Komentari na vest
Zverev gazi ka tituli, još dva koraka do sna
cima88
pre 20 dana
Kad udjes čoveku u glavu gubi sigurno psiha je čudo
M
Miloš Adamov
pre 24 dana
Nema nista od tog jer nece osvojiti nema sanse
R
Riki97
pre 25 dana
ovo mu je karijerna prilika sad ili nikad.
b
bracakostic
pre 25 dana
Ako sad ne osvoji RG, nece nikad. Mada i ostali su dobri igraci.
Jelena Lazic
pre 25 dana
Ajmo jako do pobede ee!!!
V
Vlada9111
pre 25 dana
Ajde Zveki jos samo malo
Noki71
pre 25 dana
Pritisak na Zvereva nece izdržati,Mateo favorit iz senke.
B
Brundo
pre 25 dana
Beretini nikad nije imao neko kretanje.Vise bih paznje obratio na Kobolija i Arnaldija.Narocito na Kobolija.
pika557
pre 25 dana
Zasluzio je Zveki GS, dobar decko
Isa Peric
pre 26 dana
Otvorile su mu se karte na ovom turniru i za njega vazi geslo "Sad ili nikad ".
V
Veljabatica
pre 26 dana
dobija i zasluzuje da osvoji, ajmo
B
Brundo
pre 26 dana
I dalje je tesko za njega da osvoji makar taj jedan GS.On nema glavu za to i nema srce sampiona.Vec je igrao tri finala i sva tri izgubio.To je mentalitet gubitnika koj kad se jednom stekne vise ne moze da se promeni.Sport je brutalan i nemilosrdan.
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔
pre 26 dana
Менталитет победника и губитника не постоје. Спорт ти је рад и дисциплина и само тако се може до успеха.
s
staaaa
pre 26 dana
caspri uzima peske. Luzer nikada nebi osvojio olimpijadu gde je nakantao djokovica, dva zavrsna turnira i dosta mastersa. Prica ti je suplja i onako kao da si je procitao na kuriru. U pitanju je velik i uspesan igrac kod kog je samo pitanje kad ce doci i taj zavrsni deo koji fali pa da moze da kaze da je uzeo maltene sve
B
Brundo
pre 26 dana
Pa imao je tri šanse.Što nije osvojio?Pobedjivanje je navika koja se uči.Zverev je dokazao da nije u stanju da osvoji GS.Mora da dokaže da je u stanju da osvoji.Mora da zasluži titulu.Novak ima 24 titule.Da mu nisu pale sa neba?Da ih nije dobio na lepe oči?Sve mora da se zasluži.To je jedini način.
d
druze
pre 26 dana
upravo sam ti nabrojao koliko je velik igrac i sta je sve osvojio a ti si previse realan pa sve gledas iz prizme novaka...sa te tacke gledista u poredjenju sa novakom svi su smesni ali zverev kad osvoji u nedelju rg presao je tenis i moze u penziju a ne ko neki da zamlacuje do 65. godine
B
Brundo
pre 25 dana
A sta ako ne osvoji?Lopta je okrugla.Ko bi rekao da ce Siner da izgubi vec u drugom kolu?

Meda74
pre 26 dana
Biće težak meč bez obzira ko prođe u polufinale
N
NN3
pre 26 dana
Realno je zaslužio najviše, pogotovo da ga uzme na RG. Borba sa dijabetesom ceo život, onakva igra protiv maltene nepobedivog Nadala na RG, prelom noge i pauza skoro godinu dana, povratak.. Jeste teški ''čouker'' kroz karijeru, ali zaslužio je da uzme Slem ovde. Mada od preostalih iz žreba bih najviše voleo da uzmu Beretini ili mali Menšik o kome se najmanje priča u poređenju sa Fonsekom i napumpanim Hodarom, ali ništa protiv ni da Saša osvoji.
A
AMG45
pre 26 dana
Trebalo bi sad da osvoji.
K
Komri
pre 26 dana
ako sad uprska nikad nece osvojiti GS, ima formu, ima zreb i nema protivnika. Ipak sam ubedjen da on nema glavu za finale
a
aki2244
pre 26 dana
Ma jako bitno nole nista vise nece osvojiti to sto je wimbledon na travi nema nikakve veze dodje zdrav siner 200 mladih novak nema snage vise a posle njega mrak tenisa 😭😭
Vladimir Borovic
pre 26 dana
Mislim da zasluzuje da osvoji RG
JEJICA
pre 26 dana
Idemo Bre,hajde i ti neki trofej na R.garosu

.jpg.webp.webp)






_(1)_(1).jpg.webp)