Komentari na vest

Taremi udara jako: FIFA želi da nas izbaci, ovo je katastrofalno Svetsko prvenstvo

Perica Aksentijevic

pre 24 minute

Nisu ni trebali da dolaze.Svi su protiv njih
M

Milantom

pre oko 1 sat

Shamrock Stanoje!!!! Šta vi pišete!!! Pa čovek koga god je trenerao, ispadao je u II ligu. Katastrofa. Porediti njega sa hrabrim Irancima nema nikakvog smisla!!!
D

DelijaMomak

pre oko 1 sat

Ajmo braco Iranci! Terza reaguj, dovedi golmana Irana, covek voli zvezdu, cela familija mu navija za zvezdu
I

Istina uvek

pre oko 1 sat

Pogledajte danas kakvo ce guranje biti Hrvatske od strane sudija protiv Gane jer su trenutno po gol razlici ispod Irana, uz to ocekujem da po naredjenju Gana izadje sa rezervama iako su protov engleza igrali odlicni veceras ce se skloniti Hrvatskoj...

planaue031@gmail.com

pre oko 2 sata

Uz malo srece prolaze Iranci, zasluzili su borbom a i igrom boga mi
D

Dalibor CZ

pre oko 2 sata

Ponovo se citira Stanojević i to neka bezvezna izjava?! Bolesno!!!
C

Chivas

pre oko 1 sat

Ovo je Joksić pisao sigurno.

RealNo1

pre oko 1 sat

Као да је Радомир Антић, па да га цитирају.

Zoran Jeremic

pre oko 2 sata

Podrska za Iran
B

Bacoglavac

pre oko 2 sata

Овако су Јеврејски такмичари билк третирани 36 у Берлину, без претеривања!
m

milos987

pre oko 2 sata

Bilo bi najace da osvoje da im Tramp uruci pehar
P

Perorope

pre oko 2 sata

Kme kme kme kme…

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Ostavili su srce na teren, s toga im želim prolaz u narednu fazu.

Meda74

pre oko 3 sata

zbog svega šta im rade zasluženo bi bilo da prođu dalje
M

Mile led

pre oko 3 sata

Fifa i uefa su najvece sportske lopovske organizacije u svetu. Samo pogledamo da uefa vec deceniju cuti zarad para i veze lakovic, aca delija, ceferin na namestenje zvezdane u ligi tigra i sve vam biti jasno.

Sliks17

pre oko 1 sat

Mile, aj pod led
N

Nenad Petrovic

pre oko 3 sata

Uništiše ljude...
D

Djordje135

pre oko 4 sata

Realno muce ih tamo nije fer

Plaki227

pre oko 4 sata

srce za iran zasluzili su pobedu nema tu sta

Radojkovic Milos

pre oko 4 sata

Neka prodju dalje

Goran Jovic

pre oko 4 sata

Најгоре светско до сада

vacke86@gmail.com

pre oko 4 sata

U pravu je, dok pojedine selekcije sputavaju, neke druge "guraju" i previše, gleda im se kroz prste, ne dodeljuju im se zasluženi kartoni...

Matija Milutinovic

pre oko 4 sata

Iranci zasluzuju ds prodju
J

Jggfc

pre oko 4 sata

Rasplaka me...Al ono na max...

wizard 1987

pre oko 4 sata

stanojevic rekao NE DAJU SE .....e zamisli kakav pocetak teksta...
s

spitfire

pre oko 4 sata

ne dajte se persijanci, prodjite u narednu fazu
m

miki.mocart

pre oko 4 sata

Pored svog maltretiranja, oni prodju dalje.. skidam kapu.

human

pre oko 4 sata

skandal je šta rade ovim sportostima, koji nikakve veze nemaju sa politikom.
B

Bojan Va

pre oko 4 sata

U pravu je Riki Martin.

