Komentari na vest

Jedno koleno kao paradigma čitave sezone i polufinale koje je ’čudna šuma’ čekala 42 godine

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Порто му је увек био готиван клуб, јер никада нисам подносио лисабонске близанце. У овоме двомечу су избацили сами себе. У првој утакмици да приме онако смешан гол од свог фудбалера, још нисам гледао. Надам се да ће узети титулу у Португалу.

Bane92

pre 2 meseca

Postoji šansa da Forest bude prvak Lige Evrope i da ispadne iz Premijer lige, pa tako bude član Lige Šampiona sledeće godine kao član druge lige Engleske tačnije Čempionšipa. Neverovatno...
A

Amorim aut

pre 2 meseca

Forest do titule,,jer Vila svakako ide u ligu prvaka preko premier lige

nikoladj789

pre 2 meseca

Bravo!!

Zivot je igra

pre 2 meseca

Veoma tanko sinoc realno!

Zivot je igra

pre 2 meseca

Prilicno tanani rezulati

pika557

pre 2 meseca

Steta za Vuda, kolko izasao iz povrede

ZENKUN/LUKICKUN

pre 2 meseca

Treneru Porta je prošle godine uspelo nešto,što nikome nije.Na 4 kola pre kraja,Ajaks je imao 10 bodova prednosti nad Psv.I izgubio titulu.Ako Sporting dobije Benfiku,sto odsto je prvak. dwsa

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Тренер је одличан, али нема неку класу фудбалера искрено.

Igor Ilisev

pre 2 meseca

Porto uspeh da su stigli dovde
x

xox1312

pre 2 meseca

Treneru Porta je prošle godine uspelo nešto,što nikome nije.Na 4 kola pre kraja,Ajaks je imao 10 bodova prednosti nad Psv.I izgubio titulu.Ako Sporting dobije Benfiku,sto odsto je prvak. ds
d

dejann1987

pre 2 meseca

Treneru Porta je prošle godine uspelo nešto,što nikome nije.Na 4 kola pre kraja,Ajaks je imao 10 bodova prednosti nad Psv.I izgubio titulu.Ako Sporting dobije Benfiku,sto odsto je prvak. dwas

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Нотингем држи лекције какав Порто може само Звезду да добије озбиљне клубове не.
r

rikoset27

pre 2 meseca

Bednarek je i protiv Albanije u baražu napravio grešku, iz koje su primili gol. Jednostavno - nedovoljno smiren za igranje većih utakmica
K

Koventri1986

pre 2 meseca

Treneru Porta je prošle godine uspelo nešto,što nikome nije.Na 4 kola pre kraja,Ajaks je imao 10 bodova prednosti nad Psv.I izgubio titulu.Ako Sporting dobije Benfiku,sto odsto je prvak.

stevica jovanovic

pre 2 meseca

bilo je ocekivano u prvoj utakmici var spasao porto al ovu nije notingem bio bolji
N

Nikola P.

pre 2 meseca

Notingem bi mogao da ispadne u Čempionšip i istovremeno se plasira u LŠ za sledeću sezonu ako osvoje LE... Kako bi to bio lud rasplet. Da li bi slavili ili tugovali, baš se pitam? Da li bi trener ostao na klupi? Kako se klub ponaša u takvoj situaciji?
m

milutin 15

pre 2 meseca

težak bi to bio debakl,mada mislim da će Totenhem ući u istoriju da tim sa tolikim bogatstvom i budžetom i stadionom koji izgleda kao svemirski brod,igrati drugu ligu
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

porto nikad gori

Denism1

pre 2 meseca

Dobar notingem, steta za wooda na kraju ce u penziju povredjen

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Englezi loši ove sezone, četiri predstavnika u polufinalima UEFA takmičenjima, s tim što jedan sigurno završava tu ovosezonsku priču u Evropi.

nikoladj789

pre 2 meseca

Znalo se da ce notingem dobiti

Ruzica70

pre 2 meseca

Porto najgora ekipa
D

Djordje Milev

pre 2 meseca

.
j

jocy9933

pre 2 meseca

Ako su ispali. Ocajna ekipa ovaj Porto
N

Nikki CFC

pre 2 meseca

Englezi loši ove sezone, četiri predstavnika u polufinalima UEFA takmičenjima, s tim što jedan sigurno završava tu ovosezonsku priču u Evropi.
T

Tim1

pre 2 meseca

Cekas tim1 2+ pp za 160k...ćorak

Slobek

pre 2 meseca

Ne može se igrati na ovom nivou sa igračem manje od samog starta. Crveni karton Bednareka nije samo ostavio ekipu na cedilu, već je potpuno uništio taktičku zamisao za istorijski meč. Rezultat od 0:2 (ukupno 1:3) realno oslikava stanje na terenu nakon tog momenta. Nottingham Forest je iskoristio poklon i zasluženo ide dalje, dok Portu ostaje da žali za sezonom koja je stala u to jedno koleno i jedan karton.

Furtula

pre 2 meseca

NAJGORA UTAKMICA KOJU SAM ODGLEDAO
B

Brale

pre 2 meseca

Ne postoji ogavnija ekipa od ovog porta, skoro su me oborili 1 za stotinjak evra protiv Familikaa, primili gol za 2:2 u poslednjem napadu.. Baš mi je drago što su ispali
F

Famalikao

pre 2 meseca

Druze mene su srusili za milion dinara istu tu utakmicu...