Komentari na vest

Kakav manični ponedeljak: Troje Srba prvog dana na Centralnom terenu!

wizard 1987

pre oko 3 sata

kecmanovic...Djokovic....Teodora ..hamad....to je 4 Srba a ne 3....osim ako Hamada ne racunate nasim

Marija Avramovic

pre oko 16 sati

kreće Nole po titulu.... srećno

vaalent

pre oko 17 sati

Srecno svima njima!

medabagljas

pre oko 17 sati

nadam se da ce svi daleko dogurati

Jana1211

pre oko 18 sati

nadam se da ce svi daleko dogurati

Isa Peric

pre oko 19 sati

Tesko! Samo Novak ( ne verujem da bi mogao ispasti u prvom kolu) ide a ovo dvoje nazalost zavrsavaju.
M

Maya888

pre oko 20 sati

Srecno svima njima!

Vladimir Jovanovic

pre oko 22 sata

Kreće Nole po titulu

Danijela62

pre oko 22 sata

ajmo Nole po 25 gren slem.
S

Stanazivko

pre oko 24 sata

E sad novak nek osvoji nema sta
A

Aki2255

pre 1 dan

Teniska velesila 😍😍
z

zecpripovedac

pre 1 dan

Ноле тежак жреб доби, можда и боље
I

IvanBg

pre 1 dan

I opet da budemo realni i bolni novak je vrh kvalitet ostali nisu za kursumlijslu banju realnost😭😭
A

Aki2244

pre 1 dan

Sad kad svi pobede😍😍

Savo Vukovic

pre 1 dan

Ау бре, значи чистка први дан

mladen misic

pre 1 dan

I opet će samo Nole da ostane posle drugog kola
P

Pavle13072014

pre 1 dan

Samo jako pa sta bude...
V

Veljabatica

pre 1 dan

bice nas mnogo vise i viseee
j

jokabejbe

pre 1 dan

dabogda nas bilo jos 3 puta po toliko

dusann55555

pre 1 dan

Srecno svim nasim teniserima pa nek naprave sto bolji uspeh na turniru

Meda74

pre 1 dan

I ostaćemo opet samo na Novaku posle dva kola
J

Janaćko

pre 1 dan

Šta je Central kort?