko 1 mesec

Ubedljivo je bio najbolji sportski list.

manojlo222b@gmail.com

pre oko 1 mesec

JSL Sport: naša dika kad se gleda rezultat, naša bruka kad se pogleda organizacija. Sve u jednom paketu
M

Maya888

pre oko 1 mesec

Steta za ovakav jedinstveni list.

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Šteta, samo sam to kupovao i čitao nekada do gašenja.
с

спорт

pre oko 1 mesec

Спорт је део мог детињства, упијао сам сваки текст од своје 12. године па до неке 20, чувам скоро сваки примерак на тавану и даље, од 2005. до 2012. Због тог листа сам и постао дипломирани новинар.
D

DDF

pre oko 1 mesec

Samo nije navedeno ko je ugasio"Sport"i ko je bio vlasnik...muzicar i menadzer
1

11253

pre oko 1 mesec

Pa piše... menadžer iz Zaječara!

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

Sport u svoje vreme , tražio se broj više . E tako je bilo .
B

Bojan Gvozdic

pre oko 1 mesec

Mogao sam leba da ne kupim ali Sport sam kupovao svakog dana, stvarno su bili najbolje sportske dnevne novine a Tempo nedelje...
K

Kažem

pre oko 1 mesec

Hvala onom ko se sjetio,list moje madosti,najbolji sportski ikada
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Realno nekad bila
G

Grof92

pre oko 1 mesec

Secam se ovih novina
h

honduras

pre oko 1 mesec

odrastao uz "sport" jos dok je bio u onom ogromnom formatu, da ne mozes da ga sakrijes ispod skolske klupe i citas na casu.da je "sport" preziveo 2016 danas bi kao i nakon 1945 godine bio partijsko glasilo, koje prenosi govore predsednika i sluzi za propagandu partije.
G

Gost V

pre oko 1 mesec

Sa radošću i setom sam pročitao prelep tekst. Od 70-tih godina sam ga svakodnevno kupovao. Bar jednom nedeljno izbačen sa prvih časova u gimnaziji. Kupim pre odlaska u školu, kako da ne pregledaš najnovije vesti, a on ogroman kao Borba. Šušte listovi kad ih okrećeš i ja na prevremenom odmoru. Najbolji list u bivšoj Jugoslaviji.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

80-e. Partizan na dnu tabele. Profesor, osvedočeni grobar, na času čita "Sport". Iz prve klupe, od osvedočenog zvezdaša: "Profesore, ne tresite novine, ispašće vam Partizan". U trenutku je zgužvao novine, vidno iznerviran i bacio ka korpi, u uglu! Promašio je! Naravno, zvezdaš je morao pred tablu! Kec ko kuća!
r

red85

pre oko 1 mesec

Uuu secam se izvestaja Sporta sa nizih liga to sam obozavao da citam. A Zurnal sam uzimao samo zbog toga sto je bio u boji.
N

NBGDBOY

pre oko 1 mesec

Divan tekst. Redovno sam kupovao Sport i jako mi je krivo sto je onaj estradni menadzer umesao prste i kupio ga, potom naravno i ugasio. Zurnal opstaje, ali nekako mi se cini da vise nije to to, mnogo slika, dosta loseg teksta. Vremenom sve dobre stvari nestaju ukoliko im mi citaoci ne damo zivot.
N

Nanas

pre oko 1 mesec

Tuga za Sport,a za Zurnal si u pravu, kao bolesnik na aparatima opstaje,ali svakim danom sve losiji i losiji, porodicna tradicija i navika me drze ,pa ga i dalje kupujem svaki dan,ali vrlo,vrlo los kvalitet....,za mene nepojmljivo da sportska nacija nema jedan,dobar,kvalitetan sportski list koji bi sigurno bio citan,samo da se malo reklamira,jer nijedan portal,sajt,bilo sta, ne moze nadomestiti papir u ruci....zasto Mozzart ne bi pokrenuo dnevni sportski list ????
D

Dejan45

pre oko 1 mesec

Pa gde bi ga ostavili ovi pored kurira, informera i sličnih... a imaš zvezdinu reviju a.k.a. sportski žurnal pa čitaj ko hoće... 1 klub, 1 novine, ne trebaju ni sport ni partizan

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

Čoveče, koja institucija, samo u Srbiji može da se upropasti ovako.

