Teleoptik pred plasmanom u Prvu ligu, raduju se i Zaječarci

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.06.21. | 20:29

U prvom meču baraža 1:1 u Novom Sadu, a 0:1 u Požegi

Dobar posao napravili su fudbaleri Teleoptika. Izabranici trenera Alberta Nađa odigrali su nerešeno na gostovanju novosadskoj Mladosti u prvom meču baraža za plasman u Prvu ligu Srbije – 1:1.

U duelu najboljih ekipa iz Srpske lige „Vojvodina“ i Srpske lige „Beograd“, Optičari su poveli golom Vanje Markovića, napadača iz „klase 2000“ u 46. minutu, da bi domaćinu izjednačenje doneo centarfor Marko Renić, sigurnom realizacijom jedanaesterca u 73. minutu.

Na taj način Teleoptik je, zbog pogotka u gostima, stekao prednost pred revanš u „Zemunelu“, koji je na programu u sredu.

U drugom meču Timok je u Požegi savladao Slogu i tako povećao šanse da se posle revanša u Zaječaru plasira u Prvu ligu.

TimokTeleoptikSrpska liga BeogradSrpska liga VojvodinaSrpska liga ZapadSrpska liga IstokPrva liga Srbije