Komentari na vest

Neka ovaj tango potraje

trilee93

pre 5 dana

Najbolji svih vremena, nijedan igrač mu nije blizu
S

Simicmacan

pre 5 dana

Ja razumem da ovde više od polovine ima pamćenje kao zlatna ribica, ili su jednostavno deca pa se ne sećaju kako je sudija upropastio Srbiju na svetskom prvenstvu u Rusiji, kada protiv Švajcarske nije hteo ni da pogleda VAR snimak u vezi penala nad Mitrovićem, kada su ga dvojica srušila u kaznenom prostoru. Tada smo svi pljuvali onog nemačkog sudiju, a na kraju je taj sudija poslat kući, nije više sudio. U celom svetu sportski sajtovi gore preplavljen slikama i snimcima Mesijevog faula, i jasno se vidi da je faul za direktan crveni. Ali ovde deca koja se samozadovoljavaju na Mesija lupaju minuse na ovakve komentare. Samo napred, lupajte minuse, za bolje i niste. I Mozzartsport neka mi lupi 1000 minusa, ja i dalje tvrdim da je trebao da bude crveni karton. Nadam se da ce sudije i cela VAR ekipa da budu lepo ispraćeni nazad kući. Sudija Marčinjak, sudija sa tolikim iskustvom i imenom, da se ovako obruka na najvećoj fudbalskoj smotri, to mi nije jasno. Ali nema problema, dajte odmah Mesiju još jednu zlatnu loptu
m

mrga84

pre 5 dana

idemooo Argentina do finala....

Pera Peric

pre 5 dana

Nema tim sem argentine koji vise zavisi od magije jednog igraca. Pratio sve igre argentine, i plasi me sto kada mesi izadje ne mogu da se sastave. Mesi i gradi igru i salje pasove i siri igru i razbija odbranu i sutira i igra i spica i pleja i neko lazno krilo. Od kada nema Di Marije previse palo na Mesijeva ledja. Onaj kao novi talenat Niko Paz je naduvan, jos salje neke bezveze lopte koje ne rade ni polutalenti. Poslao ono desnom krilu 10m od njega... a tek sto se ne trudi i sto nece da trci a jos je mlad strasno. Uopste ne vrsi pritisak a on kao mesijeva zamena. Drugo plasi me kod argentine sto i najvrci tim moze da dozvoli da jedan igrac ne trci ali ovde pored mesija imamo i Lautara. Koji nece da trci a plus za repki zaboravi da sutira... Cim usao Alvarez odmah dali jos dva gola jer Alvarez napada vrsi pritisak. Trudi se vise od lautara a i boljr je od njega. Francuzi i portugal me jedino plase, jer u odnosu na argentinu sem mesija na svakij poziciji su bolji i imaju dostojni zamenu. Sve sto moze Mbape moze i Dembele ili Due isto i motor portugala sve sto koze Bernando moze i Bruno. Ovde je jedini kreator messi. Kada ode messi iz repke nema vise ni grupu da predju kao 98 sa Batistutom...
A

Arise

pre 5 dana

A sto kazes sem Mesija nema ni jednog krstenog igraca,a kako su bez njega razmontirali Brazila 4 dali i jos toko trebalo dat,vidis gde igraju ti igraci,zar ne vidis kakva hemija imaju medju sebi,kombinatoriku igru tako da i bez Mesija ce harat svetom🤔🤔🤔!!!!

Bosque

pre 5 dana

Nema tu sta mnogo da se kaze...lagano on to odradjuje.

Bojan76

pre 5 dana

Najveci kompliment je kada ga hvale ljudi poput Skalonija, Ibrahimovica i De Pola koji izbliza vide njegov uticaj.

Nadja17

pre 5 dana

Neverovatno je koliko dugo Mesi uspeva da ostane na vrhunskom nivou i da pravi razliku.

Damir Jovic

pre 5 dana

Bravo,svaka čast...u tim godinam dati 3 gola i to na svetskom prvenstu...
A

Alexis9

pre 5 dana

Dosta se prica o crvenom vidim,gledao sam dobar deo utakmice,Marcinjak nije svirao ama bas nista,pustio je izuzetno grubu igru,tako da ocekivana odluka.Od ostalih stvari pored naravno het trika Mesija ,utisak je ostavila atmosfera koja je kao da se igra u Buenos Airesu...Nece nikom lako biti protiv Argentine
m

misa mitrovic

pre 5 dana

dobar je arnautovic , samo štp u zvezdi nije dao niti jedan važan gol,

Marko Pavlovic

pre 5 dana

Neosporno da je bio klasa i jedan od najboljih na svetu, ali previše favorizovanja je stvarno više odvratno. Svaki drugi igrač bi dobio crveni, ali on ne. Sramota.
?

