Komentari na vest

Saša konačno postao teniska zver! Kroz trnje do prve gren slem titule

pavlee15

pre 10 dana

vratio se zverev na velika vrata konacno
m

munjadj.

pre 20 dana

Decko zasluzio si...
M

Martinabrt

pre 20 dana

svaka mu cast , zasluzeno

wizard 1987

pre 20 dana

koliko je ovaj tenis postao dosadan... nema.vise epskih mececa velikih zvezda...sve je mlako...nisu Siner Zverev Alkaraz tolike zvezde ko onda.Federer Nadal Djokovic....danima.bi se pisalo o tim mecevima...a ovo jedva i da se prati
P

Petar Nedeljkovic

pre 20 dana

vratio se zverev
P

Paulo

pre 20 dana

Citam komentare i ne verujem kao ovi sto govore da je Zverev dobar teniser i konacno je ucutkao kriticare, ja ih pitam sta ce biti sa tim kad se vrate Siner i Alkaraz hoce li moci da im parira e pa ja mislim da nece i tu se svaka realna polemika zavrsava.

Semir88

pre 20 dana

Zverev je sada jedan od retkih koji imaju osvojen Grand Slam i zlato na Olimpijskim igrama.

sasamilic772@gmail.com

pre 20 dana

Vratio se Zverev na velika vrata

bet366.dx.am

pre 20 dana

Nema Novaka odma se svi prave važni.
b

bojanboskovic

pre 20 dana

Konačno smo i to dočekali

Mozzart Nalog

pre 20 dana

nikad losije finale

milan.vijatov12@hotmail.com

pre 20 dana

posle djokovica zverev ce biti njegova dobra zamena
r

radivoj123

pre 20 dana

Zasluzio je titulu i ako se ona ocekivala ranije.Verujem da je na ovaj nacin skinuo ogroman teret sa grbace.
b

bracakostic

pre 20 dana

Zasluzeno Sasa osvojio. Zasluzio je dosta vise, ali nije imao srece.

Ilija

pre 20 dana

Konačno je probio barijeru u glavi, sad će igrati dosta rasterećeno
D

Djordje Kostic

pre 20 dana

nista spec igrac

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 20 dana

Haos mec, haos...

Danilo Pavlovic

pre 20 dana

Svaka čast za titulu
g

gnrslash

pre 20 dana

Konacno da uzme titulu. Vidi se mu nedostaje malo psihe da bude top ali je zasluzio da ima bar jedan slem
I

Ivan8888888888

pre 20 dana

Tesko za gledanje .Da nije sad uzeo mislim da bi batalio tenis

stevica jovanovic

pre 20 dana

Cestitam sasi zasluzeno je osvojio turnir

patr0_

pre 20 dana

Zasluzeno sve i neka je, svaka cast

Benny Ben

pre 20 dana

Vraca se iz mrtvih!
Z

Zvone75

pre 20 dana

Svaka cast.Konacno da osvoji i on ..Zasluzio je posle toliko vremena.

Marko Vesna

pre 20 dana

Bravo Zverev, bravo za kladioničara svi srećni i zadovoljni

rajko vidic

pre 20 dana

Bilo je i vreme da osvoji

Deni Vasic

pre 20 dana

Svaka cast , dobar turnir odigrao

Rl

pre 20 dana

Tacno mi ke drago ubog Zvereva ,kad vec nije Djokovic.

Mozzart Nalog

pre 20 dana

znamo sve price o njemu...
h

h. o. r. i. 91

pre 20 dana

Svaka čast,bravo majstore
z

zulu

pre 20 dana

svaka čast Zverevu ,zasluženo
P

Predikat

pre 20 dana

Svaka cast zverevu, uz hendikep i dijabetes koji ima, titula ima jis vecu moc u njegovim rukama, alal vera i kapa dole majstoru!

Aleksandar Obradovic

pre 20 dana

Los mec je bio, ali bravo za pobedu
b

bolton79

pre 20 dana

Konacno i Zverev da osvoji. Mec je bio totalno haos do samog kraja.
C

Cccc55555

pre 20 dana

Čovek je osvojio svaki veliki turnir, ukljucujuci i Olmpijsko zlato, a onda mu neki indijanci ovde osporavaju rezultate i znanje. Bolje guglajte sta je Zverev osvojio i protiv koga u dosadasnjoj karijeri. Uzeo bi Garos jos pre par godina da se nije onako grozno povredio protiv Rafe, Nadal je bio bukvalno nokautiran.
n

nadalll

pre 20 dana

bio nokautiran? Decko nadal je vodio dva nula u setovima u tom trenutku ahhahahahah i pritom 10 minuta pre toga je uzeo drugi set tako sto je gubio u tajbrejku 6 2 ahhahaha bukvalno je zverev bio nokautiran
P

Paulo

pre 20 dana

Pravo pitanje moze li Zverev da parira Sineru ili Alkarazu kad dobijes odgovor na to pitanje onda ti je jasno kakav je teniser u pitanju
b

bozazvanipub

pre 20 dana

Dobro nije baš postao zver, ali da je zasluzio bar jedan gren slem zasluzio je
p

pikolo24

pre 20 dana

Svaka cast, majstore!

