Komentari na vest

Rim, poslednji dragulj u kruni Sinera

sorak96

pre oko 1 mesec

da bog ga nikad i ne osvojio...eeeee kad moras da se dopingujes da pobedis srbina...

zuba1982

pre oko 1 mesec

kad se pojavio na atp turu Mislio sam ovaj ne može i nema snage jedan sve da igra a on dečko mašina ne znaš Kad udari lopticu da l' će da ti bubreg probije😎😎💪💪

zoran Radulaski

pre oko 1 mesec

Nece on tako lako kad se Alkaraz vrati
A

Andjabrt

pre oko 1 mesec

pa kad nema konkurenciju moze da se pravi vazan
a

anahah

pre oko 1 mesec

Zutokljunac odbio da nastavi mec kao zbog kise, usproyivio se sudijama i nikom nista!!!

nenad japundzic

pre oko 1 mesec

Janik Siner.........

crvene beretke

pre oko 1 mesec

mali steroidas antipatican decko skroz
O

Ocekivano

pre oko 1 mesec

Naravno cim je djokovic pao, svi komentari su sada "ma ko jos ovo prati", "koga briga za tenis" itd. A dok je djokovic bio u vrhu, bio je najveci sportista svih vremena, a tenis najbitniji sport. Kao sto je vec mnogo puta receno - srbi ne vole sport, vole samo da pobedjuju
G

Golst

pre oko 1 mesec

Sve drzave na svetu navijaju za svoje samo ovde ima imbecila koji su navijali za rafu i federera kad nevoak bio na vrhuncu pa sad kad je u padu navijaju a alkaraza i sinera
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Navijam za Medvedeva,i dobra kvota.
u

uhggggtzjj

pre oko 1 mesec

ovaj tenis svakako više niko ne prati ja nisam ni znao da je turnir
N

Napisi jos koji

pre oko 1 mesec

Komentar kako ne pratis

Mita

pre oko 1 mesec

Koga briga za ovo, Novaku trebaju da se racunaju pobede x3
s

stefanzemman1

pre oko 1 mesec

Opasan mali. Dolazi njegovo vreme. Pa neka bude bolji i presisa sve ostale...

Lix

pre oko 1 mesec

Ne znam nikog ko prati tenis vise a pogotovo ovog Sinera
M

Makks

pre oko 1 mesec

Vidim da ipak pratis cim komentarises sport i igraca koji te ne zanima.