Komentari na vest

Blagojević: Ne možemo čekati jun da bismo pričali o novim igračima

klackalica535

pre oko 2 meseca

Igraci nisu odigrali nista mesecima i sad ce vecina otici i krece prica sa novim iz pocetka i tako u krug bez plana bez sistema bez icega
b

batabane

pre oko 2 meseca

Ne mogu da prihvatim kao dobru taktiku,insistiranje da svaki napad pocinje iz zadnje linije ,takoreci od golmana.Naravno,prihvatljivo je to u situacijama kad se mora ,pod velikim pritiskom,kad igrac jedva stigne do lopte pa mora da je vrati golmanu.Ali kad je lopta na centru,i igrac(po meni neigrac),da nebi rizikovao ,ili ga mrzi da radi ,da se oslobodi protivnika,vrati je nazad golmanu,a trener (po meni netrener) ,sve to gleda i ne reaguje,ne ispravlja,nema pomoci.Takve situacije su preceste u Partizanu i za vreme Blagojevica.Drugo nikada ne cu ceniti trenera koji u Partizanu stavlja u igru ,Arandjela,Djurdjevica,a mozda i jos neke.Ti jos neki su i tako tako pa ih ne cu ubrajati u isti kos sa ovom dvojicom kiksera ,parekselans.Nista trenera ne moze opravdati sa takvim potezima.Nemas l.beka nemas,svi to vide,onda igras sa onim sto imas.Stavis omladinca ,i od nega pravis igraca .Stavljati Djurdjevica,koji i pored dobre energije,pa i eventualno nekog znanja,na svako,ali bas svakoj utakmici ima najmanje dva do tri teska kiksa,nicemu ne vodi.Ustvari vodi unazad.O toma treba Blagojevic da razmisla i objasni tu situaciju.Ne da cuti,a onda da kaze drugi su krivi.Tacno je da mu nisu zaokruzili ekipu,da su morali da mu dovedu jos tri cetri pojacanja,ali ne mozes ti kao trener da cutis o tom problemu,a posle kad se na tebe sve slomi,da okrivljujes druge.Druge mozes s pravom da okrivis ,kada imas dokaz da si nadlezne upoznao sa problemom

Uros Uros

pre oko 2 meseca

Ovo je timska igra, pojedinac moze puno toga uraditi ali ne i pobediti sam i uvek!

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

treba Blagojeviću šansu dati
Д

Деда Сава

pre oko 2 meseca

Коју,у навали да даје голове или у одбрани да заустави житне комбајне? Који ове пролећи баш шетају кроз одбрану!
D

Djuro17

pre oko 2 meseca

Sa ovom igrom nece ih ni biti

Tubic

pre oko 2 meseca

Благоје брате ско не одеш у Европу догодине иди сам.
V

Vlajko 10

pre oko 2 meseca

U većini superligaških ekipa., Vojvodina, Železničar, Čukarički, Javor.(Zvazda je van konkurencije) , ima bar 4-5 igrača koji bi po kvalitetu bili starteri u sadašnjem Partizanu, .toliko o trenutnom kvalitetu igrača.

Marija Avramovic

pre oko 2 meseca

pravi trener u pogresno vreme.....

Milan Mihajlovic

pre oko 2 meseca

Daj boze da ostanes i da dovedes nove igrace
T

Tnt 1234

pre oko 2 meseca

Opet nece dovesti nikakva ozbiljna pojacanjq vec neke poluproizvode. Izgovor ce biti “nova uprava, cekamo skupstinu”. Nesposobnost je u klubu na svim nivoima.

Vlada81pfc

pre oko 2 meseca

Pre ce ti da napustis partizan nego sto ces da docekas nove igrace

N M

pre oko 2 meseca

Tesko da ce tu biti novi igraci,mlade i treba da uzimaju iz njihove skole dobri igraci,samo sto zivimo u ovakvoj drzavi pa nam tabelu i fudbal diktira politika!
p

partizan 13

pre oko 2 meseca

Pravi trener u pogrešno vreme....sta je on izvukao i izvlači iz ovog tima je za priču...! Limitiran tim sa igračima koji nisu igrali seniorski fudbal a kamoli ozbiljan i prosečnim veteranima ovo je veliki uspeh. Dajte 5 iole boljih ili makar iskusnijih igrača u svim linijama i pustite ga da radi i biće borba za titulu...