Vaskon

pre oko 4 sata

Na žalost, živimo u svetu laži...
z

zecpripovedac

pre oko 4 sata

Право збориш Тарами
V

Vini Pu

pre oko 5 sati

Pa cudne stvari se desavaju, dobro i kazu
P

Pavlovicmp

pre oko 5 sati

Politika je uvek ispred sporta, može ko šta hoće da priča mi to najbolje znamo...

urosh

pre oko 5 sati

Америка не треба више никад ништа да организује
M

Mitro87

pre oko 4 sata

Hahahahahahahaha. Amerika je sila.

bgsamuraj

pre oko 5 sati

Respekt za taremija

milkica12

pre oko 5 sati

Pa i nije bas katastrofalno, dosta ima utakmica koje su se odigrale odlicno
b

bbgarko

pre oko 5 sati

Svetsko bi bilo jos bolje i zanimljivoje da su se nasi kvalifikovali
u

u svakoj utakmici po jednu 100% sansu si omas

pre oko 5 sati

Ti da si odigrao nesto na ovom prvenstvu mozda bi i prosli. Za pocetak penal si mogao da pogodis. To ti nije sigurno zabranio ni neko iz FIFE, ni amerikanci.
n

ne lupetaj

pre oko 3 sata

Kakve to veze ima,promašio i mesi,norvežani i mnogi drugi. Ali nikog od njih ne tretiraju kao Iran na ovom prvenstvu. Putuju pred svali meč,jer im ne daju da odsednu u SAD-u. Upravo je to Fifa morala da reši,barem da mečeve te grupe prebaci u Meksiko,najmanji problem je to bio,ali nisu ni pokušali. Istina je da bi predstavnicima Fife laknulo da ispadne Iran,i uradiće sve da dobiju,i Kongo i Alžir,samo da ovi ne prođu,i ne što ih mrze,već što ne mogu da se mogu sa Trampom da se jure. Ovako Iran kući i svi mirni.
m

milan.gudovic

pre oko 5 sati

Ne treba mesati sport i politiku. Ako si nisi uspeona terenu, cestitas drugima i nastavljas dalje....

zekadus

pre oko 5 sati

Kakav je svet postao.
P

Pretrazite i saznajte

pre oko 5 sati

Neka tvoji vlastodršci omoguće Irancima a pre svega ženama slobodu kakvu su imali dok su pravo na żivot, slobodno vreme, zezanje bili prioritet u odnosu na puške, šerijatski zakon, kuran i ostalo. Dok je Iran bio moderniji od Engleske i Francuske, žene šetale u mini suknjama, dok Jermeni, Kurdi, pravi Persijanci nisu bili maltretirani samo zato što im Alah nije na prvom mestu. Isto važi i za Liban. Mi koji imamo kontakt sa libanskim hrišćanima, Jermenima i Kurdima iz Irana znamo sta pricamo a ostali misle da im je danasnji Iran prijatelj. Kucajte na vestackoj inteligenciji: Sta se desilo u Libanu i Iranu kada su islamisti preuzeli drzave. Ili bolje: Kako je cisto hriscanski demokratski Liban postao radikalno islamski za samo nekoliko godina? (Iran i Liban se medjusobno podrzavaju)
L

Ljubodrag

pre oko 5 sati

Slažem se u vezi pravs žena, ali ds li ste se nekada zapitali kada su, npr ŽENE U "NAPREDNOJ I CIVILIZOVANOJ" ŠVAJCARSKOJ DOBILE PRAVO GLASA!!!??? 1971. Godine! Heeej tek tada! 🫣
a

auuuu

pre oko 1 sat

Pa pitaj hrišćane u Jerusalimu kako im je,tamo nisu muslimani na vlasti,ali im je gore nego u Iranu. Čuj šta kaže chat :))

Sliks17

pre oko 1 sat

Susan ovog, pitajte vestacku intiligenciju. Ko je I cime napuni to I prica

Cujo Zarko

pre oko 5 sati

Bravo za Irance zaslužili su da idu dalje
M

Maya888

pre oko 5 sati

Svaka cast za izdrzavanje ovakve torture!
b

bojanboskovic

pre oko 5 sati

Var je nekom majka a nekom maćeha.
S

Spasovski92

pre oko 6 sati

Ne dajte se Iranci prolazite danas