Bokiblu

pre oko 1 mesec

Veliki, najveci sportski list, uz njega sam odrastao i ja i mnogi obozavaoci sporta

djordje505

pre oko 1 mesec

Brado Bog da ti dusu prosti
y

ymd

pre oko 1 mesec

Odličan tekst! Hvala Mozzartu na ustupljenom prostoru za ovakvu priču, a autoru na podsećanje kakva je gromada od novina bio JSL SPORT. Jedan predlog Mozzartu da ako ima mogućnosti nastavi tradiciju dodeljivanja nekih Sportovih nagrada, tako bi to jednom godišnje bio omaž Sportu.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Sjajan tekst! Bravo! P.S. Zar nije paradoks, da je danas jedini kandidat za predsednika JEDNOG KLUBA, čovek koji je postao predsednik omladine Srbije posle čuvenog "čišćenja liberala u Srbiji" i vremena kada su urednici smenjivani i po kazni slati u "novinarsku anonimnost"? Svedok i izvor prvog reda!
E

Eseks

pre oko 1 mesec

Sta ce doktori kad roboti budu operisali,sta ce vozaci kad vozila krenu sama da voze i tako dalje i tako dalje u mnogim oblastima moderne tehnologije stvaraju rusevine proslosti i sire nostalgiju.
V

Vini Pu

pre oko 1 mesec

Sve sto jr valjalo, gubi se polako
I

Iskreni komentator

pre oko 1 mesec

Hajde da umesto kukanja budemo realni: da je čitalačka publika, ista ona koja nariče, bila odanija listu, on bi imao više šansi da opstane. Možda ne garantovano, ali nešto više da. Sve neke žalopojke, a od 10 čitalaca, 8 ili 9 pre će izabrati digitalno umesto štampanog izdanja, nemojmo se lagati. Takođe, novine moraju da se prilagođavaju, kao što je nekolicina komentatora primetila. Nekada su one bile glavni izvor informacija, ovo digitalno doba im je uzelo primat: dok stvar ode u štampu i završi na kioscima narednog jutra, postane gotovo bajata. Pa da se ne lažemo i Mozzart je pokrenuo podkast, naprosto ide u korak sa vremenom. Jedina mogućnost bilo bi vraćanje na formu nedeljnika, zastupljenije niželigaške i druge teme kojih u ovim digitalnim medijima i nema toliko. Šteta, do nekih boljih vremena u svakom smislu, pa i po NAŠ "Sport"...

Spekss

pre oko 1 mesec

Sve sto valja polako nestajee
S

Spasovski92

pre oko 1 mesec

Sve sto valja umesto da se usavrsi ono se unisti

Veljara4

pre oko 1 mesec

Jedan od boljih tekstova na mozzartsportu u poslednje vreme

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

to je bio najbolji uz TEMPO sportski list u jugoslaviji

Bosque

pre oko 1 mesec

Sve sto valja polako nestaje...
D

Drhaus86

pre oko 1 mesec

velika sramota i bruka odraatao sam uz sport
B

Baš ste

pre oko 1 mesec

Od svih velikana novinarstva ili dportista morali da stavite sliku ovog aboliranog tvorzana kako 90tih drmi Sport
G

Gost232142134123

pre oko 1 mesec

nigde pomenut Bracika?
v

v1ad

pre oko 1 mesec

Ovaj tekst vredi ako ni zbog cega drugog zbog te Terzine slike. Kakva frizura.
L

Lepi Kole

pre oko 1 mesec

Terzina frizura, takozvana "fudbalerka".

Pedja19

pre oko 1 mesec

Ne znam, iako sam mozda jedna od poslednjih generacija koja je aktivno citala papirne novine, nekako mi je Sport uvek bio iza Žurnala, Žurnal je nekako uvek bio bolju u svakom smislu.
m

maloKoncentracije

pre oko 1 mesec

Ako je onaj morao da potpisuje tekstove sa JSL jer mu je bilo zabranjeno da se potpusuje svojim imenom, ko vama na Mozzartu zabranjuje da se potpusujete imenom ispod svakog teksta?
T

Tvrle

pre oko 1 mesec

Vreme je pregazilo novinska izdanja. Oni koji su pametniji, prešli su na on-line verziju. Nažalost, manjak ideja i ljudstva je i tu vidljiv. Slažem se da puno više treba izveštavati o događajima sa "malih" terena, ali i o svim sportovima. Čak ni na Mozzartu nema dovoljno informacija o mnogim sportovima i ligama. Trebalo bi da postoji portal koji bi izveštavao bar malo detaljnije o sportskim dešavanjima, od utakmica nižih liga u popularnim sportovima, pa do važnih dešavanja u recimo šahu, kuglanju ili golfu. Nešto što su, recimo, u novinskog formi imali "Sport" Ili "Žurnal".

