Komentari na vest
Neverovatno! Igrali bunker 90 minuta i napravili – jedan faul
Марјан Симоновић
pre 7 dana
Kapa dole, igrali su odlicno
m
miconis1
pre 7 dana
Au. Uopste ovo nisam primetio tokom utakmice, ovo je za anale
n p
pre 7 dana
Svaka cast na disciplini

Meda74
pre 7 dana
Da svaka čast na tome a to samo pokazuje koliko su Španci loše odigrali.

FiumenBG
pre 7 dana
ovo je bas neverovatan podatak...
Kristina Rajkovic
pre 7 dana
Odlicno ovo nismo ocekivali
Aleks2001
pre 7 dana
Bunker ili ne uzasna utakmica spanije
D
Drale1998
pre 7 dana
Smekercine nema sta...
Kosta Caran
pre 7 dana
Odlican primer da ne moraju uvek da se skinu gace pred velikanima kao sto su nasi uradili prosli put protiv Brazila
kiki044
pre 7 dana
Sramota za spaniju nisu oni za to finale s ovakvom igrom nikako
vladabeci@gmail.com
pre 7 dana
šteta što im iz onog jednog kornera ne dadoše go
k
kikica1971
pre 7 dana
svaka cast svim igracima posebno golmanu spanija bezopasna totalno sa ovom igrom osmina finala maksimalno
Predrag Blagojevic
pre 7 dana
Svaka cast najbolja utakmica oo tesite se nemoze se osvojiti svetsko
Lalala
pre 7 dana
Cile pre 10 godina, sadasnji Cile je na mapi svetskog fudbala kao mi..
N
Natalii29
pre 7 dana
haha nisu znali ništa a ne sta ih snaslo haha
Batina1
pre 7 dana
E to se zove fer plej bunker.
d
djuka2025
pre 7 dana
fenomenalna postavka i organizacija na terenu... disciplina na najvecem nivou svaka im cast
P
Predrag Petrovic
pre 7 dana
svaka cast na borbenosti ogroman uspeh za malo ostrvo
Peca0007
pre 7 dana
Ma kakvi bre to da
D
DDS900
pre 7 dana
Fantasticna igra i direktan samar Spancima. Steta sto na kraju utakmice nisu dali gol i kompletirali fantaziju.
Sojka888
pre 7 dana
Ma kkav bre bunker
n
nuki63
pre 7 dana
Neverovatan uspeh za tako malu zemlju, može se reći i nepznatu.
Elvis Fejzic
pre 7 dana
Najveća senzacija do sada. Španija posed, posed i ništa. Prošlo je vreme tiki-taka
Mr.Heineken
pre 7 dana
Nema sta cisto kao suza i sko sam se plasio da mogu da naprave neki glup penal ili pogrese oni su me demativali i odigrali perfektno svaka cast.
I
Ivan71
pre 7 dana
Ovo ni Colo i Murinjo u prajmu ne mogu zajedno da izvedu na terenu protiv najvecih
Dajana09
pre 7 dana
Hahahh soa ija se našla u nebitno grozdhe
Ayahuasca
pre 7 dana
Kakva utakmica. Svaka cast ekipi bomba
D
Doradora12
pre 7 dana
Svi se snadju na velikim takmicenjima i najmanje ekipe samo mi budemo najgori ubedljivo tuga

Ssarita
pre 7 dana
Svaka im cast kako su maestralno braniki gol protiv jedne Spanije
ofsajd
pre 7 dana
Sinoć Japan-Holandija i večeras Egipat- Belgija, nijednom nije ušla medicinska ekipa na teren, nema previjanja i izležavanja po terenu, padanja u nesvest na svakih dva-tri minut, izvodjenja auta je ubrzano...svidjaju mi se ova nova pravila..Italijani, da vas vidim sad.
g
gnb
pre 7 dana
Bas sam to hteo da napisem, toliko je igra ubrzana i zanimljivija za gledanje. Imajuci u vidu da danas veliki deo ljudi ima problem sa poremecajem paznje i uzimanjem telefona u ruku cim se nista ne desava ovo je stvarno dobra ideja. Iskreno, meni se dopada i pauza za hidrataciju od 3 minuta.
D
Djoxxx
pre 7 dana
Autoru, šta ti je Čile skrivio da ga ovako izvređaš? Bije i Argentina i Brazil po nogama kada treba ali ajde... Još kaže "Neki Čile", potpuno neprofesionalno.
k
kikoman
pre 7 dana
meni je neverovatnije da spanci od ko zna koliko miliona nisu pokusali nijedan prodor gde bi moralo da bude faula...sve u krug, klasican streberski fudbal...pu
karabasil1985@gmail.com
pre 7 dana
Da li je moguće da su napravili jedan faul,a igrali bunker 90 minuta. Spanci bez ideje.
b
bojanboskovic
pre 7 dana
Ja uhvatio x u singlu 👌
g
gama
pre 7 dana
Ne kaki bre hahaha
b
bojanboskovic
pre 7 dana
Daj mi mail ili broj da ti pošaljem tiket.
k
krejzicoa
pre 7 dana
Ima sta da se nauci i od ovakvih reprezentacija.


















.jpg.webp)




