Komentari na vest

Bambi Tošić svirao kraj: Vidimo se u nekoj drugoj ulozi

M

Mikii9764

pre preko 1 godinu

Samo nemoj kod vazure, vucelica i ilieva, jer ces biti na stubu srama.
M

Marko Srbija

pre gotovo 2 godine

Svaka cast brate za karijeru!
4

454

pre gotovo 2 godine

Dobar igrač i dobra karijera. Ode čovek u penziju a Budućnost još nije dobila pare od transfera. Uživaj u penziji!
H

Haxer

pre gotovo 2 godine

Srecna penzija majstore, sasvim dobra karijera!
H

Hvala legendo

pre gotovo 2 godine

Super igrac, dobar covek, Grobar. Sta ces lepse u zivotu.
P

PraviKandidatZaKlupuCrnih

pre gotovo 2 godine

Evo pravog kandidata za crne dečke koji bi od Muje i Jure napravio neprelaznu odbranu:)))))Slični se sličnima raduju, a još ako je potpisao crnu peticiju on je idealan kandidat:))))
Б

Блејк Шилб

pre gotovo 2 godine

Небитно ко за кога навија,Бамби је неспоран таленат био и хвала му за све.Уживај у пензији мајсторе
S

Sve najbolje majstore...

pre gotovo 2 godine

...I hvala za sve!!!
S

Stilista

pre gotovo 2 godine

Posle Klena igrao je za Štuku, Pastrmku i Soma.
g

gro

pre gotovo 2 godine

nisu te skontali.