Komentari na vest
Jedno koleno kao paradigma čitave sezone i polufinale koje je ’čudna šuma’ čekala 42 godine
Soy argentino 🇦🇷🇷🇸
pre 2 meseca
Порто му је увек био готиван клуб, јер никада нисам подносио лисабонске близанце. У овоме двомечу су избацили сами себе. У првој утакмици да приме онако смешан гол од свог фудбалера, још нисам гледао. Надам се да ће узети титулу у Португалу.
Bane92
pre 2 meseca
Postoji šansa da Forest bude prvak Lige Evrope i da ispadne iz Premijer lige, pa tako bude član Lige Šampiona sledeće godine kao član druge lige Engleske tačnije Čempionšipa. Neverovatno...
A
Amorim aut
pre 2 meseca
Forest do titule,,jer Vila svakako ide u ligu prvaka preko premier lige
nikoladj789
pre 2 meseca
Bravo!!
Zivot je igra
pre 2 meseca
Veoma tanko sinoc realno!
Zivot je igra
pre 2 meseca
Prilicno tanani rezulati
pika557
pre 2 meseca
Steta za Vuda, kolko izasao iz povrede
ZENKUN/LUKICKUN
pre 2 meseca
Treneru Porta je prošle godine uspelo nešto,što nikome nije.Na 4 kola pre kraja,Ajaks je imao 10 bodova prednosti nad Psv.I izgubio titulu.Ako Sporting dobije Benfiku,sto odsto je prvak.
dwsa
Soy argentino 🇦🇷🇷🇸
pre 2 meseca
Тренер је одличан, али нема неку класу фудбалера искрено.
Igor Ilisev
pre 2 meseca
Porto uspeh da su stigli dovde
x
xox1312
pre 2 meseca
Treneru Porta je prošle godine uspelo nešto,što nikome nije.Na 4 kola pre kraja,Ajaks je imao 10 bodova prednosti nad Psv.I izgubio titulu.Ako Sporting dobije Benfiku,sto odsto je prvak.
ds
d
dejann1987
pre 2 meseca
Treneru Porta je prošle godine uspelo nešto,što nikome nije.Na 4 kola pre kraja,Ajaks je imao 10 bodova prednosti nad Psv.I izgubio titulu.Ako Sporting dobije Benfiku,sto odsto je prvak.
dwas
Aleksandar Krezic
pre 2 meseca
Нотингем држи лекције какав Порто може само Звезду да добије озбиљне клубове не.
r
rikoset27
pre 2 meseca
Bednarek je i protiv Albanije u baražu napravio grešku, iz koje su primili gol. Jednostavno - nedovoljno smiren za igranje većih utakmica
K
Koventri1986
pre 2 meseca
Treneru Porta je prošle godine uspelo nešto,što nikome nije.Na 4 kola pre kraja,Ajaks je imao 10 bodova prednosti nad Psv.I izgubio titulu.Ako Sporting dobije Benfiku,sto odsto je prvak.
stevica jovanovic
pre 2 meseca
bilo je ocekivano u prvoj utakmici var spasao porto al ovu nije notingem bio bolji
N
Nikola P.
pre 2 meseca
Notingem bi mogao da ispadne u Čempionšip i istovremeno se plasira u LŠ za sledeću sezonu ako osvoje LE... Kako bi to bio lud rasplet. Da li bi slavili ili tugovali, baš se pitam? Da li bi trener ostao na klupi? Kako se klub ponaša u takvoj situaciji?
m
milutin 15
pre 2 meseca
težak bi to bio debakl,mada mislim da će Totenhem ući u istoriju da tim sa tolikim bogatstvom i budžetom i stadionom koji izgleda kao svemirski brod,igrati drugu ligu
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
porto nikad gori
Denism1
pre 2 meseca
Dobar notingem, steta za wooda na kraju ce u penziju povredjen
Nikola Milicevic
pre 2 meseca
Englezi loši ove sezone, četiri predstavnika u polufinalima UEFA takmičenjima, s tim što jedan sigurno završava tu ovosezonsku priču u Evropi.
nikoladj789
pre 2 meseca
Znalo se da ce notingem dobiti
Ruzica70
pre 2 meseca
Porto najgora ekipa
D
Djordje Milev
pre 2 meseca
.
j
jocy9933
pre 2 meseca
Ako su ispali. Ocajna ekipa ovaj Porto
N
Nikki CFC
pre 2 meseca
Englezi loši ove sezone, četiri predstavnika u polufinalima UEFA takmičenjima, s tim što jedan sigurno završava tu ovosezonsku priču u Evropi.
T
Tim1
pre 2 meseca
Cekas tim1 2+ pp za 160k...ćorak
Slobek
pre 2 meseca
Ne može se igrati na ovom nivou sa igračem manje od samog starta. Crveni karton Bednareka nije samo ostavio ekipu na cedilu, već je potpuno uništio taktičku zamisao za istorijski meč. Rezultat od 0:2 (ukupno 1:3) realno oslikava stanje na terenu nakon tog momenta. Nottingham Forest je iskoristio poklon i zasluženo ide dalje, dok Portu ostaje da žali za sezonom koja je stala u to jedno koleno i jedan karton.
Furtula
pre 2 meseca
NAJGORA UTAKMICA KOJU SAM ODGLEDAO
B
Brale
pre 2 meseca
Ne postoji ogavnija ekipa od ovog porta, skoro su me oborili 1 za stotinjak evra protiv Familikaa, primili gol za 2:2 u poslednjem napadu.. Baš mi je drago što su ispali
F
Famalikao
pre 2 meseca
Druze mene su srusili za milion dinara istu tu utakmicu...








