Komentari na vest
Rim, poslednji dragulj u kruni Sinera
sorak96
pre oko 1 mesec
da bog ga nikad i ne osvojio...eeeee kad moras da se dopingujes da pobedis srbina...

zuba1982
pre oko 1 mesec
kad se pojavio na atp turu Mislio sam ovaj ne može i nema snage jedan sve da igra a on dečko mašina ne znaš Kad udari lopticu da l' će da ti bubreg probije😎😎💪💪
zoran Radulaski
pre oko 1 mesec
Nece on tako lako kad se Alkaraz vrati
A
Andjabrt
pre oko 1 mesec
pa kad nema konkurenciju moze da se pravi vazan
a
anahah
pre oko 1 mesec
Zutokljunac odbio da nastavi mec kao zbog kise, usproyivio se sudijama i nikom nista!!!
nenad japundzic
pre oko 1 mesec
Janik Siner.........
crvene beretke
pre oko 1 mesec
mali steroidas antipatican decko skroz
O
Ocekivano
pre oko 1 mesec
Naravno cim je djokovic pao, svi komentari su sada "ma ko jos ovo prati", "koga briga za tenis" itd. A dok je djokovic bio u vrhu, bio je najveci sportista svih vremena, a tenis najbitniji sport. Kao sto je vec mnogo puta receno - srbi ne vole sport, vole samo da pobedjuju
G
Golst
pre oko 1 mesec
Sve drzave na svetu navijaju za svoje samo ovde ima imbecila koji su navijali za rafu i federera kad nevoak bio na vrhuncu pa sad kad je u padu navijaju a alkaraza i sinera
B
Boldrick
pre oko 1 mesec
Navijam za Medvedeva,i dobra kvota.
u
uhggggtzjj
pre oko 1 mesec
ovaj tenis svakako više niko ne prati ja nisam ni znao da je turnir
N
Napisi jos koji
pre oko 1 mesec
Komentar kako ne pratis
Mita
pre oko 1 mesec
Koga briga za ovo, Novaku trebaju da se racunaju pobede x3
s
stefanzemman1
pre oko 1 mesec
Opasan mali. Dolazi njegovo vreme. Pa neka bude bolji i presisa sve ostale...
Lix
pre oko 1 mesec
Ne znam nikog ko prati tenis vise a pogotovo ovog Sinera
M
Makks
pre oko 1 mesec
Vidim da ipak pratis cim komentarises sport i igraca koji te ne zanima.






_(1)_(1).jpg.webp)

