Komentari na vest
Sa crnim nindžom nema šale: Đoković pokazao Tijenu da mora još mnogo da uči
f
facts
pre 10 meseci
-Đoković je 1. igrač (muškarac ili žena) u Open eri (od 1968.) koji je zabeležio 75 uzastopnih pobeda na otvaranju GS turnira (od RG 2006). 55 od tih 75 pobeda je bilo sa 3:0 u setovima.
-Teniseri sa najviše učešća (nastupa) na GS od 1877.: Lopez i Federer 81, Đoković 80 (od AO 2005), Gaske 75, Vavrinka 74.
-Đoković protiv Tiena: 1:0.
-Bonzi je 1. teniser u Open eri koji je pobedio GS šampiona u 1. kolu na uzastopnim GS turnirima (Medvedeva na W i USO 2025).
g
ghost11
pre 10 meseci
Realno u ovim godinama polu-finale bi bio uspeh ravan osvajanju. Kad bi ga sreca posluzila pa da ova dvojica ispadnu ranije, onda bi bila druga prica.
I
IL SI
pre 10 meseci
nindza, il si m...
K
KBK
pre 10 meseci
IL' SI NO1E IL'SI KUKavICA
L
Luba
pre 10 meseci
Nadam se najboljem rezultatu to jest osvajanju turnira. Koliko je realno to je druga stvar.Godine su u pitanju a svaku dalju godinu igranja pada fizički 10% do 20% a stižu mladi igrači puni snage.
NAPRED NOLE
B
Brundo
pre 10 meseci
19 godina mladji od njega i ne može da ga pobedi.Da čovek stavi prst na čelo.Djoković će i sa 40 godina da pobedjuje dosta njih.I dalje ima da im zagorčava život.
p
per am panel
pre 10 meseci
Au sto ste dosadni vise sa ovim. Ima nesto i u kvalitetu, pristupu i iskustvu, ovo je profesionalni sport gde se i sa 38 godina razmislja o terenu, kakve veze ima sto je 19 godina mladji? Sto puta sam igrao sa 20 godina starijim matorcima mali fudbal po turnirima, igraju momci ceo zivot zajedno, trce manje, al te pobede jer su iskusni kao starac Foco. Pa Novak je vise godina igrao US open i prolazio prvo kolo nego sto ovaj klinjo ima godina.
M
Misirazz
pre 10 meseci
pobedila Jelena Đoković ?!
P
Pigi
pre 10 meseci
Svež je,videćete cetvrtfinale,polu
G
Gost83
pre 10 meseci
💥🎈🪡 🥷🤧 😆😂
BesanTesteraš
pre 10 meseci
Bravo Nole majstore, sledeće kolo prolazi lagano, a onda verovatno Nori... Ajmo Nole, ako negde može da se uzme još jedan GS, to je onda sigurno New York Open!!!
c
cv
pre 10 meseci
ne može bolji su ovi mladji
В
Вили Вонка
pre 10 meseci
Нори неће избацити Корду данас.
c
cv
pre 10 meseci
teško da će sa ovom igrom moći nešto protiv sinera ili alkaraza
R
Ruz
pre 10 meseci
Pa i ne mora






.JPG.webp)

