Komentari na vest

Kakav manični ponedeljak: Troje Srba prvog dana na Centralnom terenu!

S

Stanazivko

pre 28 minuta

E sad novak nek osvoji nema sta
A

Aki2255

pre oko 1 sat

Teniska velesila 😍😍
z

zecpripovedac

pre oko 1 sat

Ноле тежак жреб доби, можда и боље
I

IvanBg

pre oko 1 sat

I opet da budemo realni i bolni novak je vrh kvalitet ostali nisu za kursumlijslu banju realnost😭😭
A

Aki2244

pre oko 1 sat

Sad kad svi pobede😍😍

Savo Vukovic

pre oko 2 sata

Ау бре, значи чистка први дан

mladen misic

pre oko 2 sata

I opet će samo Nole da ostane posle drugog kola
P

Pavle13072014

pre oko 2 sata

Samo jako pa sta bude...
V

Veljabatica

pre oko 2 sata

bice nas mnogo vise i viseee
j

jokabejbe

pre oko 2 sata

dabogda nas bilo jos 3 puta po toliko

dusann55555

pre oko 2 sata

Srecno svim nasim teniserima pa nek naprave sto bolji uspeh na turniru

Meda74

pre oko 2 sata

I ostaćemo opet samo na Novaku posle dva kola
J

Janaćko

pre oko 3 sata

Šta je Central kort?