Komentari na vest

Najluđa utakmica Mundijala ili paravan veka?! Posle 3:3 niko na svetu više ne zna šta da misli

P

Predikat

pre 11 minuta

nije ovo namesteno, ali samo ko je slep moze da pomisli to

Umo Bolnik

pre 13 minuta

Kakva namestaljka strasno. Ovo je najgore prvenstvo do sada i najsramotnije.

Radojkovic Milos

pre 15 minuta

X je došao, kako god okrenes
I

Ilijajakim02

pre 32 minute

Ovo je na 6+bila kvota 30
S

Slaviša Trifunović

pre 40 minuta

Zanimljiva utakmica,bravo za obe selekcije.

ЗоранАГТ+

pre 41 minuta

Дешава се да дође шта им одговара.
N

Nikola10101

pre 41 minuta

Ko me je juče poslušao na vesti o iranskom ofsajdu, lepe pare je uzeo. Bila je

Amir Tuzlic

pre 42 minute

Austrija , Alžir, Paragvaj i Australija ne bih videle vide Mundijal da sam ja predsednik FIFA sramotno prvenstvo 👎

PR RI

pre 21 minuta

A Bosanci Juzna Afrika i Kabo Verde su bas igrale odlican Fudbal , sve tri Reprezetacije operisani za Fudbal. Bosanci mogli 5 komada da prime protiv Kanade, Protiv Svajcaraca dobro prosli a da Katar malo vise fal gas ni njih nebi pobedio. Juzna Afrika ni sama ne zna kako su prosli dalje i to kao deugoplasirani oni Cezi i Koreanci su bili Rak za Oci mozda i maj gora grupa a Cabo Verde je prosao samo zato jer Urugvajci postavili Rupetinu od Golmana i Urugvaj naj gori od kako sam se rodio, a Saudiska Arabija zna samo Kamilu da jasu. Protiv Spanaca stavili Kineski Zid
D

Djed usa

pre 16 minuta

Ni da se ja pitam, ali realno si sve te nabrojane ekipe trenutno jace od nas...
q

qr

pre oko 1 sat

Gledao sam utakmicu, kako koja ekipa da gol tako se ona druga ekipa sklanja da protivnik izjednači
M

Milvol

pre oko 1 sat

Ma nisu namestili,samo su se dogovorili
N

Namesteno

pre oko 1 sat

Pitam se sta sam gledao i na sta sam bacio vreme
O

O la la

pre 34 minute

Trebaš stvarno biti zaludan u životu da u 5 ujutru gledaš Alžir-Austrija 😄
3

3 boda

pre oko 1 sat

Da ga nisu uvaljali Austrijanci (uz veliku pomoc igraca Alzira), Mareza bi bicevali u svlacionici svi od igraca Alzira, Austrije do celavog Djanija iz Fife.
K

Komri

pre oko 1 sat

Pa dosli ljudi u situaciju da prodju dalje i to iskoristili. Takav sistem takmicenja je napravljen da 32/48 timova prolazi dalje

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 sat

Kako li je korner zastavicu naciljao kod drugog gola na utakmici, da je udari i da mu se vrati. Vrati im se sve kasnije, ako su nameštali

human

pre oko 1 sat

u šesnaestini finala će biti odličnih utakmica.

tosic.doo@gmail.com

pre oko 1 sat

ha, pa oni su ovo maestralno uradili...
P

Pavlovicmp

pre oko 2 sata

Klasična nameštaljka...
N

Namestaljka

pre oko 2 sata

Igraci Alzira psuju Mareza sto je dao gol pa se onda sklanjaju da ga austrijanci dadnu da bi izbegli spaniju. Namestaljka na nivou beton lige

Marko Budisavljevic

pre oko 2 sata

i koja je fora sa ovim debilima Kroasanima sto masovno ostavljaju komentare i likuju na nasim portalima?? pa vi zemljaci Srbende navijajte za komsije i letujte kod njih!! stvarno smo narod za izucavanje, navijamo za ove retarde sto su nas klali i sto nas mrze, ne mogu ocima da nas vide.. Nadam se kvaru na oba motora kad budu leteli na sledeci mec
G

Gosstt

pre oko 2 sata

Idi pojedi sendvic da se smiris.
0

011

pre oko 1 sat

Pa sta ocekujes ? Da dodju da kukaju a prosli su grupu ? To sto smo mi ispali od Albanije u Leksovcu pa sada ocajnickingledamo SP iz prikrajka ne bi li nasli nekoga za koga cemo navijati I sa kime.cemo se poistovetiti je samo nas problem. A sto se tice mora - ljudi idu gde im je lepo. A u Hrvatskoj im je ocigledno lepo za razliku od tebe.
N

Ne vidim foru

pre oko 1 sat

Ne vidim nikakve kroasane da pisu na ovoj temi

Kuleas

pre oko 1 sat

A možda da tebi padne na glavu nešto dok budeš čekao autobus sutra? Stidi se, nesrećni Rujo...

Marko Budisavljevic

pre 31 minuta

stidim se, nesrecni Ujoo
@

@ssss

pre 14 minuta

Da li se tebi priviđaju Hrvati?To su ti garant juče na mitingu punili glavu sa ustašama i Piculom pa ti se sve pomešalo u glavi.Nema nijedan komentar da ima veze sa Hrvatima.

Marko Budisavljevic

pre 12 minuta

evo ti ga Baki, jedan kroasan odma ispod tvog komentara, prizvao si nesrecnog ujuu
p

plavacc

pre 8 minuta

da mi je da ja budem nesretan jednu deceniju da ovi moji splavari odigraju finale,polufinale i prođu grupu
S

Strucno iz kreveta

pre oko 2 sata

Ovo je stela bila, a ko kaze da je nemoguce jer je zadnji minut itd vara se i iznenadili bi se koje su sve utakmice namestene bile u fudbalu neke za koje ljudi nikad ne bi pomislili zbog rezultata ili desavanja na terenu... Prvo igraci Alzira kojima vise odgovara 3 mesto su pustili prakticno Austriju da se seta po sesnaestercu posle gola za 3-2, cak i pre gola za 3-3 su imali austrougari solidnu sansu kad je neki iz Austrije sutnuo 3m pored gola iz dobre prilike...
N

Neverovatno

pre oko 2 sata

Koliko je proklet Iran...
G

Gagy srbin

pre oko 2 sata

Nije do prokletstva vec do Fife, Amerike i stelovanja rezultata... Nije tu odlucivala nikakva sreca na danasnje 3 utakmice, znale su i ptice na grani da Hrvatska i Kongo pobedjuju a Alzir i Austrija igraju X...
@

@gagy srbin

pre oko 1 sat

Evo izgleda ja jedini nisam znao
P

Persian Lion

pre oko 2 sata

Nema šta da se misli, ti što misle i mozgaju teorije zavere neka prate nešto drugo. Muška utakmica, borba, ono što tražimo da gledamo a Iran neka plače na nekom drugom mestu pošto se najmanje bavio fudbalom. Bravo Austrija i Alžir!
O

Objektiva posmatranja

pre oko 1 sat

Srbin a volis i branis Ameriku, mrzis Iran jer su druge vere, a Ameri da nisu Pravoslavci ? Isti oni Ameri koji su rokali po nasim gradovima uranijum i kojima se sad uvlacimo dok za to vreme glumimo velike prijatelje Rusima...

Marko Budisavljevic

pre oko 2 sata

koji rolerkoster zadnja 3 minuta!! Najbolja utakmica na prvenstvu za sada.. zao mi je nesrecnih Iranaca, bas ih nije htelo u zadnja 24 sata
o

omg

pre oko 1 sat

Ako je ovo najbolja utakmica prvenstva do sada onda je fudbal u preozbiljnom problemu

Marko Budisavljevic

pre 28 minuta

reci koja je bila bolja i ludja od ove?
M

MANOL0

pre oko 2 sata

Ne verujem sta sam procitao. Deciji novinari ponovo jasu !
d

dgg

pre oko 2 sata

Ono kad je tekma Kolumbija - Portugal koja se završila 0:0 bolja od ove koja je završena 3:3
i

ironija života

pre oko 2 sata

pa da to je kad ja čekam 0-2 gola za lovu pretvore se u PSG i Bayern a na kraju ipak dođe X
T

To je

pre oko 2 sata

..kad si kockar.
0

011

pre oko 1 sat

Ja sam odigrao iz X-X & 0-2 gola. 3.6 bila kvota. Masio golove...
@

@to je

pre oko 1 sat

A Mozzart je inače sajt za izučavanje kvantne fizike
s

spiritus movens

pre oko 2 sata

Ne znam da li je prevara li znam da su dva Srbina dala golove (Arnautovic, Kalajdzic).
R

Realann u fullu

pre oko 2 sata

"Srbi" kojima je preca i draza Austrija od Srbije, takvi "Srbi" koji menjaju dres i zastavu, su gori od bilo kog neprijatelja.
S

Srbo Bg

pre oko 1 sat

Dok gledamo Hrvate i Bosance na SP, kako im igraju u reprezentacijama dosta mladih igraca rodjenih po Evropi i Americi, nase gledamo za to vreme kako igraju za Austriju, Nemacku... Sta reci koju poruku poslati...
B

Brukaaaa

pre oko 1 sat

Veliki uspeh za nas alal nam vera... Mozda osvoji Nemacka pa slavimo sto je Pavlovic Srbin postao sampion sveta...
@

@Realann u fullu

pre 37 minuta

Niko od njih nije menjao dres, jednostavno iz Srbije ih niko nije zvao... Mozda i jeste ali kasno... Nisu valjda trebali sami da dodju u FSS i da kazu e, ja igram za Srbiju? Kod nas se sa time krenulo tek u poslednjih par godina, da jurimo igrace naseg porekla, za sada i od toga slaba vajda.

Uskekruske

pre oko 2 sata

Kakav lud meč...