""
""

Srpsko-hrvatski dubl je zaribao – Troicki i Škugor su poraženi u Tokiju

Vreme čitanja: 1min | sre. 04.10.17. | 11:38

Viktor Troicki i Frank Škugor izgubili su u dublu od tandema Rem–Klasen sa 2:0, po setovima 6:3, 7:6

Bratstvo i jedinstvo srpskog i hrvatskog tenisera Viktora Troickog i Franka Škugora nije donelo rezultat vredan plasmana u četvrtfinale turnira u Tokiju! Njih dvojicu je u osmofinalnoj rundi savladao američko-južnoafrički tandem Radživ RemRaven Klasen. Sve je završeno porazom Troickog i Škugora sa 2:0, po setovima 6:3, 7:6, za tačno 76 minuta.

Pobednici meča imali su brejk u četvrtom gemu prvog seta. Rešili su ga u svoju korist, i na kraju ostvarili, ispostavilo se kapitalnu prednost. U drugom setu Troicki i Škugor su pokušali da zadaju problem Remu i Klasenu, ali uzaludno. Sve je završeno taj brejkom i kom su slavili Amerikanac i Južnoafrikanac.

Njih dvojica će u četfrtfinalu izaći na mrežu Santjagu Gonzalesu i Huliju Peralti.

(Foto: Action Images)