Novi

pre 20 dana

Koliko mi je drago zbog ovog momka!!!!
J

Jasna12J

pre 20 dana

Zasluzio je da osvoji bilo je vreme

milan98838@gmail.com

pre 20 dana

Bravooo, zasluzio si. Napokon, s jedne strane i ocekivana pobeda ali njegovi mecevi ne mogu biti bez stresa🤣...

Zika Zika

pre 20 dana

Svaka cast saaa

Nikola Malešić

pre 20 dana

Zasluzio je da jednom osvoji

nedjo nedjo

pre 20 dana

Bilo je i vreme

grobarcinaaa

pre 20 dana

Ako je neko zasluzio onda je to on Bravo momak!
h

hellokcs2

pre 20 dana

I ovako treba da bude.
A

Ana383

pre 20 dana

Zasluzio je i on jednom da osvoji ...bilo je vreme.
V

Vana03obr

pre 20 dana

Bravo svaka cast bez muke
b

biniccki

pre 20 dana

Konačno, potpuno zasluženo.

Ranijeri

pre 20 dana

Svaka cast Zverevu,zasluzio je da osvoji konacno GS
M

Maya888

pre 20 dana

Uz puno srece sto su svi faboriti rano ispali...
P

Popce

pre 20 dana

I corava koka ubode zrno
R

Rectify1995

pre 20 dana

Zasluženo. Red je bio da utiša kritičare.

Isa Peric

pre 20 dana

Svaka cast obojici na dobrom mecu a posebno Zverevu za briljantnu igru u petom setu (6-1).
S

Srdjan1314

pre 20 dana

Bravo Míšo, zasluzio si ovo
P

Pobeda je resenje

pre 20 dana

Sad moze i da igra kao policija u Srbiji.

dinom555

pre 20 dana

Cestitke zaista za Sasu ,zasluzio je grend slem titulu.
p

petkić moji dobri

pre 20 dana

Krivo mi sto nole nije osvojio 🥇

Nemanja Krsmanovic

pre 20 dana

Tenis nije sto je nekad bio....

Petar Kesic

pre 20 dana

veruj mi brate ne bi odgledao poen tenisa da se nije pojavio djokovic

cima88

pre 20 dana

Tenis nije tenis bez pravih profesionalaca
r

rsczz

pre 20 dana

Pokraj sadasnje “velike trojke” Nole,Sinner i Alcaraz u kontinuitetu pokazuje najvise ali budimo realni najlosije RG a rekao bih i GS finale ikada, bar gledajuci zadnjih 15 godina otkako ja pratim tenis, moje neko subjektivno misljenje.

Pedja19

pre 20 dana

Zasluzeno, covek je gromada. Ne znam koliko vas zna ali covek ima i dijabetes, koliko god to izgledalo nekome lako da se bori sa tim nije lako ni kad nisi profesionalac a ne kad si profesionalac. Tako da kapa do poda.
Ј

Јужњак

pre 20 dana

хлеба и игара Римска идеологија за смиривање маса..шта ће нама да промени живот што је Зверев победио,њему да сигурно..спорт треба практиковати а гледати само када немаш друге дужности осим одмора и вишка времена
p

pepeuz

pre 20 dana

Zverev 2011. godine ne bi bio top 10 igrač a sad grend slem šampion
2

2011

pre 20 dana

To ono kad je tipsarevic bio osmi na svetu??
D

DDF

pre 20 dana

Samo ovakvim nacinom ispadanja favorita je mogao da dodje do GS,verovatno ce biti jedini u karijeri
v

vestel

pre 20 dana

I za jedno 20 godina će tamo da piše da je čak i Zverev grend slem šampion, a nit luk jeo nit mirisao

Uskekruske

pre 20 dana

Sve najbolje....

mlade016@gmail.com

pre 20 dana

Браво Саша,.било је време. Да сад ниси освојио...
v

vekisis

pre 20 dana

Zverev grend slem šampion, e majko moja, što ja nisam probao da uzmem reket u ruke

dusann55555

pre 20 dana

Svaka cast za Zvereva zasluzio je ovo

Vajta66

pre 20 dana

To Sale legendoooooo!!! Podrska do kraja!
О

Очијево 7

pre 21 dana

Видим да се пљује Зверев,а он све освојио што се може у тенису,на прсте једне руке се могу набројати тенисери који су то урадили, нису успели ни Федерер ни Надал
D

DFH

pre 20 dana

Kakva glupost, gde su mu AO, WB i usO? Je*es Zavrsni masters, alo...