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Већа фрка је ко ће у управи да седи него ко ће ос играча доћи или остати.
D

DDS900

pre oko 2 meseca

Partizanu treba 15 novih igraca, novi trener i to je to.

Lazar Cvetkovic

pre oko 2 meseca

Upravu je covek 200%

quaresmaaa

pre oko 2 meseca

Novi trener momentalnoo

crvene beretke

pre oko 2 meseca

ma blagojee nogaaaa

rosa100

pre oko 2 meseca

ma pod hitno novi trener bez razmisljanja
p

petrovicgoran22

pre oko 2 meseca

Partizan mora nadje novog trenera

ivanasud

pre oko 2 meseca

Moraces dok se vidi ko kosi a ko vodu nosi
m

micko041.

pre oko 2 meseca

Sta ovaj Blagojevic misli, kada bi otiso iz kluba Partizanu bi bilo itekako bolje, upropastio ih.
O

Ogysa

pre oko 2 meseca

Bezi Blagoje u Debrecin
N

NR

pre oko 2 meseca

Lebe suvi, lebe mekani. Zasto nisi zvezdu kaznio sa ovim likom.
K

Kup

pre oko 2 meseca

A ovi što pišu kako država daje pare, pa što ne bi...na taj način operu pare, i uzme svako svoj deo...
G

GostRadan

pre oko 2 meseca

Dobro si pripremio ekipu protiv Zvezde. Delovali su kao drugoligasi. A Jedinstvo zamalo da ih pobedi. Sto znaci da si los trener. Nadam da cemo uskoro da ti vidimo ledja, kao i Mijatovicu.

GrgaCvarak

pre oko 2 meseca

Postavi si prvo pitanje ko je otpustio Blagojevica, a ko ga je vratio nazad u klub. Ne mozes istovremeno da budes i protiv Blagojevica i protiv Mijatovica. Mijatovic je napravio neke pogresne poteze, to stoji, ali ideja sa podmladjivanjem tima je bila ispravna ideja, kao i koncept da ne prodajemo nikoga ispod cijene (dok je ideja druge strane uprave da se i dalje sve prodaje na kilo kao i za vrijeme Vazure i ekipe). Po meni je Mijatovic najvise kiksnuo kad je poslije Blagojevica dao povjerenje Stojakovicu umjesto da je u tom momentu rizikovao malo vise financijski i doveo nekoga ko kosta malo vise, ali da stvarno vrijedi.
E

Ehhh

pre oko 2 meseca

Blagojević fudbalska prevara ,odlazi to zele pravi navijači partizana
J

Jolika1985

pre oko 2 meseca

Treba sto pre naci nova pojacanja

JEJICA

pre oko 2 meseca

Ja ne znam šta ti traziš u partizanu,dovedite Lalatovića
G

Gost Steva

pre oko 2 meseca

Tako je ! Lalatovic jos samo Partizan nije trenirao u nasoj ligi. Jos on, pa da cirkus bude kompletan.

Mirko Boc

pre oko 2 meseca

Ako nista ne znas nista ni ne vidis

Urke97

pre oko 2 meseca

mijat nek vam sredi pare ko sto sebe zalizuje pa ce da bude sve ok
C

Coa97

pre oko 2 meseca

Partizanu bi svanulo kad bi ti otisao
O

Oh man

pre oko 2 meseca

Nomen est omen.
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

Treba nsci nove igrace sto pre
D

Dekijev Blagoje

pre oko 2 meseca

Pedala iz Partizana!!!

