Komentari na vest

Đoković: Potrošio sam se fizički, Fonseku mnogo hvale

P

Pojas turbo indžekšn

pre 28 dana

Za brz oporavak mu treba čarter let za BG i preko reda da celiva Bogorodičin pojas, i ima odmah da se regeneriše brže zbog moći koju je primio tim činom.

perazdera6

pre 29 dana

Ide rutinski nole

Isa Peric

pre 29 dana

Za Djokovica vazi ovo geslo: Sad ili nikad ( za osvajanje 25 grand slema!).

marija1989.mm@gmail.com

pre 29 dana

Svaka cast Nole, navijamo za tebe

Vladimir Borovic

pre 29 dana

Moze on jos, ocekujem titulu na rg

klackalica535

pre 29 dana

Mnogo bolje izgleda nego na predhodnim turnirima ne gubi dah ima vise snage za duze poene.
N

Nisam stručan..

pre 29 dana

... Ali se i meni čini tako. Mislim da, ako uspe da nađe energiju u sledećem meču, može daleko da odmakne na ovom turniru. Kvalitet nije upitan, a nadam se da će naći i energiju.
d

daka07

pre 29 dana

bice tesko protiv fonseke ali ajmo nolee ti si najveci ove igre
R

Riki97

pre 29 dana

Bice tesko protiv odlicnog Fonseke koji je odlican teniser i mlad.

mladen misic

pre 29 dana

Ajmoo Nole do tituleee
N

Nikola27A

pre 29 dana

svaka mu čast u tim godinama na tom nivou

ljiljana63636363

pre 29 dana

Sve preko cetvrt finala za Noleta je sada uspeh u ovakvoj situaciji

ivanasud

pre 29 dana

Nema Nole vise snage kao nekad godine su ucinile svoje

Valentina Kolar

pre 29 dana

Nole, najveći kao i uvek

milan.vijatov12@hotmail.com

pre 29 dana

djokovic sjajan igrac,mnogo je napredovao nego prosle godine daj boze jos jedan grend slem

Miki Milikic

pre 29 dana

iznenadjujuce dobro je odigrao Nole
b

boka12

pre 29 dana

Ja sam uz njega uvek i nadam se najboljem!
b

bracakostic

pre 29 dana

Bice dobar mec. Fonseka ce biti opasan igrac. Nadam se da ce Nole izdrzati i pobediti.
M

Mata12

pre 29 dana

Nole svi te volimo i stvarno cenimo ali penzija je tu i ceka

Dramaturg89

pre 29 dana

Koliko je lud, dočekaće i 2032 Olimpijadu.

Nikolina Simic

pre 29 dana

Nole vreme je da se odmoris imas ti godina dosta
d

dtadic12

pre 29 dana

Nole malo preteruje, treba da batali ovo dosta je uradio i previse cak
v

voja12

pre 29 dana

Koliko se divim ovom Novaku, stvarno kapa dole

dusann55555

pre 29 dana

Novaku nije trebalo da se ovoliko trosi u prva dva kola ali ako nista imao je dobru pripremu za naredne meceve koji ce biti dosta tezi
b

bajazitbajazit12

pre 29 dana

dosta si igrao legendo, odmori se..
B

Boka85

pre 29 dana

Iskreno svaka mu čast dal u ovim godinama i dalje igra
a

ancika12

pre 29 dana

star je vec za sport ali svaka cast ovom coveku!
d

duskica12

pre 29 dana

Moze Nole da dobije sve i svakoga lagano
c

cjofa12

pre 29 dana

a ja ne znam sta on vise trazi u ovom sportu kad je uradio i sta je moglo i st anije moglo.. neka odmori

Aleksandar Ranisavljevic

pre 29 dana

Idemo Nole do pobede. Pokaži deda deci kako se igra.

Cujo Zarko

pre 29 dana

Idemo Nole polako korak po korak . Samo tako se moze stici do cilja
Z

Zivko57

pre 29 dana

Ma uzmi i razbij tog fonseku kakav fonseka

Meda74

pre 29 dana

Za sve što radi u tim godinama svaka mu čast, bravo Nole💪

Vladimirmali

pre 29 dana

U tim godinama kapa do poda noleeee
3

365

pre 29 dana

Sineru prepreka moze da bude iskljucivo sam Janik, inace nema konkurencije decko. Ako vrucina krene da utice na njega, grcevi moze izgubiti mec.. Djokovic do cetvrtfinala, posle toga tesko. Bilo bi zanimljivo finale Siner - Djokovic, tu bi Novak igrao na glavu, psihu.
i

istinasteta

pre 29 dana

Na glavu nema šta da traži protiv Sinera. Lik ne hladan kao led. Smatram da ima ceo establišnent iza sebe i verujem u sve doping skandale, ali lik je psihički ravna linija, neće na taj način pasti nikad. Jedino ako ostane. bez gasa i umori se na suncu, kao što se ranije dešavalo, može da mu obori nivo igre. Ovako moraš da ga nadigraš kako znaš i umeš, sam sebe neće pobediti sigurno

Marko Zigerige

pre 29 dana

Godine rade svoje. Lepa kvota da se juri protiv Novaka.
P

Predrag Petrovic

pre 29 dana

ma pregazice ga Djoko sigurno fonesca je slav mentalno