Foto: Starsport
Foto: Starsport

Bivši napadač Zvezde junak Crne Gore: Krstović za šest minuta srušio mlade Irce, Ivezić sačuvao ceo plen

Vreme čitanja: 1min | uto. 12.10.21. | 19:51

Napadač golom i asistencijom potpisao pobedu (2:1) mlade reprezentacije Crne Gore

Mlada reprezentacija Crne Gore savladala je Irsku u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a junaci domaćina bili su Nikola Krstović i Nikola Ivezić.

Doskorašnji napadač Crvene zvezde, sada centarfor Dunajske Strede, u 3. minutu je načeo goste, a samo šest minuta kasnije asistencijom za Ivana Vukčevića doprineo je udvostručenju vođstva.

Izabrane vesti

Fenomenalan početak susreta doneo je juniorima Crne Gore prednost dovoljnu da mirno uđu u nastavak susreta, a neizvesnost je u 74. minutu vratio autogol Ognjena Obradovića. Odbrambeni fudbaler podgrejao je nade gostiju, koji su imali priliku da sa bele tačke u 84. minutu stignu do boda, ali je golman Nikola Ivezić odbranio udarac Koventrija.

Pobeda pod Goricom donela je mladoj reprezentaciji Crne Gore drugu pobedu u kvalifikacijama, posle tri vezana poraza, međutim sedam bodova u šest kola učinak je koji Crnogorce samo u teoriji ostavlja u trci za kontinentalnu smotru.



Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara