Komentari na vest
INTERVJU – Andrej i Dušan Vasiljević: Vrata su otvorena za Srbiju – to je moja zemlja
Š
Šiljokuran
pre 20 dana
Nemojmo odmah po detetu ako osećaš Srbiju igraj za nju!?Znam mu oca bio od jedan od najboljih igrača Kolubare,pa otišao u Budvu tadašnjeg prvoligaša gde se rodio Andrej.Posle Budve,Madjarska gde je nastavio karijeru i gde je mali počeo baviti fudbalom i nasledio očeve gene i po sadašnjem dostignuću prestići oca.Šta bi dečko trebao da radi dodje u FSS i kaže ja bi igrao za Srbiju!Gde je Lazetić i njegovi skauti da prate tu našu decu?,tako smo ispustili i KERKEZA pa nam neko kriv što igra za Madjarska.Drastičniji primer je PAVLOVIĆ iz Bajerna koji sada igra za Nemačku,kada je bio pri prvom timu Bajerna i kada su novinari pisali o njemu i predlagali ga selektoru Stojkoviću on je rekao šta sada ko god se pojavi treba da igra za reprezentaciju.Nemci su to dočekali i dobili reprezentativca za naredni 15 god.I njegov otac je iz ovih krajeva periferija Beograda.Ko nam je posle kriv što ne igraju za Srbiju.
A
Aca Trica
pre 20 dana
Ma kakav da je talenat, ako on nema želju i ne oseća Srbiju kao svoju domovinu, ne treba ga siliti! Ako se oseća kao Mađar, neka igra za njih! Mislim da mu je najbitnije kolko će koji savez da mu da para, zapravo njegovom tati!
m
mada3
pre 20 dana
ti znas balavce..
E
Eseks
pre 20 dana
Lepo covek i decko kazu da je Srbija na prvom mestu..Ako nas savez ne bude slao poziv malom,onda ce igrati za madjare koji su ga i stvorili kao igraca..Sve korektno i ja ne vidim problem
B
Bg
pre 20 dana
Cela Evropa zeli ovog malog vec neko vreme i ocenjuju ga kao najveci potencijal danasnjice!
Treba da smo ponosni sto ima nase poreklo i da se nadamo da ce ga u jednom trenutku nekako pridobiti da bude vodja naseg nacionalnog tima.
О
Оногост
pre 20 dana
Чујеш - "Врата су отворена за Србију." ?!
...врата Србије су отворена за тебе, сине. Ако си сигуран да желиш за њу да играш. Ако ниси, немој да се цимаш. Имамо те случајеве на гомилу. Само узимају место поштеној деци без комбинација.
k
kolubara
pre 20 dana
Sin čuvenog Lažnjaka iz Lazarevca!
K
Kolubara
pre 20 dana
Laznjak je nadimak njegovog dede koji je poznat bio po zalamanju protivnika na terenu
D
De
pre 20 dana
Na kraju nista ne rekošte, da li savez radi na tome da ga dovede kod nas ili sta ?
n
noddy
pre 20 dana
rade, pricao sam sa serbian football scout na twiteru, lik je dobro povezan sa reprezentacijom i rekao mi je da od kako je Paunovic preuzeo taj sektor da nikad nije video agresivniju taktiku da privole igrace da igraju za nas. Prate njega intenzivno a i rekao da igrace za koje cak ni on sam nije cuo, a prati mnogo mlade igrace iz dijaspore, prati Paunovic i u kontaktu je sa mnogima
o
odgovor noddyu
pre 20 dana
Istina je da rade bolje nego ikada, ali to je jer su uvek radili katastrofalno, rad je trenutno nešto bolji odnosno dostigao je loš nivo. Rad je malo bolji, ali odnos prema igračima iz dijaspore je mnogo gori nego prema domaćim i dalje, verovatno će tako i ostati sem ukoliko dođe Vidić. Mnogo igrača koji zaslužuju iz dijaspore nisu pozvani i dalje, takođe pojedini igrači koji ne zaslužuju da budu pozvani i igraju za šnj klubove, bivaju pozvani (pitam li se zašto, odnosno znam zašto, znam tačan razlog, čak i detalje razloga, a i vi možete da pretpostavite).
V
Veskooo
pre 20 dana
Na primeru ovog dečka vidi se koliko Terzič, Mrkela, i Marin pojma nemaju o svom poslu! Super talentovani Srbin za neku siću prelazi u HSV koji je po svemu manji klub od Crvene Zvezde! Zvezda bi mogla od njega da zaradi 10-15 puta više!
K
Kure na specijali
pre 20 dana
Sine, koliko imaš godina? HSV je sve samo ne manji klub od Crvene Zvezde.
V
Veskooo
pre 20 dana
HSV se bori za opstanak, do juče je tavorio u drugoj ligi! Pocepala bi ih Zvezda kada bi se sastali! Po čemu su oni veći klub od Zvezde? Ligu šampiona mogu samo da sanjaju!
h
hmhmhhm
pre 20 dana
Šta ti pričaš?! Iako je HSV veliki klub, naravno da je manji od Zvezde. Po čemu si samo zaključio da je veći?
r
rea
pre 20 dana
@Kure na specijali, to ti je realnost prosečnog SNS glasača. Nema ti on ideju da je HSV osvojio KEŠ (LŠ), da je osvojio KPK (kup pobednika kupova), da je bio još jednom finalista LŠ, da je bio finalista Kupa UEFA, da je dvostruki pobednik Intertoto kupa...
e
e moj..
pre 20 dana
veći su Klub jer imaju VIŠE PARA
imaju VIŠE ČLANOVA KLUBA
imaju VIŠE GLEDELACA nego Zvezda koja igra pred 5 hiljada ovi igraju pred 50.000 HILJADA
imaju bolje Resultate u Evropi u zadnji 35 Godina HSV kad je igrao u Ligi Sampiona nije primao 5,6,7 komada kao Zvezda i Partizan
Hoćeš još par Razloga zasto su veći
N
Nemanha
pre 20 dana
Treba malo vise pratiti dijasporu. Bosna je primer,sta dijaspora moze da uradi za reprezentaciju. Njima je vise od pola reprezentacije rodjena i zivi u inostranstvu,ali da njih nema,najverovatnije se ne bi plasirali na svetsko prvenstvo.


_Cropped.jpg.webp)


.jpg.webp)


