Komentari na vest
Hačanov silovito do prvog polufinala u Melburnu, Korda nije mogao protiv bola i povrede
k
kojotski
pre preko 2 godine
Tek za par godina ćemo postati svesni kakvu sreću smo imali da smo živeli u eri Đokovića, Nadala i Federera. Ne kažem da je novi talas slab, nego smo mi navikli na atomski tenis.
D
DS1989
pre preko 2 godine
Naravno evo ovako zdrav i mladji Marej, Del Potro, Ferer bi se igrali sa sadasnjim Hacanovim i sto je najlespe na razlicite nacine Ferer bi mu sve vracao i odveo ga u ludnicu posle meca a recimo De Potro bi ga urnisao forhendom i servisom... A necu ni da pricam o mladjim danima Noleta, Federera, Nadala i Mareja... Tenis je po kvalitetu u padu jednostavno nova generacija nema taj kvalitet.
D
Djoker23
pre preko 2 godine
Jedini koji ovde može da naškodi Noletu.
Naravno, Novak kada je 100% zdrav je nedodirljiv.
Idemo Srbendo gazi do rekorda
D
DS1989
pre preko 2 godine
Jos da ispadne Cicipas i nikad laksi protovnici za osvajanje AO... Karma je cudo prosle godine ga realno nezasluzeno hapsili, ponizavali glumili ludilo i sada svi ispadose... Naravno Hacanov Korda je egal mec bio sam po sebi ali trenutna forma Korde je bila ozbiljna Hacanov mentalno jako slab igrac.
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Rukomet
eFudbal
Košarka igrači
Basket 3x3
Bejzbol
Futsal
Stoni tenis
Am. Fudbal
Najava mečeva
petak | 06.06.2025.