""

Kakve amplitude Viktora Troickog...

Vreme čitanja: 1min | pet. 26.08.16. | 23:35

Naš teniser nije uspeo da se plasira u finale turnira u Vinston Sajlemu

Nije uspeo Viktor Troicki. A imao je šansu. Srpski teniser je propustio priliku da se plasira u finale ATP turnira u Vinston Sajlemu, pošto je u tri seta izgubio meč od Španca Roberta Bautiste Aguta - 1:2 (5:7, 7:6, 2:6).

Troicki se sjajno držao u prvoj deonici, ali je poklekao i pri rezultatu 5:6 izgubio servis, automatski i set. U drugom je pokazao fantastičnu mentalnu snagu, jer se od 0:5 vratio do 5:5, a onda u taj-brejku slavio 7:2 za izjednačenje. A onda je u trećem potpuno pao. Do 2:2 se nekako i činilo da može do potpunog preokreta, ali kad je Španac napraivo brejk više nije ispuštao prednost.

Roberto Bautisa Agut će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Džon Milman (Australija) - Pablo Kareno Busta (Španija).