Komentari na vest

IMT na Zlatiboru bez novajlija: Znak pitanja pored Bulaje i Jovanovića

Dr.Sasha Pavlovic

pre oko 17 sati

To i ne može da se nazove klubom,da li imaju stadion,da je normalna zemlja oni ne bi igrali ni treći rang....
D

Djordje135

pre 1 dan

Ma kakav imt nista to
S

Stanazivko

pre 1 dan

Imt je ozbiljan klub ozgledy

Aleksandar Dimitrijevic

pre 1 dan

Imt pokazao da može i sa klincima da se igra,svaka čast momci.

Alek

pre 2 dana

Novicic ozbiljan talenat

cima88

pre 2 dana

Dodatni motiv je mladi Vasilije dečko se trudi
b

bg

pre 2 dana

Svake godine iste greske i svake godine borba za opstanak.. svi dovode sad pojacanja a Imt krajem avgusta ,i onda bude slaba jesenja polusezona..neverovatno kako ljudi ne uce iz svojih gresaka.
Z

Zvlat BG

pre 1 dan

Zato što moraju da kalkulišu i vode računa o svakom dinaru! Nemaju prostor za grešku! U 2025. godini su ostvarili prihod od 491.224.000 dinara i dobit od 236.578.000 dinara. Onog trenutka kada uvedeš klub u minus, tada je zbogom Superligo! Plus je tu Ušće i omladinska škola i sve to, realno, bez adekvatne infrastrukture, profesionalnih službi, promenljivog trenerskog kadra, igrača koji se, osim grupe koju vodi gazda kluba, smenjuju kao na traci svake sezone!

Sasa Maksimovic

pre 2 dana

to bi bio pun pogodak za italijane jel ovo su sve bili laici sto su vodili selekcji

sikm1

pre 2 dana

imt dobija lagano...
S

Saturn

pre 2 dana

AJMO LUKA LUKOVICUU
O

Oji

pre 2 dana

Bulaja ozbiljan igrac
T

Trol

pre 2 dana

Osim Zvezde, Partizana, Vojvodine i eventualno Cuke moze da ispadne svako iz lige ove sezone

Valentina Kolar

pre 2 dana

Ma daj bre, nemam komentar uopšte, o čemu se piše...
n

nica25

pre 2 dana

ne verujem da ce se boriti za opstsnak.

Ranijeri

pre 2 dana

IMT stabilan klub,ne verujem da ce se boriti za opstanak