Komentari na vest
Stadion se trese i puca od ponosa: Jeza obuzima telo dok Škoti pevaju „Flower of Scotland“ (VIDEO)
XavieRS
pre 6 dana
skota ima vise u USA nego u Skotskoj..cekivano je da preplave stadion..
a
avax88
pre 8 dana
Premoćni su i kao narod i kao navijači, svu moguću sreću i prolaz dalje želim Škotima.
n
nn_tsonga
pre 8 dana
Bodrim ih samo zbog navijaca, stvarno njihove pobede imaju posebnu draz
G
God bless you
pre 8 dana
Ostao budan samo da bih čuo ovu svetinju od himne i pevanje ponosnih škotskih patriota. Naježim se ceo kad slušam ovo iako nemam veze sa Škotskom!
wizard 1987
pre 8 dana
lepota fudbala..nikad nismo niti cemo imati....i ceo zivot su nam.izgovor fudbaleri....oroblem je u nama zato sto ne volimo fudbal..nemamo taj ponos nacionalni
n
nikolabe
pre 8 dana
Škoti su ponosan narod.
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔
pre 8 dana
Шкоти су најборбенија и најединственија репрезентација из Европе.
Pavle Prica
pre 8 dana
Kakva ljubav prema nacionalnom timu!
Tatran army je pratio Škotsku i kad su bili raspad poput nas danas,kapa dole za sve.
R
Rezzapereca
pre 8 dana
Kolko je ovo lepo videti, nikada mi necemo imati ovo nazalost
p
plavacc
pre 8 dana
najveća gospoda među organizovanim navijačima na svetu,i to nije ni blizu
B
Bernardo
pre 8 dana
Tako se voli svoja zemlja bre
C
Cer
pre 8 dana
Fantasticno! Svaka cast ljudima
b
braća 123
pre 9 dana
Braća naša Škoti, ludi i srčani kao i mi.
Samo daleko veće patriote prema svojoj zemlji.
A vole nas više nego Rusi.
Gde god sam ih sreo, čim su čuli da sam iz Srbije nisu dali ni piće da platim.
F
Flowers Heroes
pre 8 dana
Haha nismo im do kolena. Oni nemaju bezbroj podela medju sobom, nisu imali komunizam da ih osakati i napravi na hendikepe. Svaka čast Škotlandjanima, neka zivi zauvek vaš nacionalni ponos i vaša država.
S
Staniša Žugić
pre 9 dana
skotska mora nesto bolje da napravi ali opet ko englezi su nidje veceg uspeha
P
Pd
pre 9 dana
Škotska je u SAD domaćin
U
Uncledrew
pre 9 dana
Uvek za bracu škote. Jedini sa ostrva koji su gotivni 💪💪💪
n
neshha
pre 8 dana
Definitivno!Totalno drugaciji narod od svih iz tog Ujedinjenog Kraljevstva.Ponosni.pozitivno ludi,a opet totalno normalni.Svaki navijac pamti kako su cistili teren u Novom Sadu od snega.Nikad nigde nisu napravili incident,uvek im je ljubav prema zemlji vaznija od svega!


















.jpg.webp)