Daniela Pelic

pre oko 1 mesec

Ma ko jos danas čita novine tesko ce sve to poci bar ce neko nauciti nesto od ovoga
E

Ex Radnik štamparije Borba

pre oko 1 mesec

Imao sam čast i zadovoljstvo da skoro 30 godina kucam tekstove za Sport. Počeo sa Nikitom i rubrikom Oko ringa čika Mišinom (Vasiljević) rubrikom na 2 stani, sahovski turniri, kao i evro fudbalom na srednjoj strani. Imao sam tu čast da sa mnogim sedim u restoranu i pijem kafu i razgovaram pogotovo sa pokojnim Bradom. Bilo je to lepo vreme koje će mi ostati u najlepšim sećanjima. Inače za one koji neznaju Sport je ugašen kad je privatizovan od strane Mirković i Ace Lukasa a u njihove ruke ga je prodao Ratko Dmitrović. Nažalost i moja štam. Borba je ubrzo otišla u stečaj i ugašena.
t

trenutno d

pre oko 1 mesec

Bio si 30 godina novinar, a i dalje ne znaš da se ne piše "neznaju" nego "ne znaju". Novinarstvo s takvima je i zaslužilo da propadne.
E

Ex Radnik štap Borba

pre oko 1 mesec

@trenutno d nisam novinar nego grafički radnik koji je prvo radio kao mašinski slagač i kucao tekstove na olovnoj mašini linotip a potom kao slagač u foto slogu od 91 do 2011 kada je krenula era kompjutera. Toliko da znaš "pametnjakoviću". Inače za pravopis je postojalo odeljenje koje se zvalo korektora. Žao mi je što tvoj zakrzljali mozak zapazio pravopisnu grešku a nije se osvrnuo na suštinu komentara.
t

trenutno d

pre oko 1 mesec

Izvini onda. Razumeo sam da si bio novinar kad si napisao da si kucao tekstove, pa sam zato komentarisao. Ne mora svako da zna pravopis, pa ni ti, ali novinari moraju.

ZIVAND

pre oko 1 mesec

Jutro uz kafu i neizostavni "SPORT"... Izvestaji sa svih fudbalskih terena, dobri i nepristrasni novinari.
Z

Zloba i julka kulka

pre oko 1 mesec

Su na kriluma kvazi intelektualaca šovinista i hulja uništili sve dobro od države do Sporta. I ne može da krene normalno ni 25 g posle pošto njihovi tad balavi potrčci ponovo jsšu 90te dok im ne obore kradikalska kopita
P

Prosuto mlijeko

pre oko 1 mesec

Bilo je šta je bilo,ne vrijedi kukati.Nadam se da će redakcija Mocarta izvući pouke iz svega navedenog i slično raditi.
N

Nostalgičar76

pre oko 1 mesec

Dugo sam uzimao "Sport", mnogo dobrih tekstova, videlo se znanje i autoritet, poznavanje i realno sagledavanje prilika u mnogim sportovima. Primetio sam da je mnogo novinara kasnije završilo po raznim portalima. Sport ili Žurnal? Sport je unikat,Žurnal estetika!
S

Sportska, prva vrata s leve strane

pre oko 1 mesec

Bravo, Dučke 💔

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Isto ce i zurnal ovako da zavrsi

biancorosso

pre oko 1 mesec

Tako će da prođe i Sportski žurnal ako se nešto ne promeni. Na urednicima je da počnu da prate od druge lige i naniže sve sportove da detaljnim izveštajima i analizama. To bi probudilo lokal patriotizam kada bi neko čitao o svom klubu malo vise tekstova, a ne kao sada da samo vidi rezultat i tabelu.
D

Drvoje

pre oko 1 mesec

Nazalost danas rijetko ko i cita novine jer sve vijesti imaju na telefonu prije smo kupovali svaki dan novine jer nije bilo telefona interneta da pogledas danas je to druga prica totalno danas je ljudima tesko otici i na stadion jer imaju na tv prenos ili na telefonu nazalost.
G

Gost V

pre oko 1 mesec

Sa radošću i setom sam pročitao prelep tekst. Od 70-tih godina sam ga svakodnevno kupovao. Bar jednom nedeljno izbačen sa prvih časova u gimnaziji. Kupim pre odlaska u školu, kako da ne pregledaš najnovije vesti, a on ogroman kao Borba. Šušte listovi kad ih okrećeš i ja na prevremenom odmoru. Najbolji list u bivšoj Jugoslaviji.

milannba

pre oko 1 mesec

Nasa bas bruka i to velika

bordeaux

pre oko 1 mesec

Uvek sam vise voleo Zurnal
z

zurnal

pre oko 1 mesec

bio ocajan za listanje, nepregledan.
M

Makipetrovic123

pre oko 1 mesec

Najbolji tekst ikad
Ч

Чика Реф

pre oko 1 mesec

Тамо средимо осамдесетих сваки дан сам куповао Спорт. Буквално сваки. Средом се знало Темпо. Уторком захгребачке Спортске новосзи. После кад је почео да излази Журнал паралелно и Спорт и Журнал. Журнал је био далкео модернији, читљивији, птаио је епоху. Спорт је остао заробљен у прошлости. Све те приче о фаворизовању и србовању Журнала су бесмислене. Пре свега јер је добар дое доајена Спорта прешао у Журнал. Штета што што Моцарт нема бар недељно издање, папир је папир.

