Komentari na vest

Novak o mečevima tokom fudbalske groznice: Sviđa mi se taj osećaj, često i sam pratim rezultate

cima88

pre 32 minute

Novak je dovoljno slavan i bez Rolan Garosa GOAT
N

Nele0209

pre oko 1 sat

Noleee je legenda, idemooo Srbinee

FC RED STAR

pre oko 1 sat

Legenda a tako normalan
L

Luka994

pre oko 1 sat

Bivši teniser je on nažalost.

Kurcslus

pre oko 1 sat

Ne poklapaju se termini utakmica sa SP u fudbalu sa mecevima na Vimbldonu tako da ce moci da se fokusiraju samo na tenis igraci i navijaci.

Mirko Zlatanović

pre oko 1 sat

Ma nek uživa dok još moze

Dacaa 23

pre oko 2 sata

Novak je legenda

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Pokaži sine ide gas.

Marko

pre oko 2 sata

Nole je legenda kakve nema 👍

Perica Aksentijevic

pre oko 2 sata

Novak je Srpska legenda. Ponos nacije
s

spiritus movens

pre oko 2 sata

Djokovic ispuvao kao teniser. Nije to vise to.

subaru

pre oko 2 sata

Moze Nole jos da pruzi, moze jos da osvaja. Napred Nole

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

Svim srcem za Noleta, Zvečan čeka 25-ti grend slem.