Komentari na vest

Tuga ispod mosta u Bruklinu

stefan nikolic

pre oko 21 sati

ovo se kaze kad nece nece

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 1 dan

Еквадор одиграо убедљиво две најбоље утакмице на првенству и испадају. Е то је фудбал, што некада и када си у пуној снази можеш изгубити или одиграти нерешено.
i

ivana9997

pre 1 dan

Za sada je dobro svetsko sa nekoliko iznenadjenja. Samo termini ne odgovaraju

Igor Markovič

pre 1 dan

Ekvador zasada razočarao

Milica03

pre 1 dan

pokidao ih ovaj Zoranin
D

DjolePartizan12

pre 1 dan

Ne moraju da tuguju. Dobiće nezainteresovane Nemce.

Petar Lukić

pre 1 dan

Neverovatno da Ekvador nije pobedio mada to je ono jednostavno kad lopta neće u gol
m

milos987

pre 1 dan

Curacao da su malo ozbiljniji u napadu mogli su do pobede
S

Stanazivko

pre 1 dan

Pokidao ih ovaj zoranin
P

Peroslav

pre 1 dan

Da da srpsko zetovi su najbolji nije ni cudo sto je bila cika i vika sa svif strana tako da je to istina ziva

Jelena Malesic

pre 1 dan

Curacao osvaja prvenstvo hahah
M

Milentije90

pre 1 dan

I dalje ne razumem zašto ne izveštavale MotoGP..

Ruzica70

pre 1 dan

Katastrofalna ekipa Ekvadora do sada. Tesko ce protiv Nemaca
j

jocy9933

pre 1 dan

Ekvadorci katastrofa na ovom Mundijalu

Stevan

pre 1 dan

S obzirom da sam gledao mec Ekvadorci katastrofa

Denis Šajn

pre 1 dan

Bio sam siguran da dobijaju. Bar 3 razlike

Kristina Janjic

pre 1 dan

Toliko lozenje da je Ekvador nikad jaci. Nikada nisu ni bili nesto. Puknu od Obale Slonovace, sad nisu bili sposobni ni Kurasao da pobede, ekipu koja
N

Natalii29

pre 1 dan

takeo je to kod njih svih
M

Maya888

pre 1 dan

Cini mi se da vecina od ovih sto su komentarisali nisu procitali tekst do kraja ili nisu razumeli sustinu i smisao teksta. Bravo i hvala za jos jedan prenet dozivljaj sa Mundijala

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 1 dan

Сад знају како је нама после Мијатове пречке...

KAYA

pre 1 dan

Steta velika, dobar ekvador

human

pre 1 dan

Bio sam siguran da dobijaju. Bar 3 razlike.
F

Fanste933

pre 1 dan

pa nidu zainteresovani za takve stvari
P

Pedja108

pre 1 dan

Toliko lozenje da je Ekvador nikad jaci. Nikada nisu ni bili nesto. Puknu od Obale Slonovace, sad nisu bili sposobni ni Kurasao da pobede, ekipu koja cisto turisticki popunjava broj ucesnika. Pa koga onda uopste mozes pobediti?

Nadja17

pre 1 dan

Most u Bruklinu je simbol Njujorka, pa se kroz njega opisuje tuga navijaca i ekipe koja nije ostvarila cilj

Bojan76

pre 1 dan

zvuci veoma emotivno i verovatno govori o velikom razocaranju posle visokih ocekivanja

Biba978

pre 1 dan

E da negde Srbi rade dobro.
B

Berane 11

pre 1 dan

Jos dva dana da se igralo oni ne bi dali gol sinoc, strasno koliko su losi bili u zavrsnici, Valensija pogotovo!
V

Viki Miki Siki Piki

pre 1 dan

Aco, moram te malo i kritikovati sada - Naslov ti je totalno bezveze, nelogican tj. klasican click bait! I mala korekcija - Ist River je reka izmedju Menhetna i Bruklina a Hadson sto si napisao je izmedju Menhetna i Nju Dzerzija. Idemo dalje, nadam se da se ces bar ti kao jedan od 3 najbolja, profi fudbalska novinara ovde nastviti sa vrhunskim tekstovima i bez click bait naslovima.
M

Majamaki3

pre 1 dan

Lose su igrali nisu smeli to dopustiti

teodorajaa

pre 1 dan

Nisu imali sanse protiv Amerike
i

icapopara75

pre 1 dan

Zanimljiv tekst i istina da amere ne zanima fudbal. Zato su sve zemlje južna amerika i Afrika posećenije.
J

Jasna12J

pre 1 dan

Fudbal spaja ljude tako i treba
k

krejzicoa

pre 1 dan

Steta za Ekvadorce, mogli su bar 5 da im daju...