??

pre 5 dana

Moralo je da dobije crveni karton
A

Agruja84

pre 5 dana

Sramota da juce nije dobio crveni za onaj start u prvom poluvremenu. Fudbal je postao smejurija

Stefan Nikolic

pre 5 dana

najbolji ikadaaa goat

wizard 1987

pre 5 dana

jel treba jos neki dokaz da je najveci.....gde su ovi Ronaldovi

Истина

pre 5 dana

И наравно повлашћен третман као и у МЛС-у. Да сломи ногу противничком играчу, свирао би се пенал над месијем

Marija Antic Stankovic

pre 5 dana

Najveca legenda fudbala

ilke1980

pre 5 dana

Sve se svelo na njegovu igru ...videcemo u nastavku
g

goatgoatgoat

pre 5 dana

NAJVECI!!!!!!!!
B

BokiZ

pre 5 dana

Videcemo malog Stanoja protiv ozbiljnijih ekipa

vladabeci@gmail.com

pre 5 dana

Svaka čast njegovoj igri ali je previše sebičan samo je on šutirao, kao da su namenski išli na het trick prvi na svetskom prvenstvu
m

marko992

pre 5 dana

Stvarno sramota! Da svaka lopta ide na najboljeg igraca i da samo on sutira kako bi postigao hattrick. Nevjerovatno! 😂😂😂 Vjerovatno bi ti dodao da si na njegovom mjestu? Pa da...

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 5 dana

Човјек је класа нема се шта рећи. Од њега у Аргентини су само већи Ди Стефано, Марадона, Кемпес и Батистута.
7

77777777

pre 5 dana

Oni su isto legende al vece legenda od messinja nisu,covek u 38-39 godini radi ono sto ni jedan tu ne bih mogao ni da pomisli a kamoli da uradi
I

Irac66

pre 5 dana

Klasa je vjecna. Doktor ove igre.
I

Ivan8888888888

pre 5 dana

Covek presao igricu
m

miconis1

pre 5 dana

Jedna od najvažnijih stranica u istoriji sporta je sinoc ispisana
m

miki.mocart

pre 5 dana

Cast mi je sto.zivim u eri Mesija.

Slavko Filipovic

pre 5 dana

On je tata za Kristijana

blaza84

pre 5 dana

Pokazao je zasto je koza

RealNo1

pre 5 dana

Свака част за голове, али је морао добити црвени за онај прекршај. у ери када постоји ВАР да није добио ни жути је стварно срамота.
7

77777777

pre 5 dana

@RealNo1 Ja kad god udjem ovde ti uvek places.Tebi su Barsa i Messi bas nabili komplekse. Uzmi malo izadji napolje,prosetaj,hrani ptice ili sta ja znam,ohladi se malo nije ovo dobro za tvoje zdravlje,i ne placi vise ko boga te molim :/

micaredstar72@gmail.com

pre 5 dana

svaka cast Ronaldu ali Mesi je najbolji svih vremena.Kakav umetnik

Marko Pavlovic

pre 5 dana

A Pele, Maradona, Ronaldinjo... igrali klikere?
7

7777777777777

pre 5 dana

@Marko Pavlovic Nisu ni blizu messija
R

Riki97

pre 5 dana

het trik za mesija sjajna utakmica i lepi golovi.
К

Критеријум

pre 5 dana

Ајде бре, дао 3 гола јорданском дунстеру од голмана! Ово му је 6 мундијал, колико гилова је дао у финалима или полуфиналима? То је мера ако хоћеш да будеш најбољи у друштву Пелеа, Марадоне, Кројфа, Зубе Роналда.....
l

lolllllllllllllllll

pre 5 dana

Dao je proslo svetsko 2 gola u finalu da li si ti dobar
П

Презашртићен

pre 5 dana

Дао, али из пенала....
U

Uncledrew

pre 5 dana

Bravo Mesi ali treba napomenuti da je onaj prekrsaj bio bar za zuti karton

Scaloneta

pre 5 dana

Zasto bi to trebalo napomenuti? Mozda je jedino vazno ako igras fantasy pa da mu oduzmi 1 bod a kao kapitenu 2 boda. Za vise od zutog svakako nije.

chicharito9800

pre 5 dana

ZA OVE SRBE SCALONETE I STARLETE, VALJA NAPOMENUTI ZASTO NIJE DOBIO ZUTI JER NIJE BAS DA NIJE BILO NAMERE... PA NJEMU CE I DA UDARI PESNICOM FIFA OPROSTITI CRVENI

kere95

pre 5 dana

Kakav je to majstor fudbala

Sale Milosavljevic

pre 5 dana

Mesi jedan jedinstveni neponovljivi
M

Milan bg

pre 5 dana

Tek prva utakmica argentine na svetskom i vec dao tri gola i stigao klosea znaci do kraja prvenstva moze da postigne preko 20 golova na svetskim prvenstva
c

cvetak12

pre 5 dana

to je MESI i nema sta vise da se kaze

djole.