Aboubakar Oumarou

pre oko 1 mesec

Žao mi je i "Sporta" i "Tempa" i onog "Sporta" što je izlazio jednom mesečno, mislim da je prestao izlaziti posle bombardovanja...

Nikola Milicevic

pre oko 1 mesec

nema boljeg sportskog zurnala,neprevazidjen je definitivno

Greskac

pre oko 1 mesec

Aman ljudi, novine su izgubile interesovanje kod mladih ljudi. Secam se pre, srednjoskolac sam, nema telefona kao danas, krenemk ujutro u skolu i obavezno neko kupi Sport. Kasnije u toku dana ga svi citamo, od ruke do ruke. E danas toga nema, decu ne zanimaju novine, ne zanima ih ni sport generalno. Danas se sve nalazi na internetu. Svaki kafic ima neke novine na sansku, obratite paznju ko to cita. Pa stariji ljudi, oni koji ne mogu da se snadju sa telefonima. Svi mi smo voleli Sport i Tempo, danas ima Zurnal na trafikama pa slabo i to kupuje neko. Ne znam kako u sve uspete da umesate drzavu, jednostavno, vreme gazi.
b

budvanin

pre oko 1 mesec

Kad sam bio klinac, tinejdzer sam uzimao svaki dan Sport i citao i bio je jako zanimljiv casopis. Steta sto je unisten kao i sve i sto je dolaskom interneta unistena jedna lijepa era.

stefi4321xd

pre oko 1 mesec

najbolji liiiiist ikada
l

lool

pre oko 1 mesec

Nestalo je istrazivacko novinarstvo,nestala je cast.I da postoji bio bi u sluzbi i opet ga niko normalan ne bi citao

Leonardo secirovic

pre oko 1 mesec

Obožavao sam i Sport i Sportski Žurnal! Čitao sam apsolutno svaki članak, ali interent je uništio sportske novine! Umesto da se Sport okrenuo malim ligama u fudbalu i košarci, malim sportovima i omladinskim takmičenjima! To bi bilo zanimljivo i dalje čitati, jer tog sadržaja nema u tolikoj meri na
N

Nebitan10

pre oko 1 mesec

Ajde leba ti, majke mi dosta mi vas je, zar stvarno ne umes ili si toliko lenj da nesto sam da smislis? Cemu kopiranje komentara? Jos ti genijalci lupaju pluseve, neverovatno

Slavko Perovic

pre oko 1 mesec

Svaka cast za tekst
G

Gosty

pre oko 1 mesec

Super list, rado se citao u Sarajevu, uz jutarnju kafu.
T

Tata Martino

pre oko 1 mesec

Obožavao sam i Sport i Sportski Žurnal! Čitao sam apsolutno svaki članak, ali interent je uništio sportske novine! Umesto da se Sport okrenuo malim ligama u fudbalu i košarci, malim sportovima i omladinskim takmičenjima! To bi bilo zanimljivo i dalje čitati, jer tog sadržaja nema u tolikoj meri na internetu, oni su nastavili po starom, dve strane za Zvezdu, dve za Partizan, pa evropske lige, a te vesti su sutradan ozbiljno bajate, jer sam na internetu sve to, i još puno detaljnije pročitao prethodni dan! Žurnal može opstati jedino ako budu detaljniji izveštaji sa malih terena, i vestima o tim klubovima!
С

Сале2323

pre oko 1 mesec

Спортски Журнал се показао као много боља дневна спортска новина у то време, Спорт је био прегажен, јер се нису снашли са новијим трендовима, и квалитет писања, дизајна и свега осталог им је доста ослабео. Куповао сам обе новине, упоредо их читао и знам шта пишем овде о мом субјективном утиску у том времену. А показало се да је било исправно!

Igor Musulin

pre oko 1 mesec

Ништа чудно. Све сем гаси, све сем уништава, отима...
B

BojanBg7

pre oko 1 mesec

Samo me zanima KO ovde stavlja minus maaaajko mila....Auu raspad na sve strane...

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

Grehota i zal je realno!

Zivot je igra

pre oko 1 mesec

Treba drzava uzeti pod svoje i podici!
S

Seoul

pre oko 1 mesec

Drzava da nešto podigne, pa gde ti zivis Alan Forde
E

Elekserou

pre oko 1 mesec

Država ako ne moze da se ogrebe od takve investicije, nece ni ulagati.