Komentari na vest

Italijani iz đačkih klupa na Srbiju

Jelena Malesic

pre oko 1 sat

Djaci prvaciii haha

aura 222

pre oko 1 sat

biće nerešeno pa penali
T

Tvrdjava

pre oko 1 sat

Ajde Italijani bar sa klincima uradite nesto

ZIVAND

pre oko 2 sata

Stvarno neozbiljan termin održavanja prvenstva, u vreme Svetskog prvenstva.... Možda da Italijani i Srbi da imaju za koga da NAVIJAJU......
Н

Неутралац

pre oko 1 sat

Ајде троскок од тога за кога ће Срби и Италијани навијати, лечи своје комплексе.

Meda74

pre oko 2 sata

Nek je sa srećom našim momcima!
m

miki.mocart

pre oko 2 sata

Nas bi i petlići iz nekih ozbiljnijih drzava namucili .