Komentari na vest
Rasplet u Parizu po ukusu Zvereva - Menšik razbio Fonseku za polufinale Garosa!
zoran Radulaski
pre 21 dana
Zverev do prve gs titule
Ikebana
pre 25 dana
Fonseka izbacio Noleta i igrao kao lud a sinoc kao balerina,Zverev osvaja ili Rud
B
Bilosta1
pre 25 dana
Prilicno je svejedno Zverevu ceh ili brazilac.
R
Riki97
pre 25 dana
odlicna igra mensika on i zverwv favoriti za osvajanje.
patr0_
pre 25 dana
Zao mi Fonseke, kad je vec izbacio Nola trebao je bar do finala da dogura a ne ovo
m
majster
pre 25 dana
Kako bi se Djokovic prosetao da Fonseka nije imao toliko srece
p
proslo
pre 25 dana
je njegovo vreme osvajanja slemova, ispao u trecem kolu, ranije Tek od 1/8 finala pocinjali slemovi za njega
bet366.dx.am
pre 25 dana
Menšik ovakom igrom ulazi u finale.
ljiljana63636363
pre 25 dana
Zverev ako sad ne osvoji
Miki Milikic
pre 25 dana
podrska zverevu za prvi GS u karijeri
b
bracakostic
pre 25 dana
Odlican igrac Mensik. Bice od njega igrac za top 3. Ako ovako nastavi ozbiljna je konkurencija svima iz vrha.
d
dekirambo
pre 25 dana
Neki novi klinci....
I
Ivan8888888888
pre 25 dana
Sad mu je jedina sansa da uzme prvi slem u karijeri
Zivot je igra
pre 25 dana
Tanko bez DJokovica
Zivot je igra
pre 25 dana
Bez Noleta tanko
M
Mandic60
pre 25 dana
Ajde Zverev konačno
Nikola Veljković
pre 25 dana
Realno nema šta da traži protiv Zvereva
milekg034@gmail.com
pre 25 dana
Браво Меншик, ако си
P
Predikat
pre 25 dana
mensik ide do titule krupnim koracima
Dramaturg89
pre 25 dana
Zasto se misli da je Fonseka tezi protivnik?
N
Nebojsa Tasic
pre 25 dana
Zverev napokon dobija

Meda74
pre 25 dana
Nekom se nudi titula pada u ruke...
Kristina Krstovic
pre 25 dana
Zverev najmanje sto moze da bi osvojio ovo je da da sve od sebe.... Tacnije i vise od onoga sto se sada od njega ocekuje....
P
Predrag Petrovic
pre 25 dana
zverev sad ako ne uzme slem nece nikad
U
Uncledrew
pre 25 dana
Koliko je opao kvalitet tenisa...auu
P
Pekisar
pre 25 dana
Jesi ti gledao meč druže? Taj romantizam za tenisom iz 2010-2020. samo jer su se tad mečevi pratili zbog Novaka ne znači da ovaj meč nije bio maestralan i da ova dvojica nisu vrhunski igrači. Toliko vanserijskih poteza kada se lomio meč nisam video od nekih mečeva velike trojke/ i duela Siner Alkaraz. Pogledaj reprizu pa se uveri.
Vladimirmali
pre 25 dana
Mensik igra extra
n
nuki63
pre 25 dana
Šteta što je Nole ispustio 2:0, mogao je lagano do 25-tog. Ali godine čine svoje
p
pa ima
pre 25 dana
i toga godine ali po meni vise je bio problem manjak meceva i jak zreb vec u trecem kolu mec preko 4 sata. Imao je ovog brazilca malo je falilo.
i
isino
pre 25 dana
Malo je falilo, a ispustio 2:0 u setovima. Koliko je Nole takvih mečeva okrenuo pa smo ovde bili u egstazi kakve preokrete pravi. Mali s 19 godina protiv GOATa okrene 2-0 na Satrijeju, daleko od toga da je falilo malo.
Elvis Fejzic
pre 25 dana
Zverev ako ne osvoji ovaj Grand slam slobodno može okačiti reket o klin
a
aki2244
pre 25 dana
vazno je da svi samo novaka hoce da pobede onda se raspadnu
Predrag Blagojevic
pre 25 dana
Dokaz da ovde svakog svako moze da dobije I've na r g vise je smesno


.jpg.webp.webp)





