Komentari na vest
Barsin pik je Kvarachelija! Bernardo Silva može samo uz popust od 20.000.000
P
Pjer
pre oko 1 godinu
Pa ako Grilis kosta 100 miliona onda B.Silva kosta 500...strasan igrac 40-50 miliona je sica za takvog igraca danas .
n
nedano
pre oko 1 godinu
Upravo ono sto im je i potrebno, jedna radilica na lijevom krilu i bas kvalitetan igrac. Uz to im je jos potreban desni bek i jak zadnji vezni slican buskecu.
H
Heheuu
pre oko 1 godinu
Zna se kako moralna poštena barca regrutuje pojačanja,sledi svađa pomenutih igrača sa klubovima i štrajk i pokušavanje da se klubovi nateraju na prodaju 'nezadovoljnih' igrača po sniženoj ceni..
L
Lepi mica1
pre oko 1 godinu
Ahahaha ti znas kako barsa posluje😆😆😆a izasao iz stana nisi😆😆😆a sve zna😆😆😆
E
Eto i
pre oko 1 godinu
Ljudi kao nemaju love,u dugovima,a pričaju o silvi i kvari , kad nemaš para razmišljaš o nekom orsoliniju ili yaziciju a ne o bernardu silvi
r
rsczz
pre oko 1 godinu
"Kvaradona" je one season wonder ako im je on pojacanje onda su skroz propali...
p
pixell
pre oko 1 godinu
čovek je za onog rafinju maradona
И
И
pre oko 1 godinu
Koje je ovo nenormalno tržište da je Bernardo Silva 50 miliona, a daje se 80 za Megvajere, Kukurelje, 130 za Kaisede.
B
Bacva
pre oko 1 godinu
Bas si lepo rekao. Darvin i koje razni Megvajeri kostaju 80+ milke 🤣🤣
П
Паун
pre oko 1 godinu
Бернардо је прошле године при потпису новог уговора ставио клаузулу од 50 милиона. И то првенствено из разлога да би прешао у Барсу ако стигне понуда. Из тог разлога је "јефтина" цена у односу на те остале које си поменуо.
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Rukomet
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
Vaterpolo
Kriket
Stoni tenis
Ragbi
Snuker
LOL
Odbojka na pesku
eFudbal
Najava mečeva
četvrtak | 17.07.2025.