Sijanda Ksulu

pre 1 dan

Fudbal je u Americi sport broj 10

Uskekruske

pre 1 dan

Steta za Ekvador
m

miki.mocart

pre 1 dan

Sta li rade ovih dana ljudi koji ne prate sport.... zanima me jakoo
n

nadrealnon

pre 1 dan

Ne kapiram po cemu tonostatak SAD nije zaintersovan za fudbal? Nikad puniji megalomanski stadioni, nema stadiona ispod 60 00p ljudi svaki mec puno, a cene nikad skuplje? Sto se tice prisustva publike. Nikad punije na svetskom, a pqmtim dugo...
N

Nenad1246

pre 1 dan

Izgleda da je to tvoje dugo pamćenje od Katara pa ti ovo deluje puno.
B

Budaka uvek ima

pre 1 dan

Uvek ima neki ,,nenad"sa sifrom,da jede vnago,reci gde je bila veca poseta u prvom,drugom kolu.
S

Srbenda 77

pre 1 dan

Interesantno stalno se provlači kako Amere ne interesuje SP,a stadioni ogromni svi krcati, verovatno vanzemaljci gledaju,ljudi uopšte ne razumeju USA,njihov način života ,pa kod njih finale NBA, ako dogura da Ga gleda 10%% na tv ,to je izuzetno
N

Ne možeš

pre 1 dan

tako odokativno stavljati procente. Npr. 3 utakmica finala je bila gledanost 6% ,ali to znači da je u trenutku 42% svih amerikanaca koji su upalili tv gledalo tu utakmicu! Ovo je bilo skoro isključivo zbog toga što je NY igrao finale.

nikola.p

pre 1 dan

Šteta što i mi nemamo nekog Dušana Draškovića...ili je čovek pobego u Ekvador da bi mogo da radi.
S

Staniša Žugić

pre 1 dan

steta za Ekvador i oni i Obala Slonovace uz Nemacku zasluzuju dalje, steta za Ekvadorce iako nisu dali gol pokazali su za mene vise od 70% reprezentacija na sp do sada
n

neconi1122

pre 1 dan

I treba fudbal spaja ljude
D

Djape45||

pre 1 dan

Dobro nije da nema osnova da pobede Nemce, ako ništa Nemci su sigurno prvi pa mogu i da promešaju karte.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 1 dan

Мислим да је ово СП са највећим бројем изненађења, што се тиче резултата. Ово ни Коперфилд не би погодио крајњи исход.
D

Daki1984

pre 1 dan

Au brate sta uradi golman. Svaka mu cast. Ekvador nije imao srece

50 miliona razloga

pre 1 dan

200 suteva i Ekvador ne da gol a ocekuje se mnogo od njih

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Mogao je pisac još koji put da pomene Srpski zet.

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 1 dan

Najbolje utakmice

Nikola Milicevic

pre 1 dan

Au brate sta uradi golman. Svaka mu cast. Ekvador nije imao srece

Valentina Kolar

pre 1 dan

Katastrofa Svašta sam očekivala samo ne da neće biti golova
S

Strucno uvek

pre 1 dan

Respekt za Kurasao, ali steta za Ekvador i oni i Obala Slonovace uz Nemacku zasluzuju dalje, steta za Ekvadorce iako nisu dali gol pokazali su za mene vise od 70% reprezentacija na sp do sada... Nazalost proci ce neke duplo slabije od njih ali to ti je sreca...
S

Spasovski92

pre 1 dan

Bas nisu imali dan ,protiv Obale Slonovace u 90 ,tako to ide
G

Ghost 0402

pre 1 dan

Smanjite malo dozivljaj,onaj intervjuu sa doticnom od pre par dana vas svrstava medju informer i kurir,mogao je ici tekst i bez tog “srpski zet” to jako bode oci
T

Tata Martino

pre 1 dan

Srpski zet je legenda! Zorana je prelepa! Navijam za Kurosao! Trebalo bi zakazati jednu prijateljsku utakmicu sa njima!

djole.

pre 1 dan

Gde si bre Zoranaahahaha ša ima ?
0

011

pre 1 dan

Nije Zorana nego Zoranahhhh.
7

72727

pre 1 dan

Cim si ti napisala KurOSAO odmah sam shvatio da si to ti zoranaaaaaahh

Milan Lukic

pre 1 dan

najbolje su utwkmkce autsajdera

Aleksandar3006

pre 1 dan

Zaista neobjašnjive utakmice Turska juče, danas Ekvador neka davno Partizan-Artmedija u dve utakmice... Imaš šanse loptu u nogama i lopta neće u gol, šta god da probaš ne ide samo si još više frustriran. Lepša mi ovo utakmica nego Engleska-Hrvatska gde skoro svaka šansa ušla u gol. Svaka čast golmanu srpskom zetu.

Svetlana Bugarinov

pre 1 dan

Au brate sta uradi golman. Svaka mu cast. Ekvador nije imao srece
G

GeOs

pre 1 dan

Ali ne moze bez nacionalnog "zacina". Kad god ima neke veze, pa makar ona nikakvog smisla i konteksta nema sa necijim uspehom, vi napisite "srpski zet".. i eto nama lepogo osecaja. Ili kad Bosanci odigraju, vi nam nametnite kako je bas taj odlucujuci igrac rodjen u Srbiji ... Ma Srbija do tokija, najbitniji narod, i kakva EU, oni nek traze da udju kod nas, ali mi ce tamo da radimo jer volimo njihove pare.

Zivot je igra

pre 1 dan

zaslužio bar proći grupu

Urke97

pre 1 dan

Voli Zorana crnce šta ćeš tako je
I

Irac66

pre 1 dan

Au brate sta uradi golman. Svaka mu cast. Ekvador nije imao srece

djole.

pre 1 dan

Kakav je ovo naslov kao da se desila neka tragedija,nesreca ?
G

Gaxter

pre 1 dan

Aj druže smanji dozivljaj pricas o nekom Srpskom zetu,muzu od polupismene influenserke koja sama govori da se stidi sto je iz Srbije i jos pljuje po narodu.

Истина

pre 1 dan

Постаће сензационалистички медији, све мање спорта, све више клик бејта