Komentari na vest
Možda je grešnik, ali je sigurno klasa: I Rim se poklonio Janiku Sineru
Ivica Zlatkovski
pre oko 1 mesec
Dečko igra svaka čast,al nas Nole je najbolji
L
Leukemija
pre oko 1 mesec
Iskreno i igra decko tenis ubija kao nas Nole kada je pobedjivao svi redom
Aleks2001
pre oko 1 mesec
Nema noleta nema alcaraza sve osvaja sinner sad

zuba1982
pre oko 1 mesec
Aha dečko je sila na ulici da ga sretneš mislio bi da je na nekim drogama mršavko boli šljivko metiljapko a on čovek bije po lopti ne znaš gde ćeš.
Kapa dole😎💪

aura 222
pre oko 1 mesec
trenutno je najbolji
nema šta da se kaže više, realno
P
Pajareper
pre oko 1 mesec
da je djole bio u finalu tesko bi prosao decko
M Nalog
pre oko 1 mesec
pa najbolji je trenutno ali ne treba otpisati medvedeva
k
kolaniko00
pre oko 1 mesec
pa kad nije igrao protiv djokovica hehe
manojlo222b@gmail.com
pre oko 1 mesec
Možda je “grešnik”, ali igra kao da je iz druge dimenzije — Rim mu aplaudira, a šljaka ćuti i divi se.
Mozzakomentator
pre oko 1 mesec
zasluzeno bravo za pobedu
c
cicamaca666
pre oko 1 mesec
Ubedljivo najbolji teniser trenutno,nista mu ne mogu
Marija Avramovic
pre oko 1 mesec
6 turnira za redom.... bravo....
V
Vlada9111
pre oko 1 mesec
Nikad nece imati moje postovanje...
nenanena2
pre oko 1 mesec
Možemo svi mi da ga mrzimo i omalovažavamo njegov uspeh, ali Siner trenutno igra vrhunski tenis, toliko dobro da protivnicima ne daje ni promil šanse da se ponadaju pobedi.
ivanara
pre oko 1 mesec
Dobar nema staa
k
krejzicoa
pre oko 1 mesec
Ulica radja sinere... :D
T
Tenis
pre oko 1 mesec
Borio se Rud koliko je mogao ali nije uspio da napravi probleme i parira Sineru kao Medvedev koji je stvarno odigrao odlicno iako mu je sljaka najslabija podloga.Siner naravno prvi favorit na rg vidjecemo u kakvoj ce formi doci Novak mada i trebalo da lagano podize formu kroz turnir.Medvedev moze ako zadrzi ovaj nivo igre da odigra dobar turnir ako ne bude imao neki pad u formi.Hodar moze biti zanimljiv,Rud ima sanse za dobar rezultat,Zverev slab u Rimu sa njim se nikad ne zna ima kvalitet da uzme gren slem ali nekako mu uvijek nesto nedostaje da konacno uzme gren slem titulu.Rubljovu sljaka dosta odgovara,Medjedovic bi mogao imati dobar turnir pokazao je u Barceloni i Rimu ozbiljan napredak ali na gren slemu je ipak jos teze.

Andrija Stojanovic
pre oko 1 mesec
6 turnira za redom ...
S
Stanazivko
pre oko 1 mesec
Nema sta jeste klasa mali
N
Nemanjasabac
pre oko 1 mesec
Koliko ovaj decko nije licio na tenisera a gledaj sad, najbolji na svetu ..
Nikola270512
pre oko 1 mesec
Dzabe mu sve kad ima mrlju a to je doping
R
Roginjo
pre oko 1 mesec
Neće ga niko pobediti u ovoj konkurenciji, osvojiće sve dok nema Alkaraza
Dusan Maricic
pre oko 1 mesec
dzabe,niko nikad kao noleee!
Kevin Punter
pre oko 1 mesec
strasno igra,ali bas tako se i bocka
Mozzart Nalog
pre oko 1 mesec
samo mogu tu pobediti njega alcaraz i medvedev
Umo Bolnik
pre oko 1 mesec
Da se za svaki slucaj uzme krv za analizu.
p
plavacc
pre oko 1 mesec
nema potrebe više,sve se zna,samo im očigledno nije jasno da za par godina ni roditelji igrača neće više gledati ovaj polupani sport
.jpg.webp.webp)






_(1)_(1).jpg.webp)
