Komentari na vest

Varljiv žreb za Novaka: Cicipas u drugom kolu, mina sa Garosa u osmini, Siner pre finala

Darinka Kovacevic

pre 5 minuta

Novak Djokovic number one!
M

Mrek Nemanjic 3

pre 12 minuta

Bice cupavo nadamo se sto dalje xa ce da dogura samo naored legendo

dusann55555

pre 19 minuta

Dosta tezak zreb ali znamo da Nole odlicno igra na travi pa mozda i ima neke sanse ako je fizicki spreman

Vojkan janus

pre 19 minuta

Jedan je Bole, Novak Djokovic!!!
P

Pavlovicmp

pre 24 minute

Dosta je on toga uradio sve ostalo je premija idemoo Nole.

Aleksandar Virijevic

pre 32 minute

Ako ga posluži zdravlje i bude bez povreda ide do kraja...
m

miki.mocart

pre 34 minute

Daj bozree ali teskooooo. Bas teskooo

Gatsby82

pre oko 1 sat

Zavisi kolko je spreman. Ako jeste, može do polufinala sigurno, a posle se nadamo da će Siner ispasti. Na Vimbldonu je mnogo bitno iskustvo, on ga ima i previše. Razmene kraće traju, i ima šanse. E sad, ako nije spreman 100%, ne treba ni gledati žreb, jer će ga pobediti bilo ko

Miloš (Мишке)

pre oko 1 sat

ajmo Nole osvoji jos ovo i ne moras vise nista!

Slobodan Milojkovic

pre oko 1 sat

Koji god deo zreba da je izvukao, postao je tezak za njega, ali koliko moze jos legenda pre penzije...pokazace na travi
J

Jovan Dalmatinac

pre oko 1 sat

iz proverenih izvora sam saznao da se Nole spremao veoma ozbiljno za ovaj turnir..vidicemo starog Noleta..zapamtite sta sam rekaooo..pozz.iz Vukovara
Y

Yt7jag

pre oko 1 sat

....eeeee Nole ,ne ide više ...pravi Šampioni odlaze kada su naj jači ,osvojio si mnogo ,mnoge rekorde ostvario i zadatke postavio ,nemoj sebi da dozvoliš da počneš da gubip od onih od kojih ne bi smeo bikako da dozvoliš ....
B

Boka85

pre oko 1 sat

Daj bože da nešto uradi ali...
3

31Željko

pre oko 1 sat

Pričamo o polufinalu a ne može da prođe drugi krug...
J

Jasna12J

pre oko 2 sata

Videcemo sta ce biti uz Noleta

klackalica535

pre oko 2 sata

Nije zreb tezak ako je Nole lagan.

Aleksandar Stojanovic

pre oko 2 sata

Ide Nole po jos jednuuu !
N

NN3

pre oko 2 sata

Pa dobro, ok je žreb ako se uporedi sa RG. Cicipas se raspada već preko godinu, skoro je ispao van 100, a nije povređen bio uopšte. Za ostale runde pre polufinala je dobio smešne rivale sem 1/8 finala i Fonseke. Mogao je u 1/4 finalu dobiti Sinera ili Zvereva već, a dobio je Alijasima.
m

megatron

pre oko 1 sat

kakav crni Fonseka, ispasce u prvom ili drugom kolu. Rubljov ce u 1/8 na Novaka
J

Jecasasa

pre oko 2 sata

Nole završi više karijeru ko kralj dosta si dokazao
D

DraganGale87

pre oko 2 sata

Nole osvaja Wibldon i ako uzme Us open ici ce u penziju.ako ne odigrace iducu sezonu i tada ce uzeti jos jednu titulu! sa 26 grem slem titula koje dugo nece niko oboriti najbolji teniser svih vremena povuci ce se iz tenisa! Najveci Srbin uz Nikolu Teslu i sve ostale velikane koje nasa zemlja ima unazad 800 godina!
Z

Zoki1906

pre oko 2 sata

Ovaj siner je kao robot
T

Tata Martino

pre oko 2 sata

Mislim da je Đoković već bivši teniser! Prva dva kola prolazi, već u trećem ga šalju kući!
S

Storari23

pre oko 1 sat

Ajde jado ne preskači časove fizičkog i mani se komentarisanja.

BOJAN JOVANOVIC

pre oko 2 sata

Djokovic najaci