Komentari na vest

Dečko koji bi mogao da stane između Alkarasa i Sinera (VIDEO)

M

Milica Stojanović

pre oko 2 meseca

Nole. AKo. Se ne povuče. Iz. Tenisa I ostane najbolji teniser ima šanse da upropasti karijeru

mmmm

pre oko 2 meseca

steta,imao je dosta brejk lopti.Mogao je pobediti
s

sladjananis

pre oko 2 meseca

decko kida, bice strasan igrac.

Mozzart Nalog

pre oko 2 meseca

jos igra nole,ne treba kad podcenjivati

Kevin Punter

pre 2 meseca

ma novak je tu i dalje haha

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

odličan je momak gledao sam ga par mečeva biće njega zvezda

Nikola Stojanović

pre 2 meseca

Ozbiljan je mali ali smatram da je i dalje od velikog Novaka kao i svi ostali teniseri
R

Rectify1995

pre 2 meseca

Iskreno otkako nema Novaka na svakom turniru, manje pratim. Malo je i do toga što se sve prenosi na Areni, negledljivo je nažalost.

M Nalog

pre 2 meseca

Samo medvedev moze biti ,bublik bi bio al da se uozbilji

M Nalog

pre 2 meseca

moze jedino medvedev ostalo sve kanta
n

nuki63

pre 2 meseca

Bilo bi zanimljivo da ima konačno neko ko može parirati ovoj dvojici
N

Nezir

pre 2 meseca

Mnogo njih se ovako pojavi, prognozira im se blistava budućnost i posle godinu ili dve nestanu skroz. Sećamo se onog Korejca koji je pobedio Đokovića na Australian openu... Nigde nema čoveka posle toga.

Otac Makarije

pre 2 meseca

Gledao sam ovog mladica jednom i zaista obecava.ali ipak u tenisu danas jesi sutra nisi,puno talenata nije dospelo do vrha
J

Jovan Mihajlović

pre 2 meseca

Ima veliki potencijal iskreno nadam se da ce uspeti

Danilo0907

pre 2 meseca

Novinari nisu normalni kad mogu da ga uporedjuju sa najvecim budalastina

nenanena2

pre 2 meseca

Bilo je i potrebno novo lice da osveži monotoniju današnjeg tenisa

Asd1

pre 2 meseca

sve je moguce, mada tesko.

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

igra sa sinerem sledecei meč pa cemo da vidimo gde se trenutno nalazi
ш

шуми

pre 2 meseca

нигде ,лаганих 2,0

sikm1

pre 2 meseca

nikad tenis nece biti isti ko pre 10ak god.
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

igra sa sinerem sledecei meč pa cemo da vidimo gde se trenutno nalazi

Dusan Petrovic

pre 2 meseca

Tenis se još igra, baš neprijatno

Urke97

pre 2 meseca

Videcemo protiv sinera na kom je nivou, polako do titule
M

MlađoLJ

pre 2 meseca

Sledeći turnir će ispasti u prvom kolu, čuj da ugrozi Sinera i Alkaraza, to su gluposti

Nemanja Krsmanovic

pre 2 meseca

rano da se govori o tome...
S

Spasovski92

pre 2 meseca

To je trebalo tenisu ,mlada nada.
j

jelajkp

pre 2 meseca

Pojaviće se neki za par godina sigurno
i

ivanstole

pre 2 meseca

Videćemo ali teško mozda bude kao conga nekada

ljiljana63636363

pre 2 meseca

Jos je rano da se govori o njemu jer jedan turnir neznaci nista
b

bozazvanipub

pre 2 meseca

Nadamo se da će se ukljucti jos neko, jer ako ostanu samo Siner i Alkaraz, ima da obore sve moguce rekorde

Kris Tina

pre 2 meseca

Moze da se prica svasta, ali ipak se zna ko je najbolji ikada
J

Jasna12J

pre 2 meseca

Niko kao nas Novak Djokovic
I

Ilijajakim02

pre 2 meseca

Ako uzme Sineru 8 gemova, svaka mu čast
M

MilanKS

pre 2 meseca

Ajmo mali....samo napred, rasturi tog dopingovanog Zabara!
m

miki.mocart

pre 2 meseca

Dzaba kad je ovaj na hemiji... Zagrcnuo se da bgd.

Radivoj Peric

pre 2 meseca

novak je bre najbolji

zivka ivanovic

pre 2 meseca

Niko kao novak niko

Zepinho

pre 2 meseca

iskreno ne moze on prici nit sinneru nit alcarazu

Luka Rajkovic

pre 2 meseca

bez uvrede ali Sinner i Alcaraz su 10 levela iznad njega
S

Stefistef1

pre 2 meseca

Konačno neko nov da im parira

SLR

pre 2 meseca

novaka ste zaboravili..

Sunčica Stojković

pre 2 meseca

mislim da je to to iskreno
T

Tenis

pre 2 meseca

Odlican stvarno Hodar igrao je dobro u Barseloni stigao do polufinala a u Madridu jos podigao nivo igre.Danas odlican protiv Koprive,bio je dobar mec sa Fonsekom kojeg je slomio u tri seta prije toga razbio De Minora.Protiv Sinera bi mogao biti bas dobar mec ako Hodar ne bude osjecao pritisak zbog meca sa tako jakim rivalom.Do sada u Madridu Medvedev siguran imace sada teze meceve dosta dobro igra do sada iako ne voli da igra na sljaci.Zverev isto jos u igri.Francuz Artur Fis u dobroj formi uzeo Barselonu ovdje stigao do cetvrtfinala igra dobro.

Luka Rajković

pre 2 meseca

trud i disciplina ce uvek pobediti
d

duusann22

pre 2 meseca

Dobar je ali alkaraz i siner su druga liga
S

Suzy91

pre 2 meseca

Dobro da se pojavio još neko da im mrsi konce
j

jovandimitrovic

pre 2 meseca

Dečko, dečko...
D

Dormamu23

pre 2 meseca

Fenomenalan je mali. Interesantno da spanac gradi karijeri na koledzu i to u americi na betonu, stoga se "tek" sad probija iako idalje ima samo 19 godina. Retko je kroz istoriju bilo visokih spanaca uspesnih na turu, tako da je interesantno videti ovakav spoj visine spanskog mentaliteta i sinerovskog da ne kazem djokovicevskog nacina igre