Komentari na vest

Varljiv žreb za Novaka: Cicipas u drugom kolu, mina sa Garosa u osmini, Siner pre finala

Predrag Blagojevic

pre 1 dan

Njegova podloga kratki poeni za starca I videcemo

Stojan Bušatović

pre 1 dan

Poslednji ples na travi za Novaka
B

Brundo

pre 2 dana

Sa 102 pobede na Vimbldonu trebaju mu još tri da se izjednači sa Federerovih 105 pobeda, što je inače i najviše u istoriji kod muškaraca.Kod žena rekord drži Martina Navratilova sa 120 pobeda.

kaligula89

pre 2 dana

stiže do finala
t

tnt 1234

pre 2 dana

Nole je postao rekreativac sa zeljom da osvoji 25.grend slem. Kada nije osvojio Rolan Garos bez Sinera i Alkaraza, kako ce tek sada Vimbldon.
N

Nebojsa Tasic

pre 2 dana

Moze Nole to ide po titulu

Aleksandar Pesic

pre 2 dana

Ovo je idealna prilika da se osvoji 25gs, nadam se da ce se to bas desiti

Kaki

pre 2 dana

Idemo novace do finala ako osvoji ovo ne mora nista vise ni isvajati po meni dovoljno je.
B

Brundo

pre 2 dana

Kakva je razlika da li bi protiv Sinera igrao u šestom ili u sedmom kolu?Nikakva.Ako hoće titulu onda mora svako kolo da dobije.
G

Gabelj

pre 2 dana

Idemo Nole, mozes to

Slobodan Ristovic

pre 2 dana

djokovic osvaja wimbledon
E

Elpidio Herandez

pre 2 dana

Dobi Serena Dzoint vec na pocetku Vimbldona.

Vaskon

pre 2 dana

Jedna od poslednjih sansi za 25.GS!

micaredstar72@gmail.com

pre 2 dana

na zalost stigle su godine i sve je ovo mucenje za njega
N

Nisam ja

pre 2 dana

Zasto nazalost?

ljiljana63636363

pre 2 dana

Nole dosta je bilo nemozes vise
B

Bojan Titov

pre 2 dana

Ajmo Nole,svu te vole!

Valentina Kolar

pre 2 dana

Idemooo Nole kralju

Petar Kocevic

pre 2 dana

osvaja mora sad
D

Djordje Milev

pre 2 dana

Osvaja Nole ovaj Wimbldon sigurno
G

Grabodent

pre 2 dana

Haahha dobar vic, samo se tesi i nadaj.
A

Aki2244

pre 2 dana

koja smo mi velesila kostovic protiv sabalenke na wb novak po titulu ide misa protiv sinera docek u bg vrhunske rukometase u odbojci ligu nacija igramo najvece takmicenje posle oi i sp,danas evroliga objavila 2 kluba i partizan i zvezdu koja igraju sportska velesila
M

Maya888

pre 2 dana

Bice tesko, ali nadam se najboljem!

Darinka Kovacevic

pre 2 dana

Novak Djokovic number one!
G

Gost555

pre 2 dana

U folirazi i glumatanju jeste number one.
M

Mrek Nemanjic 3

pre 2 dana

Bice cupavo nadamo se sto dalje xa ce da dogura samo naored legendo

dusann55555

pre 2 dana

Dosta tezak zreb ali znamo da Nole odlicno igra na travi pa mozda i ima neke sanse ako je fizicki spreman

Vojkan janus

pre 2 dana

Jedan je Bole, Novak Djokovic!!!
P

Pavlovicmp

pre 2 dana

Dosta je on toga uradio sve ostalo je premija idemoo Nole.

Aleksandar Virijevic

pre 2 dana

Ako ga posluži zdravlje i bude bez povreda ide do kraja...
m

miki.mocart

pre 2 dana

Daj bozree ali teskooooo. Bas teskooo

Gatsby82

pre 2 dana

Zavisi kolko je spreman. Ako jeste, može do polufinala sigurno, a posle se nadamo da će Siner ispasti. Na Vimbldonu je mnogo bitno iskustvo, on ga ima i previše. Razmene kraće traju, i ima šanse. E sad, ako nije spreman 100%, ne treba ni gledati žreb, jer će ga pobediti bilo ko

Miloš (Мишке)

pre 2 dana

ajmo Nole osvoji jos ovo i ne moras vise nista!

Slobodan Milojkovic

pre 2 dana

Koji god deo zreba da je izvukao, postao je tezak za njega, ali koliko moze jos legenda pre penzije...pokazace na travi
G

Gost555

pre 2 dana

Jel moze da pokaze na sljaci ako se Vimbldon igra na travi?
J

Jovan Dalmatinac

pre 2 dana

iz proverenih izvora sam saznao da se Nole spremao veoma ozbiljno za ovaj turnir..vidicemo starog Noleta..zapamtite sta sam rekaooo..pozz.iz Vukovara
G

Gost555

pre 2 dana

Cuj iz proverenih izvora, da ga nisi ti licno spremao za Vimbldon, mister Troicki ahahahhaa.
Y

Yt7jag

pre 2 dana

....eeeee Nole ,ne ide više ...pravi Šampioni odlaze kada su naj jači ,osvojio si mnogo ,mnoge rekorde ostvario i zadatke postavio ,nemoj sebi da dozvoliš da počneš da gubip od onih od kojih ne bi smeo bikako da dozvoliš ....
B

Boka85

pre 2 dana

Daj bože da nešto uradi ali...
3

31Željko

pre 2 dana

Pričamo o polufinalu a ne može da prođe drugi krug...
J

Jasna12J

pre 2 dana

Videcemo sta ce biti uz Noleta

klackalica535

pre 2 dana

Nije zreb tezak ako je Nole lagan.

Aleksandar Stojanovic

pre 2 dana

Ide Nole po jos jednuuu !
N

NN3

pre 2 dana

Pa dobro, ok je žreb ako se uporedi sa RG. Cicipas se raspada već preko godinu, skoro je ispao van 100, a nije povređen bio uopšte. Za ostale runde pre polufinala je dobio smešne rivale sem 1/8 finala i Fonseke. Mogao je u 1/4 finalu dobiti Sinera ili Zvereva već, a dobio je Alijasima.
m

megatron

pre 2 dana

kakav crni Fonseka, ispasce u prvom ili drugom kolu. Rubljov ce u 1/8 na Novaka
N

NN3

pre 2 dana

"Kakav crni Fonseka", a taj Fonseka ga izbacio posle 0:2 nema ni mesec dana...
J

Jecasasa

pre 2 dana

Nole završi više karijeru ko kralj dosta si dokazao
D

DraganGale87

pre 2 dana

Nole osvaja Wibldon i ako uzme Us open ici ce u penziju.ako ne odigrace iducu sezonu i tada ce uzeti jos jednu titulu! sa 26 grem slem titula koje dugo nece niko oboriti najbolji teniser svih vremena povuci ce se iz tenisa! Najveci Srbin uz Nikolu Teslu i sve ostale velikane koje nasa zemlja ima unazad 800 godina!

Dorcolac

pre 2 dana

Svet je lep kada sanjamo!
G

Gandra brate

pre 2 dana

I sta se desilo kad si se probudio?
Z

Zoki1906

pre 2 dana

Ovaj siner je kao robot
T

Tata Martino

pre 2 dana

Mislim da je Đoković već bivši teniser! Prva dva kola prolazi, već u trećem ga šalju kući!
S

Storari23

pre 2 dana

Ajde jado ne preskači časove fizičkog i mani se komentarisanja.

BOJAN JOVANOVIC

pre 2 dana

Djokovic najaci