Komentari na vest

Samo u Mozzartu može tako: Naplatili ste UG3+ i na 0:2

Kristina Rajkovic

pre oko 21 sati

Zato je Mozzart najbolji
M

Mirko12345

pre 1 dan

bravo, dobra stvar

Marija Antic Stankovic

pre 1 dan

Bravo za moztart

Petar Kocevic

pre 1 dan

rispekt za mozzart

KuukYY

pre 1 dan

dyavba japance sam vezao

No name

pre 1 dan

dzaba kad japan nije proso 2 plus domacin

Igor Arizanovic

pre 1 dan

Bas tako, najbolji ste