Komentari na vest
Đokoviću je potrebna motivacija, a ne trener
S
Sunking
pre 24 dana
On treba da nadje motivaciju u tome da mu deca zavšre škole, da odrastu, da... Ima milion stvari
Za tenis... Jbga, prešao je igricu, a update ne postoji.. To je to
Može da igra dok mu se igra. Više niko neće napraviti to što je on
g
ghost11
pre 23 dana
Deca će završiti školu, ništa im neće faliti. Sa takvim razmišljanjem Novak nikad ne bi bio najveći svih vremena.
S
Sima Arauho
pre 25 dana
Idi bre u penziju a ne da te pobedjuju deca.
S
Sherlocked
pre 25 dana
Nema vise motivacije
Zato i postoji izreka "Ne daj Boze da ti se sve zelje ispune" , jer kad se ispune i u ovom slucaju osvojio si sve. postanes prazan , jer nema nista da te tera i vuce, igra tenis zbog sponzora.
D
Da se ne lazemo...
pre 25 dana
Potrebna mu je penzija!I ubedjen sam da ce se to desiti posle Wimbldona,sta god da se tamo desi.U svakom slucaju jedan jedini!!!
i
ivaivaiva
pre 25 dana
Penzija ? Covek je pre par meseci dobio Alkaraza na Australijan Openu a da se nije povredio 99% bi i osvojio . Samo malko motivacije i uzima lagano grend slem i jos koji turnir bez ikakvih problema do kraja godine . Daleko je Novak jos uvek od penzije .
T
TD
pre 25 dana
LAGANO nece uzeti sigurno, a da postoje sanse da uzme jos 1 ili 2 GS, naravno da postoje. Sve je u njegovoj GLAVI!
M
Ma jdaj
pre 25 dana
Trazite motivaciju od covjeka koji je sve osvojio, budimo realni...selam ih Bosne