"Aleksandar Mitrović"

Pobeda nosi Mitrovo ime! Anderleht izbušio Ostende, Mitrović prvo tresao, pa servirao gol (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 14.12.14. | 19:55

Denis Pret je uknjižio dva pogotka, ali je jednu asistenciju imao srpski reprezentativac

Aleksandar Mitrović

Aleksandar Mitrović ponovo je tema broj jedan! Ali, baš kao i pre nekoliko dana, kada je zatresao mrežu Dortmunda, Srbin je i ovog puta u centru pažnje zbog golova i samo golova! Srpski reprezentativac okončao je agoniju Kraljevskog kluba iz Brisela i zajedno sa Denisom Pretom doneo tri vrlo važna boda u meču sa Ostendeom - 3:0 (2:0)!

Bilo je ovo još jedno veče u kojoj je srpski reprezentativac igrao gotovo savršeno, jer osim što je upisao osmi ligaški pogodak, imao je i asistenciju, ali i pregršt šansi da upiše još koji pogodak na svoji račun. Ali, ovog puta dao je samo jedan, ali vredan!

Posle pogotka Denisa Preta u 20. minutu, koji je iskoristio odličan centaršut Ačeamponga i matirao Ovonoa, Mitroviću je bilo potrebno nepuna tri minuta da asistenciju Nažara pretvori u novi gol i tako praktično okonča post Anderlehta, koji je možda trajao i predugo.

Da sreća bude još veća pobrinuo se upravo napadački tandem šampiona. Mitrović nije iskoristio veliku priliku, ali je uspeo da loptu prosledi do Preta, koji je još jednom zatresao mrežu, za konačnih 3:0!

U međuvremenu Mitrogol je propustio još nekoliko jako dobrih prilika, a možda najbolja bila je ona iz finiša prvog dela, kada je jednu nezgodnu "kiflu" Ovono odlično odbranio i poslao loptu u korner.