Komentari na vest

Drulovićeve uspomene od Mitra do Vojvode, od kritika zbog "Nemanje bez kluba" do evropske krune

Srdjan Bucevac

pre 20 minuta

Kakvu smo mi generaciju imali
M

Mirko_11

pre 25 minuta

Kakav je Spartak krs od kluba kada nisu uspeli da zarade na Milanu Vojvodicu, sampionu Evrope.

TheStefanK

pre 29 minuta

Bilo nekad sad vise nismo konkurentni ni u mladjim kategorijama
Z

Zivko57

pre 36 minuta

Drulovic ljubinko jedan je od nas

djole.

pre oko 1 sat

"Preuzeo sam ekipu od Marka Nikolića 2012. sa idejom da se za godinu dana napravi ozbiljna selekcija, koja će moći da se pokaže na Evropskom prvenstvu." Mislim da je ipak to bilo ovako " Da kažem preuzeo sam ekipu, da kažem od Marka Nikolića 2012. da kažem sa idejom da se da kažem za godinu dana, da kažem napravi ozbiljna selekcija,da kažem koja će moći da se ,da kažem pokaže na Evropskom da kažem prvenstvu.
O

Objektivno gledano

pre oko 1 sat

Dokle god budemo mislili da smo mi nešto posebni, jedinstveni, ostaćemo suv prosek, na seniorskom nivou.

Gatsby82

pre oko 2 sata

Ove 2 generacije, nismo maksimalno iskoristili. Jeste bilo dosta reprezentativaca, ali većina nije dostigla ono što je moglo

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Neverovatno dobra generacija.

Izbistanin

pre oko 2 sata

druloviću sad kad bi obukao dres bio bi bolji od polovine ovih danasnjih reprezentativaca.
T

Terazijska kuhinja

pre oko 2 sata

Nikada mi neće biti jasno kom genijalcu pade na pamet da dovede Advokata mjesto Drulovića.On je tada nastavio po Mihajlovićevom sistemu a za razliku od njega radio je bez mnogo buke.Još žalosnije je da poslije tolikih uspjeha mladih,A reprezentacija ima samo obična učešća na velikim smotrama.
S

Sedlar92

pre oko 2 sata

Nekada velike nade srpskog fudbala, sada luzeri
N

Natalii29

pre oko 3 sata

oni bi bili jos bolji da se malo vise trenira
C

Cirkus

pre oko 3 sata

Boriš se za zlato na EP, prođeš kroz paklenu grupu pored Portugala, Engleske i Poljske i ne igraš, pričam za ove sadašnje klince indijance. Sinoć odbojkaš Lazar Marinović igrao za Srbiju u nazovi nebitnoj Ligi Nacija, iako mu je danas svadba, koji bi to fudbaler sada uradio? Zato i jesu odbojkaši višestruki evropski šampioni i olimpijski a ovi su luzeri večiti.
D

Daj faul

pre oko 1 sat

Ima samo jedva vazna stvar… svi ti momci koji su izborili plasman na EP, pa neki od ovih koji su sada na EP, oni su prvotimci, seniori i generalno igranje za omladince je skroz nepotrebno! To sto se mi lozimo na takmicenje mladjih kategorija, to je nas problem! Svuda u svetu je A tim osnova i najvazniji, ostalo je sve razvoj, a samo kod nas hocemo sa se takmicimo u mladjim kategorijama, a seniorski tim nista ne napravi!! Sta ce Mihajlu Cvetkovicu ovo EP, decko prvotimac Anderlehta… ili Milosavljevicu, Kostovu…. Pa ajde da kazemo i Simicu, Kosticu koji su i sad tu…
S

Saut

pre oko 3 sata

Aleksandar Veliki Mitrović