Komentari na vest
Velika takmičenja - švajcarsko igralište! Biće galame oko Džakinog bezobrazluka (VIDEO)
Danijela62
pre oko 1 sat
odlicno drugo poluvreme svajcarci dobro odigrali.
Марјан Симоновић
pre oko 2 sata
Ja ne razumem kako mu dozvoljavaju da igra fudbal, ono je za crveni karton
M
Mitro87
pre oko 1 sat
Nije. Da ovaj drugi ni pipnuo namijerno loptu Xhaka bi loptu pogodio.
Znam da ga mrziš ali budi objektivan.
Nebojsa Antic
pre oko 2 sata
i onda osmina finala kraj kao u bioskop

Miloš Milovanović
pre oko 2 sata
i onda naidju na nekog ozbiljnog i ispadnu
M
Mitro87
pre oko 1 sat
Tukli su sve jake ekipe već po jednom. Čekaj koga smo mi to? Aaaa Njemačku 2010 sa igračem više jedva, Portugal to se neće ponoviti. I Švajcarsku u Leskovcu u toj ligi nacija što niko ne prati.
Leukemija
pre oko 3 sata
Dobar fudbal igraju bore se za svoj grb
Veljko Djoric
pre oko 3 sata
svajcarci kad treba kao i uvek
D
Djordje135
pre oko 3 sata
Igra svica opasno mogu dsleko da odu
Sloba
pre oko 3 sata
svajcarci odlicni
Z
ZA IME BOGA
pre oko 3 sata
"Šutiranja protivničkog igrača i ne sankcionisanja istog crvenim kartonom." NESANKCIONISANJA.
P
Predrag Petrovic
pre oko 3 sata
svakcarci od kako su slucajno kiksnuli od katra opasan fudbal igraju
Z
Zivko57
pre oko 3 sata
Dobri svajcarci znao dam ds ce pobediti kanadu
m
misa mitrovic
pre oko 3 sata
vrlo nezgodna ekipa svajcarske ali max osmian finala
snezam123
pre oko 3 sata
Kako igraju svaka cast

Aleksandar3006
pre oko 3 sata
10 puta jače reprezentacije od Bosne
P
Peroslav
pre oko 3 sata
Da Svajcarska je zasluzeno otisla dalje i to je velika privilegija sto su uspeli da prodju grupu
S
Storari23
pre oko 3 sata
Šta li si ti napisao Bog sveti zna...
Kanidja99100
pre oko 3 sata
svaka cast svajcarci
Aleksije05
pre oko 3 sata
Dobra utakmica za gledanje
R
Radučoju Dzevđen
pre oko 4 sata
Lik pomjerio loptu a Tanos se nemore zaustaviti
M
Malosiste
pre oko 4 sata
Ma da, kako da ne, uvek pomoc sudija, ispod proseka ekipa, koju gura FIFA. Najvise se videlo protiv nas.
M
Mitro87
pre oko 4 sata
Plači. Švajcarci nas ubili na oba prvenstva. Prejaka i ozbiljna ekipa.
Navijam za njih zato što sam tu.
90Jelena
pre oko 4 sata
taj albanac je bas prljav igrac
0
0070
pre oko 4 sata
Nije albanac nego kosovar
nenadinjo85
pre oko 3 sata
Srbin, rođen na teritoriji Srbije !
Aleksandar Virijevic
pre oko 4 sata
Švajcarska već iskusna ekipa i potpuno zasluženo ide dalje.
M
Mitro87
pre oko 4 sata
Bravo. Top ekipa. Mogu do polufinala.