Vaskon

pre 21 dana

Nije se pretrgao dobrom igrom, ali je zaslužio barem 1 GS...
m

mm17

pre 21 dana

Nije vise tenis kao nekad.
F

Fanste933

pre 21 dana

blago njemu sad se obozatio
B

Bojo

pre 21 dana

Cestitam! Ali koje je to ponizenje, Sasa Zverev a Nemac, i nemacka himna ???
G

Gosttt

pre 21 dana

Posle onog predatog polufinala Nadalu ovo se moralo desiti bas ovde na RG

Perica Aksentijevic

pre 21 dana

Tek prva??Noletu na kolena da se sagnete

Ivan L

pre 21 dana

On je na ovom mecu upravo pokazao zasto do sada nije uzeo ni jedan slem. Ne bi ga ni uzeo da se nisu izdesavale poznate okolnosti. Ostace na tom jednom.
J

Jshshshahahaiabakabbhh

pre 21 dana

Osecao se opusteno taj koji je uplatio 1.8 miliona, jer to nije uplatio covek koji radi od 9 do 17h, nego multimilijarder kome je manje-vise svejedno
B

Babajaro

pre 20 dana

Milijarder koji je rizikovao 1.8M da bi zaradio 500k?
B

Blaki

pre 21 dana

Bravo Zverko, nikad nije kasno.
n

nikolaj 7373

pre 21 dana

Ovog bi neki Davidenko opeglao 6-1,6-2,6-2

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 21 dana

Заслужио је у потпуности, прије није имао ни среће губио је неке мечеве које јетребао побеђивати.
l

likan

pre 21 dana

I sad će ovaj da se pamti kao gren slem šampion. e svašta
S

Srbenda 77

pre 21 dana

Bravo baćuška ,kakav uspeh Rusa, ženski i muški prvaci, Saša JEDINI uz Novaka ima,grane šlem,zlato olimpijsko i završni masters
g

gegen presing

pre 21 dana

Bolji tenis sam gledao na čelendžeru u Šarm El Šeiku
r

risimović

pre 21 dana

Saša postao zver? u možeš misliti, pobedio tamo nekog polu igrača Kobolija u finalu, što hvata smečeve kao devojčica
S

Smesan

pre 21 dana

Uzeo bi djoku da je igrao jedan od ove trojice. Jos jedan dokaz zasto nije osvojio GS do sad. Muci se protiv nekog cobolia
L

Luigi

pre 21 dana

Bravo, Sasha! Osvojio si sve!
k

kegla

pre 21 dana

Najslabija grend slem titula ikada osvojena u istoriji tenisa, pa 250 turniri se ovako osvajaju
v

vavrinka

pre 21 dana

e da je i ovaj jadnik uzeo slem slučajno, ima nade i za mene
b

bizisi

pre 21 dana

Ne mogu da verujem da je Zverev grend slem šampion, pa jednom Marinu Čiliću bi mogao da nosi vodu a kamoli Del Potru...

Petar Lukić

pre 21 dana

Bravo Saša zaslužio si
T

Trol

pre 21 dana

Kad se pojavio ocekivao sam da ce do sad imati vec 10 titula
E

ElDiablooo

pre 21 dana

Bgm da je djoković nekako spremniji ušao u rg, lagano bi osvojio, da je siner u finalu zverki ne bi 4 gema uzeo, protiv karlitosa možda set, ali mu se sve poklopilo, možda je protiv tima zaslužio, protiv karlitosa prije dvije dobar, protiv rafe ona povreda u polufinalu bi možda i finale bilo, uvijek je falilo nešto, vratilo mu se za nešto, namjestilo mu se jednostavno, i danas je bilo padova svojstveno njemu ali zasluženo na kraju, da vidimo sad kad je razbio barijeru, da li ga ovo zadovoljava ili može da zagorča život onoj dvojici i okine neki broj gs, ali stičem utisak da bi ga djoković u 5 dobio da su u polufinalu bili, jednostavno ima blokadu protiv najboljih…
p

paskuno

pre 21 dana

Zverev ni kriv ni dužan grend slem šampion
b

besprekoran

pre 21 dana

Najjadnije osvojeni grend slem u istoriji tenisa
m

makkaka

pre 21 dana

Kakav kripl fajt ove dvojice

JEJICA

pre 21 dana

Eto najzad si opravdao prezime 🤍🤍🤍

Marko Zigerige

pre 21 dana

Bravo Saša ! Konačno da docekaš da osvojiš, zaslužio si !

Marko Maric 123

pre 21 dana

Zasluzeno svaka cast.
t

tnt

pre 21 dana

Ako je neko zaslužio on je