Komentari na vest

Rasplet u Parizu po ukusu Zvereva - Menšik razbio Fonseku za polufinale Garosa!

zoran Radulaski

pre 21 dana

Zverev do prve gs titule

Ikebana

pre 25 dana

Fonseka izbacio Noleta i igrao kao lud a sinoc kao balerina,Zverev osvaja ili Rud
B

Bilosta1

pre 25 dana

Prilicno je svejedno Zverevu ceh ili brazilac.
R

Riki97

pre 25 dana

odlicna igra mensika on i zverwv favoriti za osvajanje.

patr0_

pre 25 dana

Zao mi Fonseke, kad je vec izbacio Nola trebao je bar do finala da dogura a ne ovo
m

majster

pre 25 dana

Kako bi se Djokovic prosetao da Fonseka nije imao toliko srece
p

proslo

pre 25 dana

je njegovo vreme osvajanja slemova, ispao u trecem kolu, ranije Tek od 1/8 finala pocinjali slemovi za njega

bet366.dx.am

pre 25 dana

Menšik ovakom igrom ulazi u finale.

ljiljana63636363

pre 25 dana

Zverev ako sad ne osvoji

Miki Milikic

pre 25 dana

podrska zverevu za prvi GS u karijeri
b

bracakostic

pre 25 dana

Odlican igrac Mensik. Bice od njega igrac za top 3. Ako ovako nastavi ozbiljna je konkurencija svima iz vrha.
d

dekirambo

pre 25 dana

Neki novi klinci....
I

Ivan8888888888

pre 25 dana

Sad mu je jedina sansa da uzme prvi slem u karijeri

Zivot je igra

pre 25 dana

Tanko bez DJokovica

Zivot je igra

pre 25 dana

Bez Noleta tanko
M

Mandic60

pre 25 dana

Ajde Zverev konačno

Nikola Veljković

pre 25 dana

Realno nema šta da traži protiv Zvereva

milekg034@gmail.com

pre 25 dana

Браво Меншик, ако си
P

Predikat

pre 25 dana

mensik ide do titule krupnim koracima

Dramaturg89

pre 25 dana

Zasto se misli da je Fonseka tezi protivnik?
N

Nebojsa Tasic

pre 25 dana

Zverev napokon dobija

Meda74

pre 25 dana

Nekom se nudi titula pada u ruke...

Kristina Krstovic

pre 25 dana

Zverev najmanje sto moze da bi osvojio ovo je da da sve od sebe.... Tacnije i vise od onoga sto se sada od njega ocekuje....
P

Predrag Petrovic

pre 25 dana

zverev sad ako ne uzme slem nece nikad
U

Uncledrew

pre 25 dana

Koliko je opao kvalitet tenisa...auu
P

Pekisar

pre 25 dana

Jesi ti gledao meč druže? Taj romantizam za tenisom iz 2010-2020. samo jer su se tad mečevi pratili zbog Novaka ne znači da ovaj meč nije bio maestralan i da ova dvojica nisu vrhunski igrači. Toliko vanserijskih poteza kada se lomio meč nisam video od nekih mečeva velike trojke/ i duela Siner Alkaraz. Pogledaj reprizu pa se uveri.

Vladimirmali

pre 25 dana

Mensik igra extra
n

nuki63

pre 25 dana

Šteta što je Nole ispustio 2:0, mogao je lagano do 25-tog. Ali godine čine svoje
p

pa ima

pre 25 dana

i toga godine ali po meni vise je bio problem manjak meceva i jak zreb vec u trecem kolu mec preko 4 sata. Imao je ovog brazilca malo je falilo.
i

isino

pre 25 dana

Malo je falilo, a ispustio 2:0 u setovima. Koliko je Nole takvih mečeva okrenuo pa smo ovde bili u egstazi kakve preokrete pravi. Mali s 19 godina protiv GOATa okrene 2-0 na Satrijeju, daleko od toga da je falilo malo.

Elvis Fejzic

pre 25 dana

Zverev ako ne osvoji ovaj Grand slam slobodno može okačiti reket o klin
a

aki2244

pre 25 dana

vazno je da svi samo novaka hoce da pobede onda se raspadnu

Predrag Blagojevic

pre 25 dana

Dokaz da ovde svakog svako moze da dobije I've na r g vise je smesno