pre 5 dana

Messi i Ronaldo dokazuju šta znaci kada neko brine o svom telu,o ishrani.Na žalost Maradona,Ronaldinjo i brdo njih nisu vodili sportski život,da jesu nebo bi im bilo granica.Ronaldo Zuba je posle nekog vremena krenuo sa bahanalijama,nabacio kilažu i nije više bilo to to.Legendarni Garinca se smatra jednim od najboljih driblera ikada ako ne i najbolji,cak je i Brazil podeljen na to ko je bolji Pele ili Garinca a najveca fora što je Garinca bio i u prajmu a i kasnije težak alkoholicar.Ne mogu nikako da se uporedjuju Mesi i Maradona jer je Mesi sportista do koske a Maradona je sve bio samo ne sportista,i kao takav smatra se jednim od najboljih ikada.Da je trenirao i vodio zdeav život kao Mesi i Ronaldo još dve noge bi mu porasle.
p

plavacc

pre 5 dana

mesi je samo u pocetku kad je otisao Gauco malo nabio kilaze da moze da nosi sam,i posle 30te uzeo da vodi racuna,penaldo je od dobrog krila u evropskim okvirima doveo radom sebe do masine.mesi je neuporedivo veci talent,ali veceg radnika od penalda svet nije video,i voleli ga ili ne to mu se mora priznati
C

Czz

pre 5 dana

Po mojoj nekoj skromnoj procjeni ovo moze biti godina da gledamo finale argentina-portugal ukoliko je moguce zrijebom. Zasluzili smo svi kraj malih ekrana taj spektakl. Samo da se CR podredi ekipi i ostavi sujetu ispred stadiona u svakoj utakmici.
D

Djoxxx

pre 5 dana

Stoji sto si napisao ali Zuba nije navukao kilažu zbog neodgovornosti već zbog jako slabog metabolizma i bolesti koje ga je zahvatio.
B

Boka85

pre 5 dana

Neda se starac još trebacda gaze ovi mladji da ga stignu

Nemanja Simic

pre 5 dana

Skidamo kapu majstoru.
B

Baggio

pre 5 dana

Bolji je na ovom svetskom nego na prošlom koje je osvojio. Govor tela mu je bolji, ima više samopouzdanja. Na prošlom prvenstvu sveta je dolazio iz sezone u Psg sav nikakav, sa pritiskom da mra da osvoji svetsko, a sada nema pritisak nikakav, igra na stadionima gde iga već tri godine i spreman je fizički.

marcinkovicd@gmail.com

pre 5 dana

Najbolji je. To je Mesi

Dejan1 Shus

pre 5 dana

Mesi kida breee sve

Драгана Косић Ех Јовић

pre 5 dana

sve je to sport, videćemo danas Kejna ai Mbape je na dobrom putu i naravno plavi Norevežanin...
p

plavacc

pre 5 dana

A tek koliko je sve sladje posle one visedecenijske golgote sa lopovima i diletantima iz saveza,selektorima,narkomanima...skaloniju spomenik da dizu juce.
P

Pepa prase

pre 6 dana

Jednostavno, GOAT
Z

Znik

pre 6 dana

Najbolji ikad, ALI oprosten mu je cist crveni karton u 31. minutu.
D

Dzoni-1970-

pre 5 dana

Cist zuti karton i trebalo je da dobije zuti... A jel bi ti bio srecniji danas da je dobio crveni i da propusti poslednja dva meca u grupi? Jel bi ziveo bolje danas? Uzivaj sine u magiji dok mozes i budi zahvalan sto zivis u eri najveceg, ako ti je fudbal vec bitan...
J

Junker

pre 6 dana

Novak, Mesi, Dzordan, Ali, Bolt, Felps (jes drogos ali najvise medalja).
K

KBK

pre 5 dana

Aleksandar Kareljin...
p

plavacc

pre 5 dana

isimbajeva mora da bude tu.

Mozzart Nalog

pre 6 dana

svaka cast za het trik

Marko Strugar

pre 6 dana

Šta reći osim GOAT
I

Ilijajakim02

pre 6 dana

Messi svaka čast, al Maradona i Pele su veći majstori bili na Svetskim prvenstvima
p

plavacc

pre 5 dana

obojica imali ozbiljne saveze i timove,ovaj sa tamo nekim biljom,perezom i palasiom igrao finale,i cim su mu konacno doveli krstenog selektora i sklopili korektan takmicarski tim izdominirao i uzeo sve