Komentari na vest

Siner oborio Đokovićev rekord star 15 godina

Kostur

pre oko 1 mesec

Pa da kada nema konkurenciju kakvu je imao Nole
A

Andjabrt

pre oko 1 mesec

sa ovakvim igracima i bez konkurencije i ja bih oborio rekord
U

Uncledrew

pre oko 1 mesec

Metla zvani Sinner !

medabagljas

pre oko 1 mesec

Lako mu je kad je slaba konkurencija.
A

AMG45

pre oko 1 mesec

Lako mu je kad je slaba konkurencija.
B

Boy358

pre oko 1 mesec

Mnogo je danas lakse nekom igracu koji ima talenta i snage da postigne rekorde jer nema tu velikih igraca kao ranijih godina
M

Marko206

pre oko 1 mesec

On nema protivnike kao Djokovic, njegove protivnike nole i dan danas reseta tako da ga ne moze niko porediti sa Noletom.
N

Nebojsa Tasic

pre oko 1 mesec

lako je njemu nema pravu konkurenciju
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Smara tenus bez velike cetvorke.
D

Dobitak111

pre oko 1 mesec

To sam i ja razmisljao, nekako je popularnost tenisa opala od kako su prestali da igraju...
V

Vanjola1

pre oko 1 mesec

Valjda će se pojaviti jedan ili dva igrača u narednih pet godina koji će moći parirati njemu i Karlosu jer ovim tempom Siner će oboriti sve moguće rekorde..
s

svaka mu cast

pre oko 1 mesec

mada jedini bitan rekord je broj GS. kad stigne to ,, bolji je..

stevica jovanovic

pre oko 1 mesec

treba on jos da jede pasulja da bi pokuso da obori noletove rekorde
1

12345ss

pre oko 1 mesec

Treba i to je tacno ali covek je poceo da ih obara a imajuci u vidu da nema konkurenciju kakvu je Nole imao, plasim se da ce ovaj talijancic dostici mnoge Noletove rekorde. A na tom putu ce italijan imati podršku celog zapada.
R

Roginjo

pre oko 1 mesec

Kad nema Alkaraza konkurencija mu je kao da igra WTA turnir, čuj Landaluce, Darderi i Jodar su u završnici mastersa, svake godine neka nova random imena koja ništa ni ne uspeju dugoročno.
a

ancibanana

pre oko 1 mesec

ma da , ima da osvoji sad sigurno kad nema ko da ga skine

Cevulica

pre oko 1 mesec

da se izbaci iz sporta hemicar klasicni
K

Kokanidjaxxx

pre oko 1 mesec

Kao nekada Federer kad nuje imao pravu konkurenciju....a onda su dosli Djokovic i Nadal.