Komentari na vest
Ne svađaju se kumovi samo u Srbiji: Poketino na SP miri zavađene američke dinastije
zoran Radulaski
pre 25 dana
Bice zanimljivo ispratiti
Lalala
pre 26 dana
Cuj dinastije zavadjenje hahhahaha
M
Messi GOAT
pre 27 dana
90% im cine igraci MLS Lige.Amerika ce daleko da dogura na SP.MLS najjaca liga sveta.
Sijanda Ksulu
pre 27 dana
Trenercina. Voleo bih ga videti u nekom klubu opet
Piki Brat
pre 27 dana
Ma ameriknci mogu odma kuciiiii da idu slobodno
Nemanja Simic
pre 27 dana
Ameri mogu daleko.
Uskekruske
pre 27 dana
Ako prodju grupu bice dobro

Meda74
pre 27 dana
Mogu da prođu grupu ali dalje teško.
n
nuki63
pre 27 dana
Nemaju šta da traže Amerikanci ovde, nije ovo jednostavno njihov sport, ispadaju u grupi
Milica03
pre 27 dana
ako prodju grupe bice dobro

Ssarita
pre 27 dana
USA uvek prodje grupu i ume da iznenadi
Nikola Juskovic
pre 27 dana
Svaka cast samo napred!!!
N
Natalii29
pre 27 dana
pa svima to treba, neka vise, bice nwsto
V
Vini Pu
pre 27 dana
Ako prodju grupnu gazi bice zanimljivo

Veljara4
pre 27 dana
1. turska
2. SAD
d
dadagaga
pre 27 dana
Ako prodju grupe bice dobro
vaalent
pre 27 dana
ma kakvi amerikanci
Goran Jovic
pre 27 dana
Amerika da bude srecna ako prodje grupu pored turske i paragvaja
D
Dobitak7
pre 27 dana
More nisu labavi amerikanci, imaju dobru ekipu


















.jpg.webp)




