""
""

Tuga u Pireju: Ni gola, ni igre - Olimpijakosov krompir protiv Hapoela

Vreme čitanja: 1min | sre. 27.07.16. | 22:48

Navijači Olimpijakosa večeras su razočarani napustili stadion Karaiskaki u Pireju, pošto njihova ekipa nije uspela da izbori više od 0:0 sa izraelskim Hapoelom Ber Ševom u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Niti su ostvarili očekivani rezultat, niti su fudbaleri Olimpijakosa prikazali igru koja bi mogla da podstakne optimizam.

Najbolju šansu, ako se tako uopšte može nazvati, imao je Luka Milivojević u 89. minutu, kada je njegov šut sa ivice kaznenog prostora uz mnogo napora zaustavio golman David Goreš.

Već u sledećem napadu mogao je da usledi hladan tuš za navijače Olimpijakosa, ali je domaći čuvar mreže Stefanos Kapino skinuo zicer Entoniju Nvekemeu.

To je ujedno bio i prvi šut gostujuće ekipe u okvir gola Olimpijakosa na utakmici.