Komentari na vest

Zverev: Kao da sam popio 300 litara koka-kole

Nikola Malešić

pre 1 dan

Dobar igrac mogo biti
B

Brundo

pre 1 dan

On na travi nikad nije znao da igra.

kivekive

pre 1 dan

Defanzivni teniser nikada nista veliko nece postici, osvojice koji turnir tu i tamo i to je to, steta za nerealne fizicke predispozicije
Z

Znik

pre 1 dan

Cekaj je l si ti napisao da nista veliko nece osvojiti covek koji ima RG?

Petar Lukić

pre 1 dan

Dolazi sada njegovo vreme
6

6262627

pre 1 dan

300 litara kole za mec hahahahaahaha druze umro bi na licu mesta