Komentari na vest

Škoti slabo znaju fudbala za nešto više, liči ovo na „američki” Brazil

kaligula89

pre oko 4 sata

Loši škoti, a navijao sam za njih
a

avax88

pre oko 12 sati

Slaba Škotska standardno, iako veoma draga reprezentacija. Videćemo kakav će biti Brazil sa jačima.

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre oko 14 sati

Сви подцењују Бразил, аони су један одличан тим. Могли су им лагано још 3 комада увалити.

Dakara

pre oko 15 sati

Mnoge ekipe medju kojima je i Škotska su zalutale na ovom SP
V

Vlax

pre oko 15 sati

Brazil ništa posebno za sad. Škoti smešna ekipa, kiksnuli kod dva gola za poluvreme, i kod trećeg poništenog, poklanjali im loptu u šesnaestercu.
m

milan62611

pre oko 16 sati

Argentina opet osvaja

BOJAN JOVANOVIC

pre oko 16 sati

lopta je okruglaa...
D

D@cha

pre oko 16 sati

Dobri su,ujednacena reprezentacija moza po kvalitetu ne kao ranijih godina,ali svakako bez pritiska mogu da iznenade..

Aleks2001

pre oko 16 sati

Vini majstor na mundijalima videcemo kakav ce biti u nastavku

Lakazet

pre oko 16 sati

Skoti kao i mnoge druge repke ne zasluzuju SP

Aleksandar Virijevic

pre oko 17 sati

Dobar Brazil, ali jedva čekam da ih vidim sa potkovanijim ekipama poput njih kada krene nokaut faza.
N

Nenad Petrovic

pre oko 17 sati

Svi igraju fudbal danas
0

011

pre oko 16 sati

Ne bih se ja bas slozilo sa tobom. Pokusavaju da igraju to je tacno ali bas da ga igraju, tesko..
R

Riki1312

pre oko 17 sati

Svaka čast majstori

dekson666

pre oko 17 sati

Zabava ispod suknje

Milenko Mladjenovic

pre oko 17 sati

Izgleda da je Anćeloti položio dobro kockice i namunjio ekipu....
m

milos111106

pre oko 17 sati

slaba reprezentacija

Srecko Ljubic

pre oko 18 sati

Možda bude nešto od Brazila
P

Pavlovicmp

pre oko 18 sati

Zna Don šta radi stari je to lisac

micaredstar72@gmail.com

pre oko 18 sati

ma nista ovaj Brazil.Bar 7-8 reprezentacija ima koje su jace
I

Ivan8888888888

pre oko 18 sati

Neverujem da brazil moze da dodje do finala al ajd da vidimo
Ф

Фикус

pre oko 18 sati

Хтели многи да признају или не, овај Бразил је фаворит. Можда није у прва 4 фаворита, али најопаснији су они на које се не обраћа толика пажња.
D

DRUZE

pre oko 17 sati

DOGOVORI SE JEL FAVORIT ILI IMA BAR CETRI VECA FAVORITA AHAHHAHAHA DRUZE STA PISU OVDE POJEDINI SAMI SEBI USKACU U USTA

ljiljana63636363

pre oko 18 sati

Videcemo u nokaut gde nesme da se pogresi
S

Sramotno sudjenje

pre oko 18 sati

Vinisijusu ni za sta ponisten gol u prvom (i meni oborena dva tiketa), ne znam sta ove sudije gledaju. Stoper sutne Vinisijusa u nogu, izgubi ravnotezu, ne buni se niko za faul, i odjednom VAR sudije zovu glavnog koji je nakon 2 sekunde zakljucio da je faul, umesto da pogleda iz drugog ugla, iz kog se vidi da od faula ni f nema. I tako se nekome izmisljaju faulovi i ponistavaju golovi, a nekome se oprastaju ocigledni crveni kartoni, priznaju golovi nakon ociglednih faulova, poklanjaju nepostojeci penali...

ivanasud

pre oko 18 sati

Polako Brazil pali motore

50 miliona razloga

pre oko 18 sati

Svi otpisuju Brazil sto se zavrsnice tice, bice u prva 4. tima sigurno.

Ivan Andrejic

pre oko 18 sati

Nisu Skoti dorasli Brazilu

Cipele

pre oko 18 sati

Brazil, odlican tim

marcinkovicd@gmail.com

pre oko 18 sati

Videcemo dokle ce dogurati.

Miroslav Tomasevic

pre oko 18 sati

Skoti..Tunis..Turska..najjgore reprezantacije..cak mozda i gori od nas..

Uskekruske

pre oko 18 sati

Svaka čast momci

Nemanja Milijanovic

pre oko 19 sati

Ovo forsiranje nespremnog Nejmara može da ih košta posle.
N

Nenad Petrovic

pre oko 19 sati

.. Pa dobro Brazil je Brazil
P

Predikat

pre oko 19 sati

brazil je drugorazredni za ovo takmicenje

Vladimirmali

pre oko 19 sati

Brazil je presao igricu
m

misa mitrovic

pre oko 19 sati

Brazil može do četvrt finala ne dalje
S

Slaviša Trifunović

pre oko 20 sati

Brazil hita ka tituli šampiona sveta.