Nikolajaovankv

pre oko 2 meseca

Tralala la la blagojevicu bezi iz kluba vreme je
H

Heroesaa

pre oko 2 meseca

Kakav dunster od trenera
X

Xoox

pre oko 2 meseca

Brzo si ti Sloba Radanovic-Bivsi.mp3

Gost55

pre oko 2 meseca

U pravu je, ne treba igrače dovoditi posle priprema i poslednjeg dana prelaznog roka
N

Ne brini nistaiii

pre oko 2 meseca

srki Delijo sve je to Rasim zatvorio
G

Grobarnns

pre oko 2 meseca

Blagojević fudbalska prevara ,odlazi to zele pravi navijači partizana
T

Terza derbi 4:0

pre oko 2 meseca

CIRKUS OD KLUBA!

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 2 meseca

sta si ti umislio .tebe niko za ništa ne pita samo si im prelazno rešenje
G

GORAN60

pre oko 2 meseca

Treba te motkom najuriti smesan si.
П

Па...

pre oko 2 meseca

...један човек власник два клуба, ово нема ни у Гвинеја Бисао.
S

Sima Arauho

pre oko 2 meseca

Hoćeš li i sa Tralalatovićem da se ktljaš u usta?!Hoće li i on da te zove "moj Srki"?!
V

VasoPG

pre oko 2 meseca

Prestani Joksiću da pišeš svašta, nećemo ni Jovetića ni Savića u Partizanu. Mi Srbi iz CG nećemo Crnogorce u Partizanu i tačka. Treba najuriti i ove antitalente Vukotića, Roganovića, nekog Milića. Igrače iz CG koji hoće da igraju za Srbiju to je OK da angažujemo. Nije ovo mržnja već princip.
G

Gost555

pre oko 2 meseca

Zasto da se najuri Roganovic? A ko onda da igra desnog beka, ono drvo Djurdjevic, ili Arandjel Stojkovic?

Skorpion77777

pre oko 2 meseca

ala ti lupetaš... Šta je bitno odakle je ko... il zna da igra ili ne..
3

3:0

pre oko 2 meseca

Opet ce drzava i naredne sezone morati da baca 25-30 mil na ovu rupu bez dna isto ko i ove sezone ccc...🤦
S

SULTANAT

pre oko 2 meseca

Koje je to sezone u stvarnosti FK Partizan dobio 30 miliona evra od države?
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Baš...A ne bi trebalo,neka zarade kao mi.
k

ko vas ne zna garagani

pre oko 2 meseca

Tako je, umesto kao za komšinicu odmah da otpiše sve, ona upumpava ono što je ispumpala preko Vazure stranačkog potrčka...
Р

РАЗУМАН

pre oko 2 meseca

Зато треба изборна Скупштина НАЈКАСНИЈЕ до краја маја, а не кад крену припреме и квалификације. Барем 3 топ играча довести до ПОЧЕТКА припрема.
С

СаласТвитераш

pre oko 2 meseca

ДОЛАЗИМ ПРВИ ПУТ У ЖИВОТУ НА УТАКМИЦЕ И КУПИЋУ КАРТУ
G

Gost Steva

pre oko 2 meseca

Kojim parama dovesti takve igrace ? Top igraci traze top plate. Odakle ?
Z

Zvlat BG

pre oko 2 meseca

Ako ništa ne znaš, ništa ne vidiš, ništa ne čuješ, niko ti ništa ne govori, kako izadjes na press i pričaš sa novinarima? Da li je sve tako i da li je mrmot zamotao čokoladu?
I

Ivi

pre oko 2 meseca

Bezi iz partizana neznalice jedna

Tubic

pre oko 2 meseca

Ако од следеће сезоне Европа не буде редовна нећемо чекати више ништа угасиће нас нажалост…

Ranijeri

pre oko 2 meseca

Skoncetrisite se vi sada da se izborite za ligu evrope

Hombre Cansado

pre oko 2 meseca

blagoje pametno razmislja a ne posle priprema
Н

Неутралац

pre oko 2 meseca

Чекаћете и дуже. Нажалост.