Komentari na vest

Bitka na Vila parku za Ligu šampiona, ali trio drži palčeve i sve posmatra iz prikrajka

acajank89@gmail.com

pre oko 1 mesec

bitka najaca uvek

jbozic11@gmail.com

pre oko 1 mesec

dobija Vila ovo bez problema

Brutal92

pre oko 1 mesec

Samo da ne bude od onih dosadnih tekmi bez golova

Meda74

pre oko 1 mesec

Dobija Liverpul.

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

Aston vila ce pobediti
M

Mihajlo3

pre oko 1 mesec

voleo bih da vila ostane bez lige šampiona, samo iz razloga što su prodali meč totenhemu pre par kola
G

GOCE GOSTIVAR

pre oko 1 mesec

Druže ne blamiraj se, Vila izašla sa drugim timom kako bi se spremila za revanš finala Lige Evrope. Vila pustila Totenhem, pre bih rekao da, je utakmica odigrana za Totenhem u pravom trenutku.
S

Srdjan1314

pre oko 1 mesec

Navijamo za Aston vilu, Liverpul mora da se restartuje
A

Apokalipsa - stipsa

pre oko 1 mesec

Zgazice ih Liverpul!!
R

Redsi

pre oko 1 mesec

Vila će da se pazi za finale ,a ovi drugi su tuga tako da će bit utakmica bzv.
S

Slava222

pre oko 1 mesec

ceka se ocekivano, ili ?
J

Jakov23

pre oko 1 mesec

uuh dobra utakmica se ceka

Daniel33

pre oko 1 mesec

neka su savo milošević i sasa ćurćic igrali za aston villu a to je bilo davnoo bas dvajt york itd
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

gg3+ sigurica. biće dobra tekma
S

Sundjer Stenli Kockalone

pre oko 1 mesec

Pratim rodjace sigurica je gg.