Semir88

pre oko 20 sati

Sa Viniciusom u pravoj formi i sa Karlom na klupi, Brazil može daleko.
D

Djuro17

pre oko 20 sati

Nisu Skoti u rangu sa Brazilom,mogu da igraju svoj brdjanski fudbal sa Italijom.

Crnipanter3

pre oko 21 sati

Krenuli i brazilci bolje da igraju

Meda74

pre oko 21 sati

Osim Maroka nisu imali težeg protivnika vidićemo dokle će da doguraju.
z

zecpripovedac

pre oko 22 sata

Brazil me prijatno iznenadio
B

BokiUSA

pre oko 22 sata

Mnogo ekipa je zalutalo ovde. Jedna od je I Skotska. Haiti itd itd. Greska je prosirenje takmicenja na 48. Premnogo ekipa I tek prvenstvo pocinje od drugog kruga.
F

Fifa

pre oko 20 sati

Zasto je greska? Svetsko prvenstvo je praznik fudbala svake četvrte godine. U prvom krugu i treba da dobiju šansu. U ovom formatu nema grupa smrti i na kraju skoro sve kvalitetne reprezentacije odu u zavrsnicu. Ovo je bolji format od prethodnog
B

Brko

pre oko 19 sati

Takvih ekipa je uvijek bilo, i u starim formatima. Zair, Honduras, Jamaica, S. Arabia...
n

nuki63

pre oko 22 sata

Vrhunski je igrač Vini, šteta samo što je toliko iritantan
o

ovde navijac barse

pre oko 15 sati

iskreno ne mrzim Vinija, eto u dresu brazila igra sjajno i ne bazira se na tribine a sam je kriv sto su ga zamrzeli u citavoj Spaniji zato sto zeli izboriti pravdu u svetu a pravde nema (jos kada su razapeli Isusa...), tako da i nije neki veliki krivac premda tome mislim da je veoma dobar duboko u dusi a na povrsini prijavlja te komplekse njegovog izgleda...

Elvis Fejzic

pre oko 22 sata

Videćemo , ovakav Brazil ima čemu da se nada, Anćeloti zna da igra utakmice na ispadanje

plavinac

pre oko 23 sata

Finale sp Brazil - Argentina!
O

Objektivacc

pre oko 23 sata

Dobro, ovaj random raspored u napadu njima i odgovara, kao i sloboda koju im je Ancelotti dao bez previse taktiziranja, Vini je udarna igla, ima apsolutnu slobodu i Ancelotti je sve oko njega bazirao a dokle ce tako dogurati vidjet cemo.. Oni i Francuzi su takav tip ekipa da prosto ne znas sta da ocekujes od njih, mogu podbacit a isto tako te mogu sa pola gasa pregaziti, individualni kvalitet je ono sto ih toliko gura, sistema i sistemske igre ni na mapi, sve se svodi na individualni kvalitet..
P

Paul Mullin

pre oko 16 sati

A koliko se reprezentacija može osloniti na individualni kvalitet? Možda 2 ili 3 na svetu. To je ozbiljna prednost i nije za podcenjivanje kada imaš 2,3 igrača sposobnih da jednim potezom reše utakmicu.

Marko Zigerige

pre oko 23 sata

Kakva škotska i njihov ragbi fudbal, to samo protiv nas bi prošlo jer smo i mi antifudbaleri

plavinac

pre oko 23 sata

Brazil osvaja peške
l

luen

pre oko 23 sata

Brazil sasvim korektan, videcemo kako ce to izgledati u nokaut fazi
R

Riki97

pre oko 23 sata

odlican brazil i vinisijus dobra utakmica za gledanje

Stefan

pre oko 23 sata

Vala razbise ih, mogao je ovaj jos koji da da

ledesma247

pre oko 23 sata

Kakvi crni Škoti... Oni Danci su teske budaletine ispale... Japan ce pocepati ovaj Brazil. Skrinujte posle da me pohvalite svi 😏 ajde ajde, bez sujete.
S

Strucno SP

pre oko 20 sati

Brazil ce razneti Japan, sine 5-1 do 5-0 za Ancelotojeve lavove
G

Gosty

pre oko 24 sata

Jedva ih čekam, protiv jacih reprezentacija.
d

dadandadan

pre oko 24 sata

Škoti užasni ovo prvenstvo, ni bodove protiv Haitija nisu zaslužili, zakuhali su si 2/3 gola danas i milost sudije ih je spriječila da još jedan zakuhaju. Sve nešto na ho ruk, stihijski. Alisson je uvijek tu da podsjeti da je u samom vrhu golmana. Brazil užasno tanak na bekovima, tu će ih se sigurno ciljati.
A

Alexis9

pre oko 24 sata

Konacno Vinicius dobar u dresu Brazila, deluje da ce na Japan,a Maroko na Holandiju,dva strasna meca u najavi