Komentari na vest

Poslednja stvar koja nas ujedinjuje

90Jelena

pre 11 dana

konacno krece mondijal

chicharito9800

pre 11 dana

VIDECEMO KAKO CE IZGLEDATI
S

Stanazivko

pre 11 dana

Najjaci dogadjaj na svetu jaci i od olimpijade
v

vladajo02

pre 11 dana

Никад занимљивије и интересантије светско првенство нас очекује.
R

Ru99

pre 11 dana

Bravo za tekst. Sjajno ste odradili. Jedva cekamo da krene veceras
i

ivana9997

pre 11 dana

Fudbal ujedinjuje nacije. Svi vole svetsko.

Golub86

pre 11 dana

ovaj tekst mi je dodao tačno onih 25% koji mi je falilo pred početak SP, da budem na standardnih 100% napaljenosti kao pred svako
g

goat10

pre 11 dana

MESSI MESSI MESSI

Malilija031

pre 11 dana

Ko god pise ove tekstove zasluzuje povisicu legenda
S

SP2026

pre 11 dana

Previse se potcenjuje grupna faza na ovom prvenstvu jeste da ima nekih ekipa od kojih se realno ocekuje da izgube sa velikom razlikom al u skoro svakoj grupi je bar 3/4 ekipe konkurentno za prolaz a negde i sve 4. Favoriti sigurno nece lako dobijati svoje meceve u grupi, sezona je bila duga dobar deo najboljih ekipa dolazi iscrpljen jos kad se dodaju temperature i klima koja vlada tamo i da su sve ekipe maksimalno motivisane na svetskom prvenstvu (osim nase) realno je ocekivati da bude zanimljivo.
D

Daki1984

pre 11 dana

Odlična prica u dahu se cita

klackalica535

pre 11 dana

Valjda ce biti nekih para od ovog SP da se zaradi za godisnji odmor bar neki produzeni vikend u Kovinu.
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 11 dana

Devedesete se sa pravom smatraju jednom od najboljih decenija u istoriji čovečanstva do sada. Bum u umetnosti, muzici, tehnologiji, filmovima, sportu. Za to vreme, umesto da uhvatimo taj uzlet i proživimo deceniju punim plućima, mi smo uništavali jedni druge, izolovani od sveta proživljavali još jednu u moru tragedija. Svet, sa svojim usponima i padovima, kao da je uvek išao mimo nas, ili smo mi bili mimo njega. Zatvoreni u svojoj prokletoj avliji, zarobljeni u vekovima starim podelama, samoobmanjujući se prošlošću dok je sadašnjost odlazila ne želeći nikoga da čeka. I, evo sada, opet nismo gde su i drugi, gde su došli i oni koji tu nikada nisu bili. I opet, kao i pre toga, nećemo biti iskreni prema sebi. Reći ćemo kako je trener kriv, a jeste, kako su nam fudbaleri manekeni. A zar drugi nisu? A ispod tog nacionalnog ponosa, ispod te zastave koja je sada i na parizeru, iza povika na utakmici Kosovo Srbija, kad nema šta drugo da se skandira, a što je toliko izlizano da posle par ponavljanja utihne samo od sebe, jer malo ko u to i veruje, ispod svega toga treba da se zapitamo da li mi stvarno volimo ovu zemlju? Istinski. Ako je odgovor da, onda da vidimo zbog koga i čega smo tu gde jesmo. I zašto nas nema na prvenstvu. Da li je sve do igrača i trenera? Ili nam je ceo sistem posložen tako ne da bi nam fudbal bio jak, već da bi manji procenat ljudi mogao da ima koristi od istog. Kada to rešimo, moramo da se borimo da u fudbal dođu ljudi koji ga vole, kojima je zastava obaveza a ne propagandni alat kojim se maše da bi se sakrilo sve ostalo. A onda, videćete, doći će i prvenstvo, i publika na stadione, i ti manekeni će trčati više.

Slobodan Milojkovic

pre 12 dana

Bar da se ne nerviramo kada nema nasih....gledas i uzivas....
K

Koronado

pre 12 dana

Odlican tekst za nas koji nisu "normalni" i koji cemo ustajati u cetiri ujutro da gledamo utakmice,nekazem da cu sve ispratiti i odgledati ali bice i toga,autor ovog teksta vidi se da je dete devedesetih odnosno da je rodjen osamdesetih,moje prvo sp je bilo Italija 90 i cuveni tim Jugoslavije sa Sušićem,Stojkovićem,Savićevićem,Pančevim,Prosimečkim,Katanecem i ostalima i dobro se secam Piksijeve majstorije protiv Španaca i penala i ispadanja protiv Argentine i Maradone i Kanidje i cuvenog golmana Gojkočee.Jos jednom da ponovim sjajan tekst i posebna pohvala za pominjanje Kurta Kobejna i Nirvane👍!!!!

Zoran Jeremic

pre 12 dana

Sad i Kanada organizatori,smesno
О

Очијево 7

pre 12 dana

Не могу да прежалим што нисмо на СП,јако тежак је ово ударац за наш посрнули фудбал,можда чак и недокнадив,знам рећи ће многи не игра ни Италија већ три, али Италија је огромна фудбалска земља, велики се увек извуку, али мали тону,морао нам је бити приоритет приоритета одлазак на СП, нема слоге,јединства у друштву,свако вуче на своју страну, и фудбал је највеће огледало,а сад мало о клађењу, отишао јуче да одиграмо ко ће проћи групу,из неколико различитих група, каже девојка (лепа као сан), може само у сингл,нема повезивања,друже па то је пре 30г.могло да се повезују групе, баш везе
N

Ne plačem ja

pre 12 dana

Ti plačeš :-) Tekst je prva liga.

Radojkovic Milos

pre 12 dana

Trebali su 60 reprezentacija da stave
L

Lepi Kole

pre 12 dana

Ma kakvih 60, daj osamdeset za naredno Svetsko! I da se plasiraju San Marino, Gibraltar, Eritreja, Lesoto i Mijanmar, da mozemo da uzivamo u majstorijama fudbalera i iz ovih egzoticnih zemalja.
A

Aca Trica

pre 12 dana

Srbija je uz Kurosao! Srpski zet im je na golu! Njihova država ima manje stanovnika nego grad Niš!

rosengrenn

pre 12 dana

Napred portugal i roki

nikola.p

pre 12 dana

Zamislite još da su nam životne okolnosti sređene, sistem stabilan, uspešan i zdrav, a počinje svetsko prvenstvo...
m

menkopenko

pre 12 dana

Počinje WC Idemooo nederland

Pajko666

pre 12 dana

Razvodnjeni kvalitet... poluprazne tribine, nezainteresovani komentatori u 4h ujutru i mi koji smo odavno zaspali ispred TV-a a na ekranu Jordan, Uzbekistan, Kurasao, Haiti, Kongo itd... Jedva dva solidna meča u grupnoj fazi... Nadamo se da će se bar nešto zanimljivo videti u nokaut fazi...

Cujo Zarko

pre 12 dana

Odlična prica u dahu se cita

Cujo Zarko

pre 12 dana

Au kakav tekst bravo

patr0_

pre 12 dana

Tesko da njih zanima ova vrsta fudbala
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 12 dana

Страшно и тужно да поред никад већег броја учесника на СП се нисмо квалификовали. Кикси и његова поставка против Албаније, никада нећу заборавити.
S

Srbenda 77

pre 12 dana

Mi niti smo se ujedinili,niti smo svim srcem hteli na SP,imamo mi našu miljenici,našeg mađiju, duple krune,kiparska pojačanja,nama dosta
D

DraganKojic

pre 12 dana

Imamo i klub koji postavlja nove rekorde - da iste sezone ispadne iz svih evropskih takmicenja ! Da kuka na drugi uspešniji klub a da dobije 30 milki godisnje i da i dalje ne može da se kvalifikuje za bar malu ligu konferencije...
D

DexDexterRS

pre 12 dana

Bravo za tekst, sustina price je da je ovo najveci sportski dogadjaj koji nista ne moze da pomeri s prvog mesta. Mundijal, ovakav ili onakav je ono zbog cega vecina sveta staje na mesec i kusur dana.

wizard 1987

pre 12 dana

stari tekst iz mocart magazina od prosle nedelje

milan98838@gmail.com

pre 12 dana

Druga dimenzija ceo kontinen. Nadamo se barem lepom fudbalu i lepim golovima.
T

Tata Martino

pre 12 dana

Danas svi igraju fudbal! Nema lakih protivnika!

Cujo Zarko

pre 12 dana

Odlican komentar i istina
L

Lepi Kole

pre 12 dana

Ima lakih protivnika, Srbija je jedan od njih, petarda protiv Engleske, trica protiv Zelenortskih otoka i petarda protiv Meksika. Jadni mi dokle smo dogurali.