Komentari na vest

Navijači dozivali Mesija, Argentina se zabavljala i podizala radnu temperaturu

G

Gikom

pre 14 dana

Osvaja Argentina ovo lagano opet.Najjborbeniji su,imaju sve... Savršen spoj mladosti i iskustva.Talenat,fanatičnost, brzinu,taktiku,pobednički mentalitet i naravno najvećeg genija u istoriji ove igre.Samo da ih zaobidju povrede,i boginja je opet tu. ⚽️
G

Goxy1986

pre 15 dana

Vraca ih Kanada u normalnost .. Mogu samo da se nadaju 3.mestu

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 15 dana

Добра је Аргентина, али на овом СП има барем 8 репрезентација много јачих од њих.
D

Dejan23

pre 15 dana

nema sanse da stignu ovi igde.
B

Branimir Milev

pre 16 dana

Ima da ispadnu u osmini finala

djole.

pre 16 dana

Nece ništa da urade jer je glupo da im dva SP za redu nameštaju titulu.Nece sigurno da dobiju penala kao na prošlom SP.

jovan1111

pre 16 dana

tesko ce ovako dogurati daleko
m

mousemircale

pre 16 dana

bas ce da provere formu protiv hondurasa
G

Grof92

pre 16 dana

Opasni su imaju dobar tim

Losmaaa94

pre 16 dana

Овај играч је Лаутаро Мартинез, а не Лисандро Мартинез.. Исправите грешку

Dramaturg89

pre 16 dana

Mislim da ovo SP ne mogu daleko. Neko iz Evrope dolazi do titule.
N

Nenad Petrovic

pre 16 dana

.. Jaka je Argentina...
M

MMMarko

pre 16 dana

Gaucosi nisu losi ...
r

raspucin11

pre 16 dana

Bice pravo uzivanje gledati Argentinu na prvenstvu.Ona je jedna od reprezentacija koja pretenduje na najvisi plasman.

Nemanja Simic

pre 16 dana

Ne moze Argentina da odbrani titulu.
S

Slaviša Trifunović

pre 16 dana

Biće teško na SP da Argentina odbrani titulu.

sasamilic772@gmail.com

pre 16 dana

Argrntina prvak svwta
V

Vladica1983

pre 16 dana

Ma kakvi...nista od Argentine

Kosta Caran

pre 16 dana

Svi se tek zagrevaju i cuvaju karte zato su takvi i rezultati
D

Dex12

pre 16 dana

Ali kakav penal dosudise za Argentinu hahah Kada kradu ove manje sad šta se tek biti na prvenstvu. Cirkus živi
M

Messi GOAT

pre 16 dana

Mesi uvek misli na svoje saigrace.Kao prvo nije uopste ulazio u igru jer je Skaloni zeleo da isproba razne taktike sa mladjim igracima i Mesi je dao sansu mladjima da se pokazu.Neko bi koristio ovakve meceve da popravlja statistiku.Takodje Skaloni je pre par dana na konferekciji za medije izjavio da je pozvao Mesija telefonom pre nego sto je objavio spisak od 26 igraca i pitao ga da li zeli da zna ko je sve na spisaku a Mesi mu je rekao:"Ne ,sacekacu kao i svi ostali igraci da objavis spisak pa cu onda videti".Mesiju su uvek tim i saigraci bitniji od svega.Verujem da mu ne bi bio problem i da bude zamena.King uvek slusa svoje trenere.OLE OLE OLE OLEEEE MEESSIIIII MEESSIIIII.
J

Janaćko

pre 16 dana

Jel Mesi i tebe zvao telefonom?