Don Vito Corleone

Šta reče 😂🤣😂🤣😂
I

Ivan FCRS

Da je Zvezda bila u rezultatskom minusu posed lopte bi bio 80:20 u korist zvezde. To se on slihta upravi da ga ne sutnu. Hvata se slamku....
u

uprava

Ga svakako nece sutnuti covek je dobio monako u gostima i trabzon kuci a ferencvaros nije koib od kog se ocekuje da prodje grupu
K

Kimiki

Palma sa brkovima..
M

Mop

Pa treba mu još 70 kila više realno. Mada šta priča ovaj čovek. Da je Zvezda imala 60% poseda, dala bi 6 komada. Aj sutra da pokidamo i vi mi i koeficient raste i nećemo samo sledeće godine imati već i posle toga pa će valjda i neko sem Partizana i Zvezde ojačati finansijski i da imamo tri kluba u grupnim fazama.

Veliki Krki

Prvo, posed na poluvremenu je bio 50 - 50, a na kraju 55 - 45, što je bilo očekivano jer im je gorelo pod nogama i Zvezda im je prepustila igru u polju. Drugo, u svim važnim parametrima (napadi, šutevi u okvir i van okvira gola...) Zvezda je bila bolja, i na poluvremenu i na kraju. Ferencvaroš je bio bolji samo u kornerima (i u prvom i u drugom poluvremenu), i u broju i tačnosti pasova (samo u drugom poluvremenu).
P

Prcko33

Samo Gobelja na beku, Milunovic na klupi , Srnic bez pomisli da igra i imamo dobre sanse da budemo ravnopravni sa svima u evropi , tako da sa madjarima nece biti problema ...Ako se nas strucnjak opet bude glupirao i "izmisljao toplu vodu" e onda se mi tu necemo pitati nista!
n

nikkkkkk

Što tebe pametnog ne uzeše za trenera
P

Prcko33

Cak i diplomu imam vjerovao ili ne ?! Zao mi je sto nisi citao moje komentare mnoge i prije , pa ne bi ironican bio 😄 Vjerovao ili ne prije naseg trenera skontah sta su nam problemi 🤗
G

Gost1991

Коме је до поседа нека иде у катастар.
S

Statler

U fudbalu je jedino merilo rezultat, primio si 4 gola i doviđenja. Sutra šta bude biće, o tom potom.
I

Imali ste...

...posed lopte tačno 55%, i to zato što je već sve bilo rešeno, pa se Zvezda povukla, budi srećan što nisi primio još koji gol! ineče njegov stil fudbala uopšte nije posed lopte, a sad se hvali sa tim.
г

грдне ране

Ови су изгледа сами себи дали 4 комада
д

д.г.

Само ти имај посед. На крају се гледа резултат.
p

paaaaaa

mozes imati i 80 posto i da se vrtis oko tvog sesnaesterca a mi konkretno da napadnemo i pobedimo 5 0 iii sta kazes imali smo kontrolu,posed...to znaci da ste bili boljii ????

ga

Realno, prva dva gola smo dali bez izradjene akcije. Druga dva su bili sutevi sa distance koji su mogli i da ne udju i kad se tako gleda, mozda je covek upravu. Sa druge strane, Zvezda je stvorila vise ozbiljnih sansi koje nije iskoristila a imala je i vise opasnih situacija (kad je mirisalo na gol). Kako god da okrenes, ubedljiva pobeda Zvezde je bila realnost.
V

Vdusan

Ne znam da li je upravu, ali u pravu nije.
Ј

Јосиф

А јел монако победио од изратих шанси на рајку или од пенала који је био 50:50,јел други гол трабзона плод поседа и доминације, или смо им сами дали лопту у ноге!? Нека он сутра има посед и 70% а, да ми останемо непоражени, или узмемо 3 бода, нека он опет после кења о поседу. Позз
h

haha

samo se vi drzite opet poseda i statistike a mi da vam spakujemo jedno 2-3 komada
L

Liga sampinjona

Kao i sto ne vidis da dominira Ukrajina
D

DraganKojic

Likovi izgubili teritorija kao pola Nemacke ali dominiraju, vazi .