Komentari na vest
Deko stupio na funkciju, odmah kreće po trojicu: Kansela, Fresnedu i ofanzivnog veznog
B
Baksuz
pre gotovo 3 godine
Samo ne znam kako bi krilo igrao Lo Selso , ne znam sta bi uopste igrao , Xavi i ovu sezonu grupu u ls nece proci i valjda nakon toga ode jer nije jos dorastao da vodi Barcelonu.
Bon.Jovi_985
pre gotovo 3 godine
Sve bi oni ali samao da ne plate ništa jer čast je igrati za Barsu...
E
Erector
pre gotovo 3 godine
Deko je trebao upasti u filmske vode i postati legitiman nasljednik Stivena Sigala, samo mu repić fali
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.







.jpg.webp)
