Komentari na vest

Borg: Novak je najveći svih vremena

Vaskon

pre oko 1 sat

Sve je tačno rekao! Gde bi njemu bio kraj da nije tako rano završio karijeru...

Aleksandar Osmanovic

pre oko 1 sat

Najveci zato i treba odustati od tenisa da se ne bruka vise

Ranijeri

pre oko 2 sata

Uvek je hvalio Novaka Bjorg,a daj Boze da osvoji makar jos ovaj GS

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

Ђоковић је ГОАТ.

Sale Milosavljevic

pre oko 3 sata

Potpuno se slažem. Čovek je u pravu

Slobodan Milojkovic

pre oko 3 sata

Naravno da je najbolji, ne znam sta vise, kome nije jasno.Sve najvise ima titula,pobeda, turnira raznih sorti i opet osporavaju