Komentari na vest

Možda je grešnik, ali je sigurno klasa: I Rim se poklonio Janiku Sineru

Ivica Zlatkovski

pre oko 1 mesec

Dečko igra svaka čast,al nas Nole je najbolji
L

Leukemija

pre oko 1 mesec

Iskreno i igra decko tenis ubija kao nas Nole kada je pobedjivao svi redom

Aleks2001

pre oko 1 mesec

Nema noleta nema alcaraza sve osvaja sinner sad

zuba1982

pre oko 1 mesec

Aha dečko je sila na ulici da ga sretneš mislio bi da je na nekim drogama mršavko boli šljivko metiljapko a on čovek bije po lopti ne znaš gde ćeš. Kapa dole😎💪

aura 222

pre oko 1 mesec

trenutno je najbolji nema šta da se kaže više, realno
P

Pajareper

pre oko 1 mesec

da je djole bio u finalu tesko bi prosao decko

M Nalog

pre oko 1 mesec

pa najbolji je trenutno ali ne treba otpisati medvedeva
k

kolaniko00

pre oko 1 mesec

pa kad nije igrao protiv djokovica hehe

manojlo222b@gmail.com

pre oko 1 mesec

Možda je “grešnik”, ali igra kao da je iz druge dimenzije — Rim mu aplaudira, a šljaka ćuti i divi se.

Mozzakomentator

pre oko 1 mesec

zasluzeno bravo za pobedu
c

cicamaca666

pre oko 1 mesec

Ubedljivo najbolji teniser trenutno,nista mu ne mogu

Marija Avramovic

pre oko 1 mesec

6 turnira za redom.... bravo....
V

Vlada9111

pre oko 1 mesec

Nikad nece imati moje postovanje...

nenanena2

pre oko 1 mesec

Možemo svi mi da ga mrzimo i omalovažavamo njegov uspeh, ali Siner trenutno igra vrhunski tenis, toliko dobro da protivnicima ne daje ni promil šanse da se ponadaju pobedi.

ivanara

pre oko 1 mesec

Dobar nema staa
k

krejzicoa

pre oko 1 mesec

Ulica radja sinere... :D
T

Tenis

pre oko 1 mesec

Borio se Rud koliko je mogao ali nije uspio da napravi probleme i parira Sineru kao Medvedev koji je stvarno odigrao odlicno iako mu je sljaka najslabija podloga.Siner naravno prvi favorit na rg vidjecemo u kakvoj ce formi doci Novak mada i trebalo da lagano podize formu kroz turnir.Medvedev moze ako zadrzi ovaj nivo igre da odigra dobar turnir ako ne bude imao neki pad u formi.Hodar moze biti zanimljiv,Rud ima sanse za dobar rezultat,Zverev slab u Rimu sa njim se nikad ne zna ima kvalitet da uzme gren slem ali nekako mu uvijek nesto nedostaje da konacno uzme gren slem titulu.Rubljovu sljaka dosta odgovara,Medjedovic bi mogao imati dobar turnir pokazao je u Barceloni i Rimu ozbiljan napredak ali na gren slemu je ipak jos teze.

Andrija Stojanovic

pre oko 1 mesec

6 turnira za redom ...
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

Nema sta jeste klasa mali
N

Nemanjasabac

pre oko 1 mesec

Koliko ovaj decko nije licio na tenisera a gledaj sad, najbolji na svetu ..

Nikola270512

pre oko 1 mesec

Dzabe mu sve kad ima mrlju a to je doping
R

Roginjo

pre oko 1 mesec

Neće ga niko pobediti u ovoj konkurenciji, osvojiće sve dok nema Alkaraza

Dusan Maricic

pre oko 1 mesec

dzabe,niko nikad kao noleee!

Kevin Punter

pre oko 1 mesec

strasno igra,ali bas tako se i bocka

Mozzart Nalog

pre oko 1 mesec

samo mogu tu pobediti njega alcaraz i medvedev

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

Da se za svaki slucaj uzme krv za analizu.
p

plavacc

pre oko 1 mesec

nema potrebe više,sve se zna,samo im očigledno nije jasno da za par godina ni roditelji igrača neće više gledati ovaj polupani sport