Komentari na vest
Odbrana turnira u Los Anđelesu! Čudesna intervencija golmana Irana (VIDEO)

stevic97
pre oko 12 sati
Sto bi rekli "prvenstvo golmana"

urosh
pre oko 15 sati
Белгија највеће разочарење овог турнира. Лузерска репрезентација са губитничким менталитетом.
k
keciksdvaplus
pre oko 15 sati
definitivno odbrana sezone za sada
mozzart-gost
pre oko 16 sati
Iranci prolaze grupu.
I
Irac66
pre oko 16 sati
Golmani ovo prvenstvo bas dobri. Mozda je i do napadaca.
I
Ivan8888888888
pre oko 16 sati
Al ce sad da skacu cene golmanima
micaredstar72@gmail.com
pre oko 17 sati
strasan golman.Mada ako cemo realno ova Belgija je nula od ekipe
Mihajlo Milenkovic
pre oko 19 sati
Golmani na ovom Svetskom Prventsvu postali polovina ekipe.
90Jelena
pre oko 19 sati
odlicno je branio protiv ocajnih belgijanaca
z
zulu
pre oko 20 sati
svaka čast golmanu,šta im čovek brani
n
neconi1122
pre oko 20 sati
Ma idi sta odbrani covek golmani nose ovo svetsko
G
Golmacina
pre oko 21 sati
Svaka cast na intervenciji, ali mora se primetiti da je previse napadaca koji su toliko lezerni i dekocentrisani u zavrsnici napada. Spanija se ispromasivala iako je dala 4, prvu utakmicu i da ne pricamo. Nemci protiv Obale u drugom, zatim Turci ono je neshvatljivo. Da li je uzrok neshvatanje ozbiljno grupe jer znaju da i po 3 ekipe idu dalje, razvodnjen kvalitet pa ne zapinju, ili nesto trece, zaista ne znam, ali postoji problem u zavrsnici akcija, a to nisu samo golmani. Pogledajte utakmice kada ne postoji jasan favorit kako se koristi i najmanja sansa, a kad igras protiv totalnog autsajdera, ti kao da imas stav ma nebitno, dacemo vec neki gol, opusteno.
Zvezdas1989
pre oko 21 sati
Belgija luzeri.Uvek imaju dobru ekipu i nista ne naprave
stefan nikolic
pre oko 23 sata
svaka cast golmanu
A
Ajvan Zamoranou
pre oko 23 sata
Ali prijem lopte Kevina! Kao Bergkamp '98. Savršenstvo!
Kristina Rajkovic
pre oko 23 sata
Steta, stvarno je svasta odbranio covek
k
kikoman
pre oko 23 sata
ali prijem de brujnea pa kontrola lopte pa pas kroz noge...ludilo
Драгана Косић Ех Јовић
pre oko 23 sata
Koliko god uvek navijam za evropske timove i reprezentacije, danas mi je bilo drago, tj sinoć što Belgija nije pobedila, i stvarno golman Irana je baš najbolji pojedinac u timu.
P
Predrag Petrovic
pre oko 24 sata
ovo prvenstvo puno dobrih odbarana golmana
Milenko Mladjenovic
pre oko 24 sata
Ali sve gola i u godinama, iskusni i prekaljeni. Kao vino su

Aleksandar3006
pre oko 24 sata
Kakva odbrana kakav refleks
R
Redjineli
pre 1 dan
Kalav prijem De Brijnea, a odbrana je čudo!
B
Brundo
pre 1 dan
Ovakva odbrana se ne vidja svakog dana.
n
nenadnbgd
pre 1 dan
svaka cast za golmana,ali kakav nos ima🤣🤣🤣
M
Mikii98
pre 1 dan
Nikad nista od Belgije
P
PG/CG
pre 1 dan
Da ne zna neko možda zašto Kevin De Brujne nije više kapiten Belgije, već je Tilemans kapiten ovo prvenstvo? Je li to iz glave velikog trenerskog maga Rudi Garsije ili je neki drugi "problem" po srijedi?
D
Deportivo
pre oko 16 sati
De Brujne je prethodnih godina dosta kritikovao saigrace i strucni stab na konto toga da tim sa ovakvim igracima mora da ima mnogo bolje rezultate i pre svega igru.Ocigledno da mu u savezu to nisu oprostili...
L
Lepota je u oku posmatrača
pre 1 dan
Čudesna odbrana ili epski promašaj?


















.jpg